Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

W tym tygodniu modlimy sie w intencji twardego
twardy pisze: 28 mar 2017, 17:21 To ja też wydłużę tą kolejkę ;)

Proszę o modlitwę, o łaskę Wiary w mojej rodzinie.
karkru19
Za moje małżeństwo, za teściowa o przemianę jej serca, o zdrowie dla dzieci i łaskę pojednania dla nich by żyli w zgodzie, o Pogodę Ducha dla mnie. Dziękuje Ci Panie za wszystkie łaski jakie otrzymuje, zwłaszcza za wspólnote Sychar.

babs87
Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, przede wszystkim o uzdrowienie serca i duszy męża Grzegorza. Proszę o dary Ducha św. dla niego i silną modlitwę, aby zakończył romans, w którym tkwi od pół roku i poczuł żal i skruchę... Aby pokochał mnie na nowo i wykazał chęć ratowania naszej rodziny. Proszę o siłę i cierpliwość dla mnie. Bóg zapłać.
BjD
Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla mojego męża Marcina, aby przestał być w grzesznym związku z inną kobietą. Proszę o łaskę zdrowia, spokoju, wyciszenia dla mnie oraz zdrowie dla całej rodziny. Intencja dziękczynna za otrzymane łaski.
Bożena123
Bóg zapłać za modlitwę.Ustawiam się do kolejki. Intencja niezmienna -O łaskę nawrócenia dla męża Bogusława i żywą wiarę dla naszego syna Rafała.
kasedo
Proszę o modlitwę w intencji igi, kochanki mojego męża, aby zrozumiała jak wielkie krzywdy wyrządza całej naszej czwórce, jak jej jawna nienawiść do mnie i mojego syna rani serce dziecka, które nie może widywać ojca. Aby odnalazła swoją drogę i wróciła do swojego męża.
Proszę również o modlitwę w intencji Sebastiana aby odnalazł w sobie siły na wybaczenie sobie, zmierzenie się z konsekwencjami swoich decyzji i powrót do domu.
HelM
Nieustannie proszę o modlitwę za mojego męża Zenona, o łaskę głębokiego nawrócenia, o dar szczerej rozmowy dla nas i jego powrotu do naszego domu.


Jezus powiedział do faryzeuszów: Ja jestem dobrym pasterzem.
Dobry pasterz daje życie swoje za owce.
Najemnik zaś i ten, kto nie jest pasterzem, którego owce nie są własnością, widząc nadchodzącego wilka,
opuszcza owce i ucieka, a wilk je porywa i rozprasza;
/najemnik ucieka/ dlatego, że jest najemnikiem i nie zależy mu na owcach.
Ja jestem dobrym pasterzem i znam owce moje, a moje Mnie znają,
podobnie jak Mnie zna Ojciec, a Ja znam Ojca. życie moje oddaję za owce.
Mam także inne owce, które nie są z tej owczarni.
I te muszę przyprowadzić i będą słuchać głosu mego, i nastanie jedna owczarnia, jeden pasterz.

J 10,11-16
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13320
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

A zatem ponownie kolejkę o modlitwę wydłużam, dziękując i prosząc:

Dziękuję Wam za modlitwę w ubiegłym tygodniu, i proszę o dalszą, z intencją niezmienną: dziękczynno-błagalną, dziękując za wszystkie dary i łaski, które otrzymuję ja i moi bliscy, prosząc jednocześnie o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
malgosia77
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2017, 14:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: malgosia77 »

Małgosia pisze: 08 maja 2017, 21:45 W tym tygodniu modlimy sie w intencji twardego
twardy pisze: 28 mar 2017, 17:21 To ja też wydłużę tą kolejkę ;)

Proszę o modlitwę, o łaskę Wiary w mojej rodzinie.
karkru19
Za moje małżeństwo, za teściowa o przemianę jej serca, o zdrowie dla dzieci i łaskę pojednania dla nich by żyli w zgodzie, o Pogodę Ducha dla mnie. Dziękuje Ci Panie za wszystkie łaski jakie otrzymuje, zwłaszcza za wspólnote Sychar.

babs87
Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, przede wszystkim o uzdrowienie serca i duszy męża Grzegorza. Proszę o dary Ducha św. dla niego i silną modlitwę, aby zakończył romans, w którym tkwi od pół roku i poczuł żal i skruchę... Aby pokochał mnie na nowo i wykazał chęć ratowania naszej rodziny. Proszę o siłę i cierpliwość dla mnie. Bóg zapłać.
BjD
Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla mojego męża Marcina, aby przestał być w grzesznym związku z inną kobietą. Proszę o łaskę zdrowia, spokoju, wyciszenia dla mnie oraz zdrowie dla całej rodziny. Intencja dziękczynna za otrzymane łaski.
Bożena123
Bóg zapłać za modlitwę.Ustawiam się do kolejki. Intencja niezmienna -O łaskę nawrócenia dla męża Bogusława i żywą wiarę dla naszego syna Rafała.
kasedo
Proszę o modlitwę w intencji igi, kochanki mojego męża, aby zrozumiała jak wielkie krzywdy wyrządza całej naszej czwórce, jak jej jawna nienawiść do mnie i mojego syna rani serce dziecka, które nie może widywać ojca. Aby odnalazła swoją drogę i wróciła do swojego męża.
Proszę również o modlitwę w intencji Sebastiana aby odnalazł w sobie siły na wybaczenie sobie, zmierzenie się z konsekwencjami swoich decyzji i powrót do domu.
HelM
Nieustannie proszę o modlitwę za mojego męża Zenona, o łaskę głębokiego nawrócenia, o dar szczerej rozmowy dla nas i jego powrotu do naszego domu.

Proszę o modlitwę za mojego męża Krzysztofa,o Jego nawrócenie i powrót do rodziny oraz Boże Błogosławieństwo i Łaski dla mnie i dla dzieci.



Jezus powiedział do faryzeuszów: Ja jestem dobrym pasterzem.
Dobry pasterz daje życie swoje za owce.
Najemnik zaś i ten, kto nie jest pasterzem, którego owce nie są własnością, widząc nadchodzącego wilka,
opuszcza owce i ucieka, a wilk je porywa i rozprasza;
/najemnik ucieka/ dlatego, że jest najemnikiem i nie zależy mu na owcach.
Ja jestem dobrym pasterzem i znam owce moje, a moje Mnie znają,
podobnie jak Mnie zna Ojciec, a Ja znam Ojca. życie moje oddaję za owce.
Mam także inne owce, które nie są z tej owczarni.
I te muszę przyprowadzić i będą słuchać głosu mego, i nastanie jedna owczarnia, jeden pasterz.

J 10,11-16
katalotka72
Posty: 155
Rejestracja: 16 mar 2017, 18:52
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: katalotka72 »

dziękuję i ponownie proszę w intencji dzieci i wnuków
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuje za modlitwę. Dopisuję się na koniec kolejki. Intencja: Proszę o modlitwę za mojego męża Dawida - o łaskę nawrócenia dla niego. Iwona
twardy
Posty: 1889
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: twardy »

Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą w intencji łaski nawrócenia dla mojej żony i dzieci.
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona »

Dziekuje za modlitwe .
Prosze o dalsza w intencji mojej rodziny ,o opeke M B Rozwiazujacej Wezly i prowadzenie Ducha Sw.
Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

W tym tygodniu modlimy się w intencji MSM
MSM pisze: 09 kwie 2017, 17:55 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, które jest w kryzysie. Za mnie i mojego męża Grzegorza, za nasze dzieci. Proszę o łaskę wybaczenia i pojednania
wytrwała
Witam bardzo bym prosiła o modlitwę za mojego męża Jana, o jego nawrócenie, o uratowanie naszego małżeństwa które zagrożone jest rozwodem, o wypełnienie naszych serc mocna miłością i dojrzalsza oraz wzajemne wybaczenie

Szczęść Boże
wytrwala

krysia5
Dzisiaj zaczynamy Triduum. Pragnę wszystkich prosić o modlitwę w intencji naszych kapłanów - o potrzebne Dary Ducha Świętego. Panie Jezu błogosław naszym księżom spowiednikom, opiekunom, biskupom.

ewulek
Proszę o modlitwę za nawrócenie mojego męża Grzegorza, szczerą spowiedź i uwolnienie z wszelkich zniewoleń, o łaskę Ducha Świętego.
zuzannaw
Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji. Proszę o dopisanie mnie do kolejki.Intencja: o pokój serca dla mnie, rozwiązanie problemów rodzinnych, błogosławieństwo w pracy, powrót syna jakuba , poprawę relacji z dziećmi, wypełnienie się woli Bożej w moim życiu , o dary Ducha św dla całej rodziny...

P85
Proszę o modlitwę za nawrócenie mojej żony Marty, i o wiarę i siłę dla mnie. O to żebyśmy odnaleźli drogę do uratowania naszego małżeństwa.
enbe
Dziękuję Panu Bogu za otrzymane łaski, a Wam za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie na koniec kolejki, o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, o otwarcie serc i mądrość w rozpoznaniu Woli Bożej oraz odwagę do jej wypełnienia.


Niech się nie trwoży serce wasze.
Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie.
W domu Ojca mego jest mieszkań wiele.
Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział.
Idę przecież przygotować wam miejsce.
A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie,
abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem.
Znacie drogę, dokąd Ja idę.
Odezwał się do Niego Tomasz: Panie, nie wiemy, dokąd idziesz. Jak więc możemy znać drogę?
Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem drogą i prawdą, i życiem.
Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.


J 14,1-6
babs87
Posty: 2
Rejestracja: 01 kwie 2017, 15:19
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: babs87 »

Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą w tej samej intencji - o nawrócenie męża, dary Ducha Świętego dla niego, o pojednanie i uzdrowienie naszego małżeństwa oraz cierpliwość i pogodę ducha dla mnie.
BjD
Posty: 88
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:38
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BjD »

Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla mojego męża Marcina i jego kochanki. Dla siebie proszę o łaskę wytrwałości i pokory. O zdrowie dla całej rodziny.
zuf
Posty: 18
Rejestracja: 31 sty 2017, 7:59
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: zuf »

Proszę Was o modlitwę za moją rodzinę. O rozeznanie jaką dalej droga iść. O Łaskę wpływu Ducha Świętego dla mnie i mojego postępowania wobec eskalacji nienawiści i kłamstwa. O mądre wsparcie dla dzieci i dla mnie w tej sytuacji. O dar prawdziwego nawrócenia dla żony i jej sióstr. O cud miłości i jedności. O sprawiedliwe decyzje dla sędziów we wszystkich sprawach. Bóg zapłać.
MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, które jest w kryzysie. Proszę o modlitwę za nasze dzieci.
Marta
Angie
Posty: 5
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:24
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Angie »

Bóg zapłać.Walka trwa
Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

Zaczynamy tydzień molitwy w intencji jacka-sychar
jacek-sychar pisze: 24 kwie 2017, 14:23 Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą.

Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla żony i dzieci.
Mufinki
Panie Miłosierny Jezu proszę przez wstawiennictwo Św. Józefa patrona ludzi pracujących o pomoc w odnalezieniu dobrej nowej pracy dla mnie Anny i dla męża Andrzeja - 21.04. dowiedziałam się że jestem na liście do zwolnienia.
SAMOA
Ja również dziękuję bardzo za modlitwę prosząc o jeszcze. Także ustawiam się na koniec kolejki.

HalinaTeresa
Dziękuję Panu całym sercem za otrzymane łaski i Wam Kochani za modlitwę. Proszę o modlitwę za chorą na raka Mirkę; o przebaczenie i pojednanie jej z mężem. Proszę także za Justynę, która jest w ciąży i wystąpiła o rozwód.
Proszę także o łaskę wiary dla Walentego, moich dzieci chrzestnych i nawrócenie Pauliny i Tomka.
wytrwała
Proszę o modlitwę za moje małżeństwo które jest w głębokim kryzysie, o sztukę porozumienia i powrót dawniej miłości.
karkru19
Dziękuje za otrzymane łaski . Moja interpretacja za moje małżeństwo, o nawrócenie dla męża, o przemianę serca teściowej, o zdrowie dla dzieci i całej rodziny, o zdrowie dla p Mirki i za jej małżeństwo.
dorwdow
Dziękuję Panu Bogu za otrzymane łaski, a Wam za modlitwę.
Proszę o nawrócenie mojego męża oraz potrzebne dary dla wszystkich członków rodziny.

Jezus powiedział do swoich uczniów:
Jeżeli Mnie miłujecie, będziecie zachowywać moje przykazania.
Ja zaś będę prosił Ojca, a innego Pocieszyciela da wam,
aby z wami był na zawsze - Ducha Prawdy, którego świat przyjąć nie może,
ponieważ Go nie widzi ani nie zna.
Ale wy Go znacie, ponieważ u was przebywa i w was będzie.
Nie zostawię was sierotami: Przyjdę do was.


J 14,15-18


I nowa kolejka:
Maga2
MKPINS
Darajavahus
Nirwanna
katalotka72
iwonka
twardy
s zona
babs87
BjD
zuf
MSN
Redstarka
Posty: 3
Rejestracja: 23 mar 2017, 11:00
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Redstarka »

Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą: o nawrócenie mojego męża Marcina, zakończenie romansu i uzdrowienie oraz ocalenie przed rozwodem naszego małżeństwa Anny i Marcina i uchronienie naszej rodziny.
ODPOWIEDZ