Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

consensus
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2023, 18:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: consensus » 20 sty 2023, 22:34

Proszę o modlitwę za moje malzenstwo sakramentalne. O powrót męża do rodziny. O jego nawrócenie i trwanie w czystości. O wiele łask dla naszego małżeństwa po rozwodzie cywilnym. Oboje upadliśmy. Ja cały czas walczę modlitwą i wewnętrzną zmianą. Proszę was serdecznie O wsparcie w tej modlitwie. Mocno ściskam.

MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS » 22 sty 2023, 12:30

Maryjo Matko Boża proszę Cię połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów i spłatę kredytów.

Bławatek
Posty: 1611
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek » 22 sty 2023, 21:47

Witajcie,

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy intencje:
Oliwka pisze:
19 sty 2023, 7:17
Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża, uzdrowienie osobowości, światło Ducha św. co dalej oraz wypełnienie Woli Bożej w naszy życiu. Dziękuję.
consensus pisze:
20 sty 2023, 22:34
Proszę o modlitwę za moje malzenstwo sakramentalne. O powrót męża do rodziny. O jego nawrócenie i trwanie w czystości. O wiele łask dla naszego małżeństwa po rozwodzie cywilnym. Oboje upadliśmy. Ja cały czas walczę modlitwą i wewnętrzną zmianą. Proszę was serdecznie O wsparcie w tej modlitwie. Mocno ściskam.
Dobry Jezu wysłuchaj próśb, które do Ciebie kierujemy i wspieraj nas w naszej codzienności, pomagaj rozwiązywać problemy.


Prośba MKPINS czeka do następnego tygodnia gdyż w tygodniu, w którym trwa modlitwa zgodnie z intencją danej osoby, nie powinna ona wpisywać swojej intencji na kolejny tydzień - uczymy cierpliwości w oczekiwaniu na Bożą odpowiedź.

pozdrawiam

Szklarka81
Posty: 22
Rejestracja: 08 gru 2018, 12:30
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Szklarka81 » 23 sty 2023, 13:43

Prosze o modlitwe w mojej intencji o powrót do sił.

Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck » 24 sty 2023, 9:15

Proszę o modlitwę w intencji sakramentalnego małżeństwa.
Proszę o modlitwę przemiany serc, znalezienia drogi do domu, do rodziny.

karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karolina12 » 25 sty 2023, 13:56

Proszę o modlitwę w intencji męża naszej sycharki Tomasza, który dzisiaj ma operację. Niech dobry Bóg obdarzy Go łaskami i jego rodzinę.
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)

Potrzebująca pomocy
Posty: 18
Rejestracja: 11 lip 2022, 12:11
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Potrzebująca pomocy » 26 sty 2023, 14:44

Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża. Dla męża o dar wybaczenia mi, chęć i siłę do bycia razem oraz o siłę dla nas dwojga. Niech nas Pan Bóg i Matka Boska wspiera i pomaga.

Bławatek
Posty: 1611
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek » 29 sty 2023, 22:00

Witajcie serdecznie,

W tym tygodniu modlitwie polecamy następujące intencje:
MKPINS pisze:
22 sty 2023, 12:30
Maryjo Matko Boża proszę Cię połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów i spłatę kredytów.
Szklarka81 pisze:
23 sty 2023, 13:43
Prosze o modlitwe w mojej intencji o powrót do sił.
Lucky Luck pisze:
24 sty 2023, 9:15
Proszę o modlitwę w intencji sakramentalnego małżeństwa.
Proszę o modlitwę przemiany serc, znalezienia drogi do domu, do rodziny.
karolina12 pisze:
25 sty 2023, 13:56
Proszę o modlitwę w intencji męża naszej sycharki Tomasza, który dzisiaj ma operację. Niech dobry Bóg obdarzy Go łaskami i jego rodzinę.
Potrzebująca pomocy pisze:
26 sty 2023, 14:44
Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża. Dla męża o dar wybaczenia mi, chęć i siłę do bycia razem oraz o siłę dla nas dwojga. Niech nas Pan Bóg i Matka Boska wspiera i pomaga.
Niech dobry Bóg wysłucha wszystkich próśb, niech nas prowadzi, niech koi ból, obdarza nadzieją.

Jezu cichy i pokornego serca, uczyń serca nasze według Serca Twego.

Pozdrawiam serdecznie
Błogosławionego tygodnia

iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka » 30 sty 2023, 8:15

Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą w intencji niezmiennej: "O łaskę pojednania w moim małżeństwie". Iwona

karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karolina12 » 30 sty 2023, 20:31

Proszę o modlitwę w intencji sycharki Teresy która jest w szpitalu... Boże jeżeli taka jest Twoja wola daj Jej szybki powrót do zdrowia Błogosław Jej i całej rodzinie
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)

Ika4
Posty: 7
Rejestracja: 26 cze 2018, 22:11
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ika4 » 31 sty 2023, 18:45

Proszę o modlitwę za męża alkoholika i syna uzależnionego od środków psychoaktywnych.
Iwona

Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka » 02 lut 2023, 15:02

Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża, uzdrowienie osobowości, światło Ducha św. co dalej oraz wypełnienie Woli Bożej w naszy życiu. Dziękuję

Bławatek
Posty: 1611
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek » 05 lut 2023, 22:20

Witajcie serdecznie,

Na ten tydzień modlitwie polecamy 4 prośby:
iwonka pisze:
30 sty 2023, 8:15
Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą w intencji niezmiennej: "O łaskę pojednania w moim małżeństwie". Iwona
karolina12 pisze:
30 sty 2023, 20:31
Proszę o modlitwę w intencji sycharki Teresy która jest w szpitalu... Boże jeżeli taka jest Twoja wola daj Jej szybki powrót do zdrowia Błogosław Jej i całej rodzinie
Ika4 pisze:
31 sty 2023, 18:45
Proszę o modlitwę za męża alkoholika i syna uzależnionego od środków psychoaktywnych.
Oliwka pisze:
02 lut 2023, 15:02
Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża, uzdrowienie osobowości, światło Ducha św. co dalej oraz wypełnienie Woli Bożej w naszy życiu. Dziękuję
Boże prowadź nas każdego dnia i wysłuchuj naszych wszystkich próśb oraz pomagaj nam przyjmować i rozumieć Twoją wolę.

Pozdrawiam serdecznie
Bławatek

MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS » 06 lut 2023, 8:22

Maryjo Matko Boża proszę Cię połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów i spłatę kredytów.

Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruta » 09 lut 2023, 23:40

Proszę o modlitwę o światło Ducha Świętego dla mnie i dla męża i o łaski potrzebne do wypełniania Woli Bożej.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości