Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

twardy
Posty: 1889
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: twardy » 24 sty 2017, 10:26

Kochani,
na nasze forum trafiają osoby w bardzo trudnej sytuacji małżeńskiej, a co za tym idzie w bardzo trudnej sytuacji rodzinnej, duchowej, psychicznej... Postanowiliśmy ofiarować naszą wspólną forumową modlitwę za te osoby. Modlitwa trwa przez tydzień. Jej forma jest dowolna - może być "Zdrowaś Mario" raz w ciągu dnia lub inna modlitwa. To od nas zależy jaką modlitwą otoczymy osoby za które modlimy się w danym tygodniu.

kasedo
Posty: 92
Rejestracja: 29 sty 2017, 19:39
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: kasedo » 01 lut 2017, 15:51

Proszę gorąco o modlitwę w intencji naszego malzenstwa, uzdrowienie serca i duszy Sebastiana i naszego syna Dominika. Silna modlitwę za powrót mojego męża do nas i uratowanie naszej rodziny. Dla Igi kochanki mojego męża o prowadzenie Ducha Świętego, żeby wreszcie zrozumiała, że niszczy nasza rodzinę. Oraz o modlitwę za mnie abym miała siłę i cierpliwość, żebym umiała wybaczać im obydwojgu oraz żebym całkowicie zawierzyla Panu Bogum

Sagittarius
Posty: 3
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:28
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Sagittarius » 02 lut 2017, 14:20

Proszę Was o modlitwę za mojego męża, o to aby otworzył się na moją miłość i nie odrzucał jej dla zakochania w B. Mój mąż jeszcze fizycznie nie odszedł, jeszcze się waha. Na razie mieszka z B., ale nie zabrał swoich rzeczy, jakby nie do końca chciał nas opuścić. Czeka nas w najbliższych dniach trudna rozmowa, w której będę prosić go o podjęcie ostatecznej decyzji. O swojej miłości zapewniam go za każdym razem, gdy się widzimy. Proszę Boga, aby nie zamykał się na to, co mogę mu ofiarować i aby zechciał to przyjąć.
Pomódlcie się , aby Duch Święty napełnił go Swoją mądrością i miłością do mnie i do nas - jego rodziny i aby w świetle Ducha Świętego podejmował tę trudną decyzję.
Modlę się także za B., aby pozwoliła mu odejść. I Was proszę o modlitwę za nią.

karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karolina12 » 02 lut 2017, 21:17

Dziękuję za modlitwę

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa o trwanie w miłości oraz za nasze dzieci aby szukając swojej drogi nie zapominały o Bogu
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)

Redrose
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2017, 13:26
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Redrose » 05 lut 2017, 16:07

Proszę o modlitwę za mojego męża Bartosza, by otworzył się na działanie Ducha św

ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek » 06 lut 2017, 9:59

Proszę o modlitwę za mojego męża Grzegorza by otworzył się na działanie Ducha św.

dorwdow
Posty: 19
Rejestracja: 04 lut 2017, 17:02
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: dorwdow » 07 lut 2017, 17:06

Dziękuję za dotychczasową modlitwę.
Proszę o nawrócenie mojego męża oraz potrzebne dary dla wszystkich członków rodziny.

Bożena123
Posty: 34
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:38
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bożena123 » 07 lut 2017, 22:08

Bóg zapłać za modlitwę,ustawiam się do kolejki.Intencja o łaskę nawrócenia dla męża Bogusława i żywą wiarę dla Rafała.

MareS
Posty: 232
Rejestracja: 05 lut 2017, 22:22
Jestem: po orzeczonej nieważności małżeństa
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MareS » 08 lut 2017, 10:18

Proszę o modlitwę za moje małżeństwo jutro o 10.30. Kolejna rozprawa rozwodowa.

madzia_x
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2017, 23:01
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: madzia_x » 09 lut 2017, 18:51

Proszę o modlitwę za moje małżeństwo.
Za męża Radka, żeby zrozumiał swój błąd i na nowo pokochał mnie i nasze dziecko.
Żeby poczuł chęć walki o nasze małżeństwo.
Aby Bóg obdarzył go Swoim miłosierdziem, a Duch Święty napełnił go Swoją mądrością.
Bóg zapłać za modlitwę.

anna
Posty: 39
Rejestracja: 09 lut 2017, 17:01
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: anna » 10 lut 2017, 13:23

Witam, bardzo dziękuję za przyjęcie mnie na Państwa forum, sytuacja mojego małżeństwa wydaje się być tragiczna, serdecznie proszę o modlitwy za nie i za całą moją Rodzinę, szczególnie - za dobro i szczęście moich ukochanych Dzieci... :(

Pustelnik

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Pustelnik » 10 lut 2017, 14:25

Witam. Dziękuję za przyjęcie mnie do Forum. Proszę o modlitwę w intencji mojej najbliższej Rodziny (pare m-cy temu żona wyprowadziła się z domu, młosza córka od ponad 8 lat anoreksja/bulimia, starsza córka mieszka samodzielnie ale też "wybrakowana emocjonalnie, ja nie potrafiłem kochać najblizszych zwłasza w ostatnich latach (m.in. acedia, depresja ...)) i abym chciał/potrafił być wsparciem dla Rodziców. Bóz zapłać za modlitwę .

iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka » 10 lut 2017, 20:24

Proszę o modlitwę za mojego męża Dawida-o łaskę nawrócenia dla niego. Dziękuję. Iwona

kasedo
Posty: 92
Rejestracja: 29 sty 2017, 19:39
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: kasedo » 11 lut 2017, 10:05

Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa oraz o wszelkie potrzebne do życia Boze łaski dla mojego syna Dominika, który 9 lutego obchodził swoje 16 urodziny....pierwszy raz bez taty...

kochamto
Posty: 3
Rejestracja: 10 lut 2017, 13:30
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: kochamto » 12 lut 2017, 11:23

Witam, Bogu dzięki za to , że jesteście!!!!!
Z całego serca i duszy swej proszę Was o modlitwę o uzdrowienie mojego małżeństwa i rodziny oraz nwrócenie mojego męża. Serdeczne Bóg zapłać.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości