Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

katalotka72
Posty: 155
Rejestracja: 16 mar 2017, 18:52
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: katalotka72 »

dziękuję za modlitwę
proszę w intencji siostrzeńca u którego zdiagnozowano guza mózgu i niezmiennie w intencji moich dzieci i wnuków
twardy
Posty: 1889
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: twardy »

Również dziękuję za modlitwę.
Proszę o łaskę Wiary dla mnie, mojej żony i dzieci.
dorwdow
Posty: 19
Rejestracja: 04 lut 2017, 17:02
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: dorwdow »

Dziękuję Panu Bogu za otrzymane dary, a Wam za modlitwę.
Proszę o nawrócenie mojego męża oraz potrzebne łaski dla wszystkich członków rodziny.
Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

W tym tygodniu modlimy sie w intencji MKPINS
MKPINS pisze: 26 cze 2017, 8:00 Dziękuję za modlitwę i proszę dopisać mnie na koniec kolejki.
Moja intencja:
Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia.
Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.

Magi2
Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą. Moja intencja o łaskę nawrócenia dla męża i dzieci, pojednanie między nimi. O wypełnienie sie woli Bożej w nas. Dziękuję za wszelkie łaski.


ewulka
Proszę o modlitwę za nawrócenie mojego męża Grzegorza, szczerą spowiedź i uwolnienie z wszelkich zniewoleń, o łaskę Ducha Świętego.

zuf
Z serca dziękuję za modlitwę w naszej intencji. Proszę o modlitwę dziękczynną za wyrok w sprawie rozwodowej, a także błagalną o wyciszenie ataku eskalacji zła i agresji jaki po nim się pojawił. Proszę także o modlitwę za przejrzystość serca i rozumu na kolejnych posiedzeniach sądu.

groszka1
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża i mnie, o uzdrowienie naszego małżeństwa i rodziny, światło Ducha Świętego i wypełnienie woli Bożej w naszym życiu. Dziękuję za sakrament małżeństwa, mojego męża i dzieci😊 oraz Was kochani!!!

Bożeny123
Bóg zapłać za modlitwę.Ustawiam się do kolejki.Intencja o łaskę nawrócenia dla Bogusława i potrzebne łaski dla naszego syna Rafała,
SAMOA
Dziękując za modlitwę po której nastąpił zwrot akcji w naszej sprawie, ustawiam się w kolejce i proszę o dalszą modlitwę.... niech dobry Bóg wypełnia nasze serca miłością i dobrem....

Zaiste, podobnie jak ulewa i śnieg spadają z nieba i tam nie powracają,
dopóki nie nawodnią ziemi, nie użyźnią jej i nie zapewnią urodzaju,
tak iż wydaje nasienie dla siewcy i chleb dla jedzącego,
tak słowo, które wychodzi z ust moich, nie wraca do Mnie bezowocne,
zanim wpierw nie dokona tego, co chciałem,
i nie spełni pomyślnie swego posłannictwa.


(Iz 55,10-11)

I nowa kolejka:
karkru19
enbe
Nirwanna
katalotka72
twardy
dorwdow
Małgosia
Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

Proszę o modlitwę dziękczynną za 30 lat mojego małżeństwa, za wszystkie trudne i piękne chwile, i za to, że możemy tę rocznicę świętować w jedności, razem z naszymi dziećmi, ich przyszłymi współmałżonkami i całą rodziną.
Chwała Panu!
jacek-sychar

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: jacek-sychar »

Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą.

Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla żony i dzieci.
Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1355
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Balba »

Dziękuję za dotychczasową modlitwę i proszę o dalszą: w intencji zdrowia i spokoju ducha i serca dla moich Rodziców - Iwony i Zygmunta, o Boże prowadzenie dla dzieci: Basi i Tomka oraz o łaskę wiary i uzdrowienie serca dla męża Jurka i Jego Rodziców. Proszę także o szczęśliwe, Boże wakacje dla wszystkich Sycharków. Bóg zapłać.
BjD
Posty: 88
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:38
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BjD »

Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, aby odnalazł drogę do Boga i zapragnął wypełniania przysięgi małżeńskiej. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Proszę o modlitwę za mojego męża Dawida - o łaskę przemiany jego serca. Dziękuję, Iwona
Tomasz-SM
Posty: 3
Rejestracja: 17 lip 2017, 1:13
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Tomasz-SM »

Proszę o modlitwę w intencji powrotu i nawrócenia mojej żony Anny, aby w Jej sercu odrodziła się miłość do mnie, aby Duch Święty wylał na Annę wszystkie potrzebne łaski by odnalazła powrotną drogę do Pana i w pełni realizowała przysięgę małżeńską.
Dziękuję całym sercem Tomasz
Dotka
Posty: 174
Rejestracja: 06 kwie 2017, 10:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Dotka »

Dziękuję Bogu za otrzymane łaski a Wam za modlitwę.
W zeszłym tygodniu, kiedy modliliście się w intencji przeze mnie poproszonej Bóg uczynił dla mnie cud, ja to tak postrzegam...

Proszę o dalszą modlitwę w intencji mojego męża, o jego nawrócenie, aby w jego sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciał i umiał na nowo mnie pokochać. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia.
Bóg zapłać.
karkru19
Posty: 80
Rejestracja: 05 lut 2017, 9:03
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karkru19 »

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o bezpieczeństwo dla dzieci w czasie wakacji, o nawrócenie męża, o przeniesienie serca teściowej, o zdrowie dla całej rodziny.
zuzannaw
Posty: 14
Rejestracja: 03 lut 2017, 8:10
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: zuzannaw »

Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. intencja: o powrót syna Jakuba do mnie, poprawę relacji z dziećmi, rozwiązanie problemów domowych, w pracy, zdrowotnych.O dary ducha Św dla całej rodziny i wypełnienie się woli Bożej w moim życiu. Bóg zapłać.
Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

Zaczynamy tydzień modlitwy w intencji karkru19
karkru19 pisze: 08 lip 2017, 22:05 Dziękuję za otrzymane łaski i za modlitwę. Moja intencja: aby Bóg błogosławil teściowej , która nas wykorzystuje i znęca się nad nami psychicznie by dał jej mądrość, za nasze dzieci o zdrowie dla nich i bezpieczeństwo w czasie wakacji i na całe życie, za nasze małżeństwo i o zdrowie dla całej rodziny.
enbe
Dziękuję za tydzień modlitwy w mojej intencji, który pokrył się pięknie z rekolekcjami ignacjańskimi, w których uczestniczyłam. Wpisuję się w kolejkę: O Boże prowadzenie dla mnie i Najbliższych.

Nirwanny
Dziękuję Wam za modlitwę w minionym tygodniu, bardzo bogaty w wydarzenia był on. Proszę o dalszą modlitwę, z intencją niezmienną: dziękczynno-błagalną, dziękując za wszystkie dary i łaski, które otrzymuję ja i moi bliscy, prosząc jednocześnie o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.

katalotki72
dziękuję za modlitwę
proszę w intencji siostrzeńca u którego zdiagnozowano guza mózgu i niezmiennie w intencji moich dzieci i wnuków

twardego
Również dziękuję za modlitwę.
Proszę o łaskę Wiary dla mnie, mojej żony i dzieci.

dorwdow
Dziękuję Panu Bogu za otrzymane dary, a Wam za modlitwę.
Proszę o nawrócenie mojego męża oraz potrzebne łaski dla wszystkich członków rodziny.

i Małgosi (czyli mojej:)
Proszę o modlitwę dziękczynną za 30 lat mojego małżeństwa (1 sierpnia), za wszystkie trudne i piękne chwile, i za to, że możemy tę rocznicę świętować w jedności, razem z naszymi dziećmi, ich przyszłymi współmałżonkami i całą rodziną.
Chwała Panu!
Będę śpiewał na cześć Pana,
który wspaniale swą potęgę okazał,
gdy konia i jeźdźca
pogrążył w morskiej przepaści.

Pan jest moją mocą i źródłem męstwa,
Jemu zawdzięczam moje ocalenie.
On Bogiem moim, uwielbiać Go będę,
On Bogiem ojca mego, będę Go wywyższał.


Wj 15, 1-2
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Dziękuję za modlitwę i proszę dopisać mnie na koniec kolejki.
Moja intencja:
Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia.
Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
ODPOWIEDZ