Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruta »

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża z prośbą o zdrowie dla niego.
Agd
Posty: 12
Rejestracja: 14 gru 2021, 13:46
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Agd »

O zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodziny. O nawrócenie męża do Boga oraz stawianie na pierwszym miejscu relacji małżeńskich, rodzinnych ponad relację ze znajomymi 🙏
Zdradzona
Posty: 480
Rejestracja: 13 sie 2019, 11:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Zdradzona »

Proszę o modlitwę za mojego męża ,o Jego nawrócenie .
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie, przedstawiamy Panu Bogu poniższe intencje:
Szklarka81 pisze: 10 maja 2022, 7:31 Błagam o modlitwę za mnie 🙏🏻
Moja sytuacja jest beznadziejna😪
Błagam o modlitwę 🙏🏻
Boje się😪
Ruta pisze: 12 maja 2022, 9:17 Proszę o modlitwę w intencji mojego męża z prośbą o zdrowie dla niego.
Agd pisze: 12 maja 2022, 13:30 O zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodziny. O nawrócenie męża do Boga oraz stawianie na pierwszym miejscu relacji małżeńskich, rodzinnych ponad relację ze znajomymi 🙏
Zdradzona pisze: 15 maja 2022, 6:32 Proszę o modlitwę za mojego męża ,o Jego nawrócenie .
....Św. Andrzeju Bobolo w dniu swojego święta módl się za nami, wspomagaj nas w naszej codzienności, w naszych trudach i strapieniach...
pozdrawiam serdecznie
anetka1650
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2019, 2:18
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: anetka1650 »

Proszę o modlitwę za małżeństwo Ani i Marcina, w którym doszło do zdrady... Mają dwójkę małych dzieci. O potrzebne łaski dla nich wszystkich!
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bardzo dziękuję za modlitwę i w dalszym ciągu proszę o modlitwę: o Łaskę uzdrowienia zranień z dzieciństwa dla Damiana, Łaskę przebaczania i otwarcie się na relacje oraz więzi w naszym małżeństwie. Bóg zapłać.
Jastarnia
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2021, 11:34
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Jastarnia »

Proszę o modlitwę w intencji pojednania w moim małżeństwie, moc przebaczenia i uzdrowienie małżeństwa.
Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego. Łk 1,37.
syn_marnotrawny
Posty: 4
Rejestracja: 15 sty 2019, 3:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: syn_marnotrawny »

Proszę o modlitwę za mnie - o wytrwałość w poznawaniu i zmienianiu siebie (12 kroków), o wytrwałość w walce z nałogami i grzechami głównymi, oraz za żonę - o jej nawrócenie.
Z góry serdecznie dziękuję
Agd
Posty: 12
Rejestracja: 14 gru 2021, 13:46
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Agd »

Dziękuję za dotychczasową modlitwę i proszę w intencji zgody, przebaczenia, spokoju w rodzinie.
Szklarka81
Posty: 22
Rejestracja: 08 gru 2018, 12:30
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Szklarka81 »

Błagam o szturm modlitewny w mojej intencji o uratowanie mojej duszy 🙏🏻 O opieke Matki Bozej, o pomoc żebym nie poddała się zwątpieniu, żebym nie utraciła wiary!
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona »

Bog zaplac za wczesniejsze omadlanie .
Prosze o modlitwe - za wstawiennctwem Blogoslawionej dzis Pauliny Jaricot- o sily w pracy i modlitwie ...
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego Małżeństwa, przemiany zatwardziałego serca mojej Małżonki, zejścia z rozwodowej drogi, o błogosławieństwa dla Nas i Naszych Córek.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie; przepraszam za opóźnienie wpisu...tulipany też mają czasem problemy, przedstawiając poniższe intencje, proszę o modlitwę również w moich sprawach.
anetka1650 pisze: 17 maja 2022, 21:40 Proszę o modlitwę za małżeństwo Ani i Marcina, w którym doszło do zdrady... Mają dwójkę małych dzieci. O potrzebne łaski dla nich wszystkich!
MKPINS pisze: 18 maja 2022, 10:46 Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
Oliwka pisze: 18 maja 2022, 21:04 Bardzo dziękuję za modlitwę i w dalszym ciągu proszę o modlitwę: o Łaskę uzdrowienia zranień z dzieciństwa dla Damiana, Łaskę przebaczania i otwarcie się na relacje oraz więzi w naszym małżeństwie. Bóg zapłać.
Jastarnia pisze: 19 maja 2022, 13:21 Proszę o modlitwę w intencji pojednania w moim małżeństwie, moc przebaczenia i uzdrowienie małżeństwa.
syn_marnotrawny pisze: 20 maja 2022, 11:21 Proszę o modlitwę za mnie - o wytrwałość w poznawaniu i zmienianiu siebie (12 kroków), o wytrwałość w walce z nałogami i grzechami głównymi, oraz za żonę - o jej nawrócenie.
Z góry serdecznie dziękuję
Agd pisze: 22 maja 2022, 0:29 Dziękuję za dotychczasową modlitwę i proszę w intencji zgody, przebaczenia, spokoju w rodzinie.
We wszystkich prośbach, wspomagaj nas, św. Rito.
...módlmy się wzajemnie za siebie...dodając sobie sił w naszej codzienności...
pozdrawiam serdecznie
Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bardzo dziękuję za modlitwę i proszę o modlitwę o łaskę miłości dla mnie, abym potrafiła mązdrze kochać najbliższych oraz uzdrowienie osobowości.
ODPOWIEDZ