Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

krutki
Posty: 10
Rejestracja: 09 mar 2021, 13:52
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: krutki »

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej Żony Bogusi, o otwarcie się jej serca i duszy na uzdrawiającą moc Jezusa.
Linka
Posty: 28
Rejestracja: 27 lut 2019, 14:16
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Linka »

Proszę o modlitwę za uzdrowienie małżeństwa Doroty i Henryka, o uratowanie całej rodziny, o potrzebne łaski Ducha Św. dla nich i dla ich dzieci oraz o poznanie i zaakceptowanie woli Boga Ojca.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witam serdecznie, w tym tygodniu powierzamy Panu Bogu następujące intencje:
Blondynka55 pisze: 09 mar 2021, 13:01 Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, który jest w głębokim kryzysie, żyje z kochanką o uzdrowienie relacji między nami i naszymi dziećmi, a także powrót do sakramentów świętych, żywy powrót do Boga.
krutki pisze: 09 mar 2021, 15:15 Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej Żony Bogusi, o otwarcie się jej serca i duszy na uzdrawiającą moc Jezusa.
Linka pisze: 12 mar 2021, 19:11 Proszę o modlitwę za uzdrowienie małżeństwa Doroty i Henryka, o uratowanie całej rodziny, o potrzebne łaski Ducha Św. dla nich i dla ich dzieci oraz o poznanie i zaakceptowanie woli Boga Ojca.
... we wszystkich naszych problemach prosimy Cię o pomoc św. Józefie, opiekunie Chrystusa i Jego matki ..."o Święty Józefie, okaż się ojcem także i nam i prowadź nas na drodze życia, wyjednaj nam łaskę, miłosierdzie i odwagę i broń nas od wszelkiego zła"...
enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe »

Bóg zapłać za dotychczasowe wsparcie modlitewne i proszę nadal o dalszą modlitwę w intencji wypełnienia się Woli Bożej względem mnie, mojego męża i naszego małżeństwa. Proszę o modlitwę o dary Ducha Świętego i moją otwartość na nie. Dołączam do tego intencję dziękczynną - za całe dobro, które Bóg mojej rodzinie wyświadcza.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

I ja dziękuję za dotychczasową modlitwę i proszę o dalszą z intencją: o Boże prowadzenie, dary Ducha Świętego i opiekę św. Józefa, o nawrócenia w rodzinie, oraz o życie wieczne dla śp. Elżbiety.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Niebajka
Posty: 823
Rejestracja: 06 sie 2019, 2:53
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Niebajka »

Proszę o modlitwę za mojego męża, o nawrócenie, o powrót do sakramentów i o potrzebne łaski Boże. Proszę o Boże prowadzenie dla naszych dzieci.
"W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę. Chodzi o to, żeby nauczyć się tańczyć w deszczu." Steven D. Wolf
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Ustawiam się w kolejne i proszę o dalszą. Intencja "O uzdrowienie małżeństwa Iwony i Dawida".
Majka
Posty: 36
Rejestracja: 11 gru 2020, 20:33
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Majka »

Proszę za uzdrowienie małżeństwa Marcina i Beaty, o miłość, wzajemny szacunek oraz obopólną chęć odbudowania więzi. Proszę także o skorzystanie przez męża z sakramentu spowiedzi.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witam Wszystkich z życzliwością; przedstawiam intencje na bieżący tydzień:
enbe pisze: 15 mar 2021, 23:05 Bóg zapłać za dotychczasowe wsparcie modlitewne i proszę nadal o dalszą modlitwę w intencji wypełnienia się Woli Bożej względem mnie, mojego męża i naszego małżeństwa. Proszę o modlitwę o dary Ducha Świętego i moją otwartość na nie. Dołączam do tego intencję dziękczynną - za całe dobro, które Bóg mojej rodzinie wyświadcza.
Nirwanna pisze: 16 mar 2021, 6:14 I ja dziękuję za dotychczasową modlitwę i proszę o dalszą z intencją: o Boże prowadzenie, dary Ducha Świętego i opiekę św. Józefa, o nawrócenia w rodzinie, oraz o życie wieczne dla śp. Elżbiety.
Niebajka pisze: 16 mar 2021, 9:10 Proszę o modlitwę za mojego męża, o nawrócenie, o powrót do sakramentów i o potrzebne łaski Boże. Proszę o Boże prowadzenie dla naszych dzieci.
MKPINS pisze: 16 mar 2021, 13:16 Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
iwonka pisze: 16 mar 2021, 19:11 Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Ustawiam się w kolejne i proszę o dalszą. Intencja "O uzdrowienie małżeństwa Iwony i Dawida".
Majka pisze: 18 mar 2021, 11:23 Proszę za uzdrowienie małżeństwa Marcina i Beaty, o miłość, wzajemny szacunek oraz obopólną chęć odbudowania więzi. Proszę także o skorzystanie przez męża z sakramentu spowiedzi.
...pierwszy dzień wiosny, a tu zima nie chce się z nami jeszcze żegnać...krokusy w moim ogrodzie stoją dziś w pączkach zmarznięte, czekając na promyk słoneczny, aby się rozwinąć i pokazać swoje piękno..módlmy się, każdy z nas potrzebuje ciepła i utulenia wzajemną modlitwą w naszej codzienności...
Hope81
Posty: 135
Rejestracja: 18 kwie 2018, 19:17
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Hope81 »

Szczęść Boże

Chciałabym gorąco prosić o modlitwę w intencji mojego męża Marcina i brata o pomoc w nawróceniu , o łaskę skruchy a także za syna o prowadzenie w pogubieniu i zerwaniu z nałogiem . Opiece modlitewnej pragnę powierzyć także siostrę , która po 10 latach odwarzyła się zwrócić o pomoc do Boga o potrzebne dla niej i spowiednika łaski i światło Ducha Świętego .
Gorące BÓG ZAPŁAĆ wszystkim za chęć okazania pomocy moim bliskim
JolantaElżbieta
Posty: 748
Rejestracja: 14 wrz 2017, 8:03
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: JolantaElżbieta »

Szczęść Boże, dawno nie prosiłam o modlitwę za mnie i mojego męża, za nasze małżeństwo, o to, żebyśmy się pogodzili i spędzili razem resztę naszego życia. Bóg zapłać.
JolantaElżbieta
Posty: 748
Rejestracja: 14 wrz 2017, 8:03
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: JolantaElżbieta »

Mój mąż ma na imię Marek:-)
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witam jak zawsze Wszystkich serdecznie; w tym tygodniu modlimy się żarliwie w poniższych sprawach:
Hope81 pisze: 24 mar 2021, 20:50 Szczęść Boże
Chciałabym gorąco prosić o modlitwę w intencji mojego męża Marcina i brata o pomoc w nawróceniu , o łaskę skruchy a także za syna o prowadzenie w pogubieniu i zerwaniu z nałogiem . Opiece modlitewnej pragnę powierzyć także siostrę , która po 10 latach odwarzyła się zwrócić o pomoc do Boga o potrzebne dla niej i spowiednika łaski i światło Ducha Świętego .
Gorące BÓG ZAPŁAĆ wszystkim za chęć okazania pomocy moim bliskim
JolantaElżbieta pisze: 25 mar 2021, 22:36 Szczęść Boże, dawno nie prosiłam o modlitwę za mnie i mojego męża, za nasze małżeństwo, o to, żebyśmy się pogodzili i spędzili razem resztę naszego życia. Bóg zapłać.
JolantaElżbieta pisze: 26 mar 2021, 13:44 Mój mąż ma na imię Marek:-)
W oczekiwaniu
"Gdy pierwsze kotki brzozowe
i listki drżące zielenią
niziutko skłaniają głowy
w cichym oczekiwaniu
na radość Niedzieli Palmowej
i kiedy świat cały
trwa w podniosłym Hosanna
choć wiemy
że przed największym Darem
naszej wiary
Krwawą Ofiarą
i Zmartwychwstaniem
Najwyższego
na Mękę zostanie skazany
co stanie się Jego udziałem
lecz zburzy bramę śmierci
zapewni nam życie wieczne
więc już teraz
w skupionym dziękczynieniu
także się w chór ten włączamy..."
JolantaElżbieta
Posty: 748
Rejestracja: 14 wrz 2017, 8:03
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: JolantaElżbieta »

Amen! Chwała Panu!
ODPOWIEDZ