Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę o modlitwę w intencji żony o łaskę nawrócenia, pojednania i przebaczenia.
Co Bóg złączy niech człowiek nie rozlacza
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja niezmienna "O pojednanie w małżeństwie Iwony i Dawida".
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13317
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Proszę nieustająco o modlitwę w intencji Bożego prowadzenia dla mnie, o dary Ducha Świętego oraz w intencji Panu Bogu wiadomej.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
wertor1
Posty: 102
Rejestracja: 24 lut 2017, 6:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wertor1 »

Proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męża o pomoc w sprawie o podział majątku i w Bogu sprawie wiadomej .Dziękuję za zdrowie i pozytywną diagnozę, wykluczenie RZS .
mojki
Posty: 7
Rejestracja: 06 mar 2017, 1:49
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: mojki »

Proszę o modlitwę w intencji mojej małżonki Kasi.
O łaskę zabliźnienia bardzo poranionego serca, przemycia oczu dla niej, przebaczenia i aby nauczyła się rozróżniać miłość od zakochania.W intencji moich dzieci.O łaskę jak najmniejszego cierpienia z powodu sytuacji rodzinnej dla nich. W mojej intencji.Abym dalej trwał w wierności i miłości.
MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM »

Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa.
Marta
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Proszę o światło Ducha Świętego w wyborze drogi życiowej po utracie pracy.
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o modlitwę w intencji Małżonki o otwarcie serca i odrodzenie miłości. Proszę o łaskę pojednania, przebaczenia i powrotu na małżeńską drogę.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 3 do 9 sierpnia, modlimy się w intencjach Dopionu, Monti'ego, Grzegorza1985, Iwonki, Nirwanny, Wertor1 i Mojkiego:
dopionu pisze: 27 lip 2019, 7:07 Dziękuję Wam za modlitwy i proszę o kolejne w intencji nawrócenia mojego męża i uratowania naszej rodziny.
Jezu Ty się zajmij nami i naszymi potrzebami.
Monti pisze: 27 lip 2019, 9:05 W związku ze zbliżającą się rocznicą ślubu, proszę o modlitwę o wypełnienie się woli Bozej odnośnie mojego małżeństwa.
Grzegorz1985 pisze: 27 lip 2019, 11:05 Proszę o modlitwę w intencji żony o łaskę nawrócenia, pojednania i przebaczenia.
Co Bóg złączy niech człowiek nie rozlacza
iwonka pisze: 27 lip 2019, 11:36 Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja niezmienna "O pojednanie w małżeństwie Iwony i Dawida".
Nirwanna pisze: 27 lip 2019, 12:44 Proszę nieustająco o modlitwę w intencji Bożego prowadzenia dla mnie, o dary Ducha Świętego oraz w intencji Panu Bogu wiadomej.
wertor1 pisze: 27 lip 2019, 18:22 Proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męża o pomoc w sprawie o podział majątku i w Bogu sprawie wiadomej .Dziękuję za zdrowie i pozytywną diagnozę, wykluczenie RZS .
mojki pisze: 27 lip 2019, 20:29 Proszę o modlitwę w intencji mojej małżonki Kasi.
O łaskę zabliźnienia bardzo poranionego serca, przemycia oczu dla niej, przebaczenia i aby nauczyła się rozróżniać miłość od zakochania.W intencji moich dzieci.O łaskę jak najmniejszego cierpienia z powodu sytuacji rodzinnej dla nich. W mojej intencji.Abym dalej trwał w wierności i miłości.
I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a zostanie wam otworzone. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu zostanie otworzone. Jeżeli któregoś z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, to o ileż bardziej Ojciec z nieba udzieli Ducha Świętego tym, którzy Go proszą».
(Łk 11, 9-13)
Kolejka: MSM, MKPINS, Lucky Luck.
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o modlitwę w intencji mojego Małżeństwa i nawrócenie dla Mojej Małżonki i obranie przez Nią nierozwodowej drogi dla wyjścia z kryzysu.
Nina
Posty: 41
Rejestracja: 20 maja 2018, 19:55
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nina »

Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża o łaskę nawrócenia, o silę w walce z pokusami, o wytrwanie w decyzji ratowania małżeństwa, o uwolnienie od mysli i uczuć do kowalskiej. Proszę o prowadzenie Ducha Świętego dla nas w próbie odbudowywania małżeństwa.
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Bóg zapłać za modlitwę w ubiegłym tygodniu.
Proszę o kolejną w intencji otwarcia na Dary Ducha Świętego, oraz łaskę uzdrowienia relacji w mojej Rodzinie. Niech zapanuje miłość,pokój i zgoda.
Panie ulecz serca, które nie potrafią kochać spraw, aby miłość połączyła nas z Jezusem Chrystusem,który jest jedyną Prawdą i życiem niech on napełni nas pokojem i miłością,która nie ma końca.
twardy
Posty: 1889
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: twardy »

Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej.
Maja
Posty: 24
Rejestracja: 14 sty 2018, 11:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Maja »

PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI MEGO MAŁŻEŃSTWA O JEGO UZDROWIENIE I SAMEJ SIEBIE O WYTRWAŁOŚĆ I SIŁĘ W DALSZYM KROCZENIU.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 10 do 16 sierpnia, modlimy się w intencjach MSM, MKPINS, Lucky Lucka, Niny, Blondynki55, Twardego i Mai:
MSM pisze: 27 lip 2019, 22:11 Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa.
MKPINS pisze: 28 lip 2019, 20:59 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Proszę o światło Ducha Świętego w wyborze drogi życiowej po utracie pracy.
Lucky Luck pisze: 29 lip 2019, 15:42 Proszę o modlitwę w intencji Małżonki o otwarcie serca i odrodzenie miłości. Proszę o łaskę pojednania, przebaczenia i powrotu na małżeńską drogę.
Proszę o modlitwę w intencji mojego Małżeństwa i nawrócenie dla Mojej Małżonki i obranie przez Nią nierozwodowej drogi dla wyjścia z kryzysu.
Nina pisze: 05 sie 2019, 7:23 Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża o łaskę nawrócenia, o silę w walce z pokusami, o wytrwanie w decyzji ratowania małżeństwa, o uwolnienie od myśli i uczuć do kowalskiej. Proszę o prowadzenie Ducha Świętego dla nas w próbie odbudowywania małżeństwa.
Blondynka55 pisze: 06 sie 2019, 9:32 Bóg zapłać za modlitwę w ubiegłym tygodniu.
Proszę o kolejną w intencji otwarcia na Dary Ducha Świętego, oraz łaskę uzdrowienia relacji w mojej Rodzinie. Niech zapanuje miłość, pokój i zgoda.
Panie ulecz serca, które nie potrafią kochać, spraw, aby miłość połączyła nas z Jezusem Chrystusem, który jest jedyną Prawdą i życiem, niech on napełni nas pokojem i miłością, która nie ma końca.
twardy pisze: 06 sie 2019, 10:50 Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej.
Maja pisze: 07 sie 2019, 13:07 Proszę o modlitwę w intencji mego małżeństwa o jego uzdrowienie i samej siebie o wytrwałość i siłę w dalszym kroczeniu.
Dusza moja pragnie i tęskni
do przedsieni Pańskich.
Moje serce i ciało radośnie wołają
do Boga żywego.
(Ps 84, 3)
Nie ma kolejki.
Ja mam natomiast prośbę o staranniejsze wpisy: nawet pominięcie przecinka może sprawić, że intencja staje się nieczytelna (...ulecz serca, które nie potrafią kochać spraw...). Tym razem zdecydowałem się na wprowadzenie drobnych korekt tam, gdzie miałem pewność zachowania sensu, ale wolałbym tego nie robić. I prośba druga: żeby nie krzyczeć wielkimi literami i nie robić bożka z małżeństwa i współmałżonka za pomocą tychże wielkich liter. To niedobry kierunek myślenia i po prostu błąd ortograficzny.
ODPOWIEDZ