Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Rubi
Posty: 23
Rejestracja: 29 mar 2020, 0:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Rubi »

Kochani, moje małżeństwo przeżywa kryzys. Bardzo proszę o modlitwę.
Soneczko
Posty: 15
Rejestracja: 23 cze 2020, 0:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Soneczko »

Szczęść Boże, 29.08 mija 11 rocznica naszego małżeństwa sakramentalnego(od tego roku rozwód cywilny). Kochane Sycharki, jak wiemy, dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Proszę Was o modlitwę w intencji mojego małżonka, mnie i naszych dzieci, by Bóg pomógł złączyć naszą rozbita rodzinę i uratować nasze małżeństwo. Bogu niech będą dzięki.
Soneczko
Posty: 15
Rejestracja: 23 cze 2020, 0:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Soneczko »

Włączam się w modlitwę w intencjach od 2 do 8.08
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą, intencja: "O wypełnienie się woli Bożej w moim małżeństwie". Iwona
Bkuc
Posty: 6
Rejestracja: 21 mar 2020, 21:23
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bkuc »

Proszę o modlitwę dla Basi i Marcina o uratowanie ich małżeństwa, które jest teraz przed rozwodem. Bóg zapłacić.
Basia.
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o modlitwę w intencji otwarcia na dary Ducha świętego, oraz wszelkie potrzebne łaski zgodnie z wolą Bożą.
ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Bóg zapłać za modlitwę. Była mi bardzo potrzebna. Proszę nadal o modlitwę za męża o uwolnienie i uzdrowienie z wszelkich nałogów.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
Ana22
Posty: 6
Rejestracja: 03 kwie 2020, 19:36
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ana22 »

Proszę o modlitwę o światło Chrystusa i nawrócenie dla mojego męża Wojtka, uzdrowienie i odnowienie miłości małżeńskiej.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 9 do 15 sierpnia, modlimy się w intencjach Rubi, Soneczka, Iwonki, Bkuc, Blondynki 55, Ewulka i MKPINS:
Rubi pisze: 02 sie 2020, 18:28 Kochani, moje małżeństwo przeżywa kryzys. Bardzo proszę o modlitwę.
Soneczko pisze: 02 sie 2020, 20:18 Szczęść Boże, 29.08 mija 11 rocznica naszego małżeństwa sakramentalnego(od tego roku rozwód cywilny). Kochane Sycharki, jak wiemy, dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Proszę Was o modlitwę w intencji mojego małżonka, mnie i naszych dzieci, by Bóg pomógł złączyć naszą rozbita rodzinę i uratować nasze małżeństwo. Bogu niech będą dzięki.
iwonka pisze: 02 sie 2020, 20:57 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą, intencja: "O wypełnienie się woli Bożej w moim małżeństwie". Iwona
Bkuc pisze: 03 sie 2020, 14:47 Proszę o modlitwę dla Basi i Marcina o uratowanie ich małżeństwa, które jest teraz przed rozwodem. Bóg zapłacić.
Blondynka55 pisze: 04 sie 2020, 7:02 Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o modlitwę w intencji otwarcia na dary Ducha świętego, oraz wszelkie potrzebne łaski zgodnie z wolą Bożą.
ewulek pisze: 06 sie 2020, 7:48 Bóg zapłać za modlitwę. Była mi bardzo potrzebna. Proszę nadal o modlitwę za męża o uwolnienie i uzdrowienie z wszelkich nałogów.
MKPINS pisze: 06 sie 2020, 19:56 Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
Ci, którzy Mu zaufali, zrozumieją prawdę, wierni w miłości będą przy Nim trwali, łaska bowiem i miłosierdzie dla Jego wybranych.
(Mdr 3, 9)
Kolejka - Ana22.
Przepraszam za opóźnienie. Dłużej, niż przewidywałem, nie miałem dostepu do komputera.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 16 do do 22 sierpnia, modlimy się w intencji Any22:
Ana22 pisze: 07 sie 2020, 14:59 Proszę o modlitwę o światło Chrystusa i nawrócenie dla mojego męża Wojtka, uzdrowienie i odnowienie miłości małżeńskiej.
Wielbi dusza moja Pana
i raduje się duch mój w Bogu, Zbawicielu moim.
Bo wejrzał na uniżenie swojej Służebnicy.
(Łk 1, 47b-48a)
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

Dziś poprosiłem o likwidację konta na forum z powodów, które wyjaśniam w swoim wątku.
Dziękuję za wspólną modlitwę.
Z Bogiem!

Ukasz
Bogusia
Posty: 72
Rejestracja: 16 lut 2018, 12:51
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bogusia »

Proszę o modlitwę o cierpliwość dla Mnie w oczekiwaniu na wypełnienie się woli Bożej w moim małżeństwie,
o światło Chrystusa i nawrócenie dla mnie i mojego męża,
o moje wyjście ze stanu zniechęcenia,
o umiejętność kochania dla męża i dla mnie,
o umiejętność stanięcia w prawdzie, wyjaśnienie i wybaczenie sobie naszej przeszłości.
" Wymagajcie od Siebie, choćby Inni od Was nie wymagali " Jan Paweł II

"Przestań pozwalać by ludzie, którzy robią dla Ciebie tak mało, mieli tak duży wpływ na Twoje myśli, uczucia, emocje" Złote myśli.
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Bóg zapłać za modlitwę proszę o kolejną modlitwę.
O dary Ducha Świętego, oraz wszelkie potrzebne łaski dla mnie zgodnie z wolą Bożą.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Ukasz pisze: 16 sie 2020, 20:24 Dziś poprosiłem o likwidację konta na forum z powodów, które wyjaśniam w swoim wątku.
Dziękuję za wspólną modlitwę.
Z Bogiem!

Ukasz
Drodzy forumowicze,
W związku z rezygnacją Ukasza z koordynacji "Tygodniowej modlitwy za konkretne osoby" poszukujemy osoby/osób, które będą to dzieło kontynuować - osób, które z odpowiedzialnością, oraz posiadając odpowiedni czas i możliwości techniczne (bo np. z telefonu trudno kopiować i cytować) zajmą się cotygodniowym zamieszczaniem w odpowiednim porządku naszych intencji modlitewnych.

Prosimy się zgłaszać w tym wątku lub do wybranego moderatora :-)
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
ODPOWIEDZ