Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Potrzebująca pomocy
Posty: 18
Rejestracja: 11 lip 2022, 12:11
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Potrzebująca pomocy » 28 gru 2022, 15:57

Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża. Dla męża o dar wybaczenia mi, chęć i siłę do bycia razem oraz o siłę dla nas dwojga. Niech nas Pan Bóg i Matka Boska wspiera i pomaga.

Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka » 30 gru 2022, 11:56

Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża, uzdrowienie osobowości, oraz światło Ducha św. co dalej. Dziękuję.

Bławatek
Posty: 1611
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek » 01 sty 2023, 22:15

Witajcie w Nowym Roku,

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy następujące intencje:
MKPINS pisze:
26 gru 2022, 10:46
Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym
mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów i spłatę kredytów.
HelM pisze:
27 gru 2022, 11:06
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Zenona, o łaskę nawrocenia i o dar szczerej rozmowy dla nas
Al la pisze:
27 gru 2022, 15:02
W dniu urodzin mojego męża, aby miłość Boga przemieniała jego serce.
Potrzebująca pomocy pisze:
28 gru 2022, 15:57
Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża. Dla męża o dar wybaczenia mi, chęć i siłę do bycia razem oraz o siłę dla nas dwojga. Niech nas Pan Bóg i Matka Boska wspiera i pomaga.
Oliwka pisze:
30 gru 2022, 11:56
Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża, uzdrowienie osobowości, oraz światło Ducha św. co dalej. Dziękuję.
Niech Maryja Boża Rodzicielka zanosi te wszystkie prośby naszemu Dobremu i Kochającemu Jezusowi, niechaj wspiera wraz ze swoim Synem każdego dnia i pomaga znosić trudy codzienności.

Niech Bóg błogosławi każdemu i wspiera przez kolejne dni rozpoczynającego się roku, niech to będzie rok zmian na lepsze - naszych zmian i naszych bliskich.

Zgodnie z regulaminem druga prośba HelM czeka na swoją kolej.

Pozdrawiam serdecznie

OsowicczichEdi
Posty: 19
Rejestracja: 24 lip 2018, 15:17
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: OsowicczichEdi » 02 sty 2023, 23:07

Maryjo! Dziękuję za wszystkie Łaski. Za Twoim wstawiennictwem i św. Józefa proszę o jeszcze lepszą komunikację ze swoją żoną, pojednanie i powrót do siebie.

anetka1650
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2019, 2:18
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: anetka1650 » 04 sty 2023, 18:11

Nadal proszę o modlitwę za małżeństwo Asi i Rafała, które trwa w separacji. O potrzebne łaski dla nich i trójki ich dzieci

Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck » 08 sty 2023, 7:14

Proszę o modlitwę w intencji sakramentalnego małżeństwa.
Proszę o modlitwę przemiany serca Małżonki i znalezienia drogi do domu, do rodziny.

Bławatek
Posty: 1611
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek » 08 sty 2023, 20:32

Witam serdecznie,

W tym tygodniu modlitwie polecamy intencje:
HelM pisze:
28 gru 2022, 11:11
Proszę o modlitwę w intencji Olgi i Andrzeja, o łaskę prawdziwego, a więc Bożego przebaczenia i pojednania.
OsowicczichEdi pisze:
02 sty 2023, 23:07
Maryjo! Dziękuję za wszystkie Łaski. Za Twoim wstawiennictwem i św. Józefa proszę o jeszcze lepszą komunikację ze swoją żoną, pojednanie i powrót do siebie.
anetka1650 pisze:
04 sty 2023, 18:11
Nadal proszę o modlitwę za małżeństwo Asi i Rafała, które trwa w separacji. O potrzebne łaski dla nich i trójki ich dzieci
Lucky Luck pisze:
08 sty 2023, 7:14
Proszę o modlitwę w intencji sakramentalnego małżeństwa.
Proszę o modlitwę przemiany serca Małżonki i znalezienia drogi do domu, do rodziny.
Niech dobry Bóg wysłucha próśb, wzmacnia i pomaga w trudach codzienności.

Pozdrawiam serdecznie
Bławatek

marzenie
Posty: 63
Rejestracja: 01 lut 2017, 9:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: marzenie » 08 sty 2023, 22:47

Proszę o łaskę nawrócenia mojego męża o dar wiary.

iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka » 09 sty 2023, 19:05

Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą w intencji: "O łaskę pojednania w moim małżeństwie". Iwona

Monti
Posty: 1260
Rejestracja: 21 mar 2018, 18:14
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Monti » 11 sty 2023, 8:01

Proszę modlitwę za mojego syna i za mnie o dary Ducha Świętego i potrzebne łaski w sprawach wychowania
"Szukaj pokoju, idź za nim" (Ps 34, 15)

MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS » 11 sty 2023, 9:28

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym
mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów i spłatę kredytów.

elena
Posty: 427
Rejestracja: 14 kwie 2020, 19:09
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: elena » 11 sty 2023, 17:33

Proszę o modlitwę o dobre wyniki moich badań. Jezu ufam Tobie.
„Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko, kocha się za nic”. Ks. Jan Twardowski

Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruta » 12 sty 2023, 8:19

Proszę o miłość i o światło i dary Ducha Świętego dla mojego małżeństwa i dla sądu, który będzie rozpatrywał sprawy naszej rodziny i małżeństwa.
Proszę o błogosławieństwo Boże dla tych, którzy wspierają mnie w trudnych chwilach, dziękuję Bogu, że stawia ich na mojej drodze.

Bławatek
Posty: 1611
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek » 15 sty 2023, 21:48

Witajcie,

Na nadchodzący tydzień polecamy modlitwie następujące intencje:
marzenie pisze:
08 sty 2023, 22:47
Proszę o łaskę nawrócenia mojego męża o dar wiary.
iwonka pisze:
09 sty 2023, 19:05
Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą w intencji: "O łaskę pojednania w moim małżeństwie". Iwona
Monti pisze:
11 sty 2023, 8:01
Proszę modlitwę za mojego syna i za mnie o dary Ducha Świętego i potrzebne łaski w sprawach wychowania
MKPINS pisze:
11 sty 2023, 9:28
Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym
mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów i spłatę kredytów.
elena pisze:
11 sty 2023, 17:33
Proszę o modlitwę o dobre wyniki moich badań. Jezu ufam Tobie.
Ruta pisze:
12 sty 2023, 8:19
Proszę o miłość i o światło i dary Ducha Świętego dla mojego małżeństwa i dla sądu, który będzie rozpatrywał sprawy naszej rodziny i małżeństwa.
Proszę o błogosławieństwo Boże dla tych, którzy wspierają mnie w trudnych chwilach, dziękuję Bogu, że stawia ich na mojej drodze.
Niech dobry Bóg prowadzi nas i wysłucha wszystkich próśb, które kierujemy tu do Niego a także w naszych sercach.

Pozdrawiam

Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka » 19 sty 2023, 7:17

Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża, uzdrowienie osobowości, światło Ducha św. co dalej oraz wypełnienie Woli Bożej w naszy życiu. Dziękuję.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości