Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie, dzisiaj Jezusowi Miłosiernemu polecamy poniższe intencje oraz te niewypowiedziane ukryte na dnie naszych serc:
Balba pisze: 21 kwie 2022, 11:14 Poproszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa - Małgosi i Jurka - z okazji 25. rocznicy ślubu, która przypada 17 maja, oraz w intencji naszych dzieci, o pojednanie w rodzinie i Boże łaski dla nas. Bóg zapłać.
Agd pisze: 22 kwie 2022, 7:00 Proszę o modlitwę, by wydarzył się cud w mojej beznadziejnej po ludzku sytuacji. Bog zapłać.
Monti pisze: 22 kwie 2022, 12:04 Proszę o modlitwę za mojego syna i w intencji Panu Bogu wiadomej
"Okaż mi, Boże, miłosierdzie swoje według litości Serca Jezusowego. Usłysz błagania i prośby moje - okaż mi miłosierdzie swoje".

W wypowiedzianym od serca słowie "Ufam" odnajdźmy uspokojenie i nadzieję... módlmy się wzajemnie za siebie... pozdrawiam serdecznie.
Agd
Posty: 12
Rejestracja: 14 gru 2021, 13:46
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Agd »

O nawrócenie mojego męża by Jezus pokazał mu właściwą drogę powrotną do Boga. Maryjo utul mnie do swojego serca i miej w opiece moją rodzinę i małżeństwo.
Fibi
Posty: 11
Rejestracja: 28 paź 2019, 21:42
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Fibi »

Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia mojego małżeństwa, sprawa rozwodowa 12 maja, o nawrócenie męża, synów
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą w intencji Bożego błogosławieństwa i prowadzenia Ducha Św. w mojej pracy zawodowej. Iwona
Tycjana
Posty: 2610
Rejestracja: 07 kwie 2021, 15:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Tycjana »

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia męża oraz prowadzenie i opiekę Ducha Św. dla naszej rodziny.
"Kto pierwszy zacznie kochać ten wygrał i ma szansę uratować drugiego." Ks. Pawlukiewicz

Zawsze się radujcie, nieustannie się módlcie! W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem was.

1Tes 5, 16-18
Carmen
Posty: 3
Rejestracja: 25 gru 2018, 23:11
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Carmen »

Proszę o modlitwę...
mam już wyznaczony termin rozprawy apelacyjnej - 31 maja.
Pozdrawiam Was serdecznie!

"W wypowiedzianym od serca słowie "Ufam" odnajdźmy uspokojenie i nadzieję".
KefaSznaczySkała
Posty: 55
Rejestracja: 29 mar 2017, 20:30
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: KefaSznaczySkała »

Poproszę o modlitwę w intencji Kasi i Piotra, których 12 rocznica ślubu przypadnie 1 maja. Bóg zapłać.
Ewelij
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2022, 19:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ewelij »

Proszę o modlitwę... W intencji uratowania mojego małżeństwa, o przemianę serca mojego męża i o uwolnienie go z toksycznej relacji z jego matką, aby Jezus, który jest z nami w Sakramencie Małżeństwa dotknął jego serca, aby zrozumiał, że jego miejsce jest przy mnie. Bardzo dziękuję za dotychczasową modlitwę.
Jastarnia
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2021, 11:34
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Jastarnia »

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa, przemiany zatwardziałego serca mojego męża i oddalenia od męża pokusy zdrady.
Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego. Łk 1,37.
viona
Posty: 69
Rejestracja: 25 kwie 2021, 23:57
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: viona »

Waszej modlitwie polecam siebie i mojego męża z prośbą o uzdrowienie naszych relacji i prawdziwą wiarę i miłość do Boga. Proszę także o modlitwę za mojego synka chrzestnego, aby dobrze przygotował się do pierwszego przyjęcia Komunii świętej.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie, Panu Bogu i Matce Bożej powierzamy w opiekę poniższe intencje:
Agd pisze: 25 kwie 2022, 10:50 O nawrócenie mojego męża by Jezus pokazał mu właściwą drogę powrotną do Boga. Maryjo utul mnie do swojego serca i miej w opiece moją rodzinę i małżeństwo.
Fibi pisze: 25 kwie 2022, 22:03 Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia mojego małżeństwa, sprawa rozwodowa 12 maja, o nawrócenie męża, synów
iwonka pisze: 26 kwie 2022, 13:29 Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą w intencji Bożego błogosławieństwa i prowadzenia Ducha Św. w mojej pracy zawodowej. Iwona
Tycjana pisze: 27 kwie 2022, 12:12 Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia męża oraz prowadzenie i opiekę Ducha Św. dla naszej rodziny.
Carmen pisze: 27 kwie 2022, 23:42 Proszę o modlitwę...
mam już wyznaczony termin rozprawy apelacyjnej - 31 maja.
Pozdrawiam Was serdecznie!
KefaSznaczySkała pisze: 28 kwie 2022, 22:19 Poproszę o modlitwę w intencji Kasi i Piotra, których 12 rocznica ślubu przypadnie 1 maja. Bóg zapłać.
...módlmy się wzajemnie za siebie, spiewajmy "litanię majową" - i tak po prostu, nawet w domu, a każdego dnia - niech rozwesela nasze serca...

Maj ...nasycony zielenią kolor pospolitej trawy jak arras przez kwiaty ubrany...błękitość nieba białość kwitnących sądów podkreśla... tylko maj wchodzi takimi drzwiczkami i jeszcze witany: przez dzieci pierwszokomunijne, ubrane kapliczki i pieśni Maryjne śpiewane.
Pozdrawiam serdecznie🌷
PS
Jest radość z kolejki oczekujacych na swój czas modlitewny.
Oliwka
Posty: 58
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bardzo dziękuję za modlitwę i nadal proszę o modlitwę: o Łaskę uzdrowienia zranień z dzieciństwa dla Damiana, Łaskę przebaczania i otwarcie się na relacje oraz więzi w naszym małżeństwie. Bóg zapłać.
szifo
Posty: 6
Rejestracja: 03 maja 2022, 7:04
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: szifo »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa i miłości. By serce mojej żony przyjęło moje. O przebaczenie, o światło Ducha Świętego. Bym wytrwał w decyzji do podjęcia właściwej drogi. Bóg zapłać.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie, w tym tygodniu polecamy Panu Bogu poniższe intencje:
Ewelij pisze: 30 kwie 2022, 23:34 Proszę o modlitwę... W intencji uratowania mojego małżeństwa, o przemianę serca mojego męża i o uwolnienie go z toksycznej relacji z jego matką, aby Jezus, który jest z nami w Sakramencie Małżeństwa dotknął jego serca, aby zrozumiał, że jego miejsce jest przy mnie. Bardzo dziękuję za dotychczasową modlitwę.
Jastarnia pisze: 01 maja 2022, 22:48 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa, przemiany zatwardziałego serca mojego męża i oddalenia od męża pokusy zdrady.
viona pisze: 02 maja 2022, 1:10 Waszej modlitwie polecam siebie i mojego męża z prośbą o uzdrowienie naszych relacji i prawdziwą wiarę i miłość do Boga. Proszę także o modlitwę za mojego synka chrzestnego, aby dobrze przygotował się do pierwszego przyjęcia Komunii świętej.
Oliwka pisze: 05 maja 2022, 6:12 Bardzo dziękuję za modlitwę i nadal proszę o modlitwę: o Łaskę uzdrowienia zranień z dzieciństwa dla Damiana, Łaskę przebaczania i otwarcie się na relacje oraz więzi w naszym małżeństwie. Bóg zapłać.
...pamiętajmy o sobie w modlitwie...Św. Stanisławie - módl się za nami...
pozdrawiam
Szklarka81
Posty: 22
Rejestracja: 08 gru 2018, 12:30
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Szklarka81 »

Błagam o modlitwę za mnie 🙏🏻
Moja sytuacja jest beznadziejna😪
Błagam o modlitwę 🙏🏻
Boje się😪
ODPOWIEDZ