Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

cinek79
Posty: 13
Rejestracja: 08 wrz 2018, 2:28
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: cinek79 »

Proszę o modlitwę w intencji odbudowy mojego małżeństwa oraz o napełnienie Ducha Świętego miłością serca mojej żony do mnie.
Od ponad roku jesteśmy w ciężkim kryzysie. Żona oświadczyła mi że jej miłość do mnie się wypaliła po 20 latach bycia razem ( 9 po ślubie) i chce rozwodu, nie widzi sensu naprawiania naszego małżeństwa.
twardy
Posty: 1889
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: twardy »

Dziękuję Wam wszystkim za modlitwę o zdrowie dla mnie, gdy mi trochę go zabrakło. Wasza modlitwa została wysłuchana. Jest już dobrze.
Ponownie ustawiam się w kolejkę z prośbą o modlitwę w intencji Bożego prowadzenia w moich relacjach z moimi dziećmi.
piotrekg
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2018, 22:25
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: piotrekg »

Kochani, proszę o modlitwę o nawrócenie mojej żony Moniki, zeby przestała spotykać się z innym mężczyzną i powrót do małżeństwa.
Bóg zapłać i niech Bóg Wam błogosławi.
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia żony ale też mojego, aby Bóg nas przytulił i wyprowadził z tego wszystkiego dobro.
O zerwanie jej.wszystkich więzów z kochankiem.
Zibitg3
Posty: 6
Rejestracja: 22 cze 2018, 22:14
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Zibitg3 »

Dziękuję za dotychczasową modlitwę .Pozew rozwodowy ze strony żony jest już w sądzie .Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa , aby Dobry Bóg wlał w serce mojej żony łaskę pragnienia .Pragnienia miłości Bożej i małżeńskiej. O dary Ducha Świętego dla żony.O wzbudzenie pragnienia sakramentu pokuty i Komunij Świętej.Bóg zapłać.
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona »

Dziekuje za modlitwe i prosze o dalsza .
O Prowadzenie Ducha Sw ,o moc przemycia oczu ,o chrzest wnuka i Blogoslawienstwo dla rodziny .
Bog Zaplac .
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, 6-13 X, modlimy się w intencjach MKPINS, BjD, Nirwanny, Cinka 79, Twardego, Piotrka g, Grzegorza 1985:
MKPINS pisze: 01 paź 2018, 7:49 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa
BjD pisze: 01 paź 2018, 21:05 Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty i uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku oraz o dobre owoce 12 Kroków.
Nirwanna pisze: 01 paź 2018, 22:09 Dziękuję za dotychczasową modlitwę i proszę o kolejną - o dary Ducha Świętego, Boże prowadzenie i nawrócenia w rodzinie.
cinek79 pisze: 02 paź 2018, 0:57 Proszę o modlitwę w intencji odbudowy mojego małżeństwa oraz o napełnienie Ducha Świętego miłością serca mojej żony do mnie.
Od ponad roku jesteśmy w ciężkim kryzysie. Żona oświadczyła mi że jej miłość do mnie się wypaliła po 20 latach bycia razem ( 9 po ślubie) i chce rozwodu, nie widzi sensu naprawiania naszego małżeństwa.
twardy pisze: 02 paź 2018, 17:27 Dziękuję Wam wszystkim za modlitwę o zdrowie dla mnie, gdy mi trochę go zabrakło. Wasza modlitwa została wysłuchana. Jest już dobrze.
Ponownie ustawiam się w kolejkę z prośbą o modlitwę w intencji Bożego prowadzenia w moich relacjach z moimi dziećmi.
piotrekg pisze: 03 paź 2018, 0:06 Kochani, proszę o modlitwę o nawrócenie mojej żony Moniki, zeby przestała spotykać się z innym mężczyzną i powrót do małżeństwa.
Bóg zapłać i niech Bóg Wam błogosławi.
Grzegorz1985 pisze: 04 paź 2018, 6:20 Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia żony ale też mojego, aby Bóg nas przytulił i wyprowadził z tego wszystkiego dobro.
O zerwanie jej.wszystkich więzów z kochankiem.
Wiem, Panie, że sprawiedliwe są Twoje wyroki,
że dotknąłeś mnie słusznie.
Niech Twoja łaska stanie mi się pociechą
zgodnie z obietnicą, daną Twemu słudze.
Niech zaznam Twojej litości, abym żył,
bo Twoje Prawo jest moją rozkoszą.
(Ps 119, 75-77)
Kolejka: Zibitg3 i S zona.
Poraniona
Posty: 87
Rejestracja: 19 kwie 2018, 9:07
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Poraniona »

Bardzo proszę o modlitwę w intencji: o uwolnienie mojego męża od złego, jego nawrócenie i odbudowanie naszego małżeństwa.
ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Proszę o modlitwę o szczerą spowiedź u dobrego spowiednika dla mojego męża Grzegorza
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za Waszą modlitwę. Proszę o dalszą, intencja niezmienna "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Dziękuję, Iwona
HelM
Posty: 3330
Rejestracja: 04 lut 2017, 22:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HelM »

Proszę o modlitwę w 30 rocznicę sakramentu małżeństwa Heleny i Zenona, za wstawiennictwem Maryi Matki Pięknej Miłości, która wszystko wie...
Maja
Posty: 24
Rejestracja: 14 sty 2018, 11:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Maja »

Prosze o modlitwę w intencji przemiany serca męża i dar miłości względem mnie i dzieci , o zakonczenie romansu i zerwanie kontaktów z kochanką.Boże uzdrow moje malzenstwo i daj mi sily w dalszym kroczeniu.
map68
Posty: 17
Rejestracja: 05 paź 2018, 14:44
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: map68 »

Proszę o modlitwę o przemianę moją i mojej żony i odbudowanie naszych relacji aby kryzys który jest obecnie w naszym małżeństwie był dla nas nauką a nie powodem do całkowitego rozpadu małżeństwa.
zuzannaw
Posty: 14
Rejestracja: 03 lut 2017, 8:10
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: zuzannaw »

Pogubiłam się i tu i w życiu...Prosze o dopisanie Mnie do kolejki intencja: o rozwiązanie problemów rodzinnych, w pracy, powrót do zdrowie mojego męża Stanisława o wszelkie potrzebne łaski dla Mnie i całej mojej rodziny...o powrót dzieci do Boga i Kościoła i dary Ducha Św dla całej rodziny...
Lenka
Posty: 89
Rejestracja: 27 lip 2017, 11:12
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lenka »

Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą.
O przemianę serca i łaskę nawrócenie dla mnie i mojego męża.
Lenka
"Jezu, ufam Tobie - Ty się tym zajmij"
ODPOWIEDZ