Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13317
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Proszę o modlitwę w intencji startującej właśnie grupy 12-Krokowej w Białymstoku, o dary Ducha Świętego dla mnie, o nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
BjD
Posty: 88
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:38
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BjD »

Wielkie Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji mojego dalszego nawrócenia oraz nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty, uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku, o łaskę przebaczenia ojcu i bratu mojego męża oraz o owoce pracy na 12 Krokach :)
Maja
Posty: 24
Rejestracja: 14 sty 2018, 11:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Maja »

Jezu zajmij sie mym zyciem i rodziną.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za Waszą modlitwę. Proszę o dalszą, intencja niezmienna "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Dziękuję, Iwona
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 12 do 18 stycznia, modlimy się w intencjach Bożeny 123, Mojkiego, MKPINS, Nirwanny, BjD, Mai i Iwonki:
Bożena123 pisze: 06 sty 2019, 19:22 Bóg zapłać za modlitwę, proszę o dalszą. O uzdrowienie małżeństwa i żywą wiarę dla naszego syna Rafała.
mojki pisze: 07 sty 2019, 0:17 Proszę o modlitwę za moją małżonkę Kasię, aby Pan Bóg uleczył jej poranione serce. Także aby nie przyjmowała świętokradzkiej komunii.Dla mnie o łaskę wytrwania w wierności i w czystości.
Proszę o modlitwę w intencji moich dzieci, aby nie ucierpiały na skutek tego, że rodzice nie potrafią się dogadać. W szczególności za moją najstarszą córeczkę Monisię, która schudła 28kg w ciągu dwóch miesięcy i są podejżenia, że ma bulimię. Maciej.🙏
MKPINS pisze: 07 sty 2019, 6:40 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Nirwanna pisze: 07 sty 2019, 7:04 Proszę o modlitwę w intencji startującej właśnie grupy 12-Krokowej w Białymstoku, o dary Ducha Świętego dla mnie, o nawrócenia w rodzinie.
BjD pisze: 07 sty 2019, 13:11 Wielkie Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji mojego dalszego nawrócenia oraz nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty, uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku, o łaskę przebaczenia ojcu i bratu mojego męża oraz o owoce pracy na 12 Krokach :)
Maja pisze: 10 sty 2019, 21:10 Jezu zajmij sie mym zyciem i rodziną.
iwonka pisze: 10 sty 2019, 22:25 Dziękuję za Waszą modlitwę. Proszę o dalszą, intencja niezmienna "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Dziękuję, Iwona
Niech imię Jego czczą tańcem,
niech grają Mu na bębnie i cytrze.
Bo Pan swój lud miłuje,
pokornych wieńczy zwycięstwem.
(Ps 149, 3-4)
Enbe zgłosiła nową intencję w tygodniu, gdy modliliśmy się za nią - proszę o ponowny wpis.
Nie ma kolejki.
enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe »

W okrągłą rocznicę urodzin proszę o modlitwę dziękczynną za wszelkie łaski , które od Boga otrzymałam przez 60 lat mojego życia, za 21 lat w trzeźwości, za moje Małżeństwo i Rodzinę, za DOBRYCH Ludzi, których postawiłeś, Boże, na mojej drodze. Błogosław, Panie, na dalsze lata.
Ania2016
Posty: 15
Rejestracja: 30 sty 2017, 8:37
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ania2016 »

Prosze o modlitwe za Boze prowadzenie w sprawie rozwodowej Beaty 15 stycznia 2019 r, o trzezwe myslenie dla Ireneusza
mika0806
Posty: 46
Rejestracja: 05 lis 2018, 12:20
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: mika0806 »

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa. Mateńko Najdroższa dopomóż, aby mój mąż odstąpił od rozwodu, aby dochował przymierza małżeńskiego, a kobieta która weszła pomiędzy nas zrozumiała jak bardzo mnie krzywdzi i nawróciła się. Daj mi siłę do dalszej modlitwy i walki o moje małżeństwo.
MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Za mnie i mojego męża Grzegorza. Bóg zapłać.
Marta
wertor1
Posty: 102
Rejestracja: 24 lut 2017, 6:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wertor1 »

Proszę o modlitwę za moje małżeństwo o nawrócenie męża ,o szczęśliwy przebieg sprawy alimentacyjnej syna, która będzie 31 stycznia.Proszę o dary Ducha Świętego w trudnych chwilach.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

Proszę o modlitwę w intencji odrodzenia małżeństwa Agnieszki i Krzysztofa.
map68
Posty: 17
Rejestracja: 05 paź 2018, 14:44
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: map68 »

Proszę o modlitwę o przemianę moją i mojej żony Małgosi i odbudowanie naszych relacji, aby kryzys, który jest obecnie w naszym małżeństwie był dla nas nauką, a nie powodem do całkowitego rozpadu małżeństwa.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 19 do 25 stycznia, modlimy się w intencjach Enbe, Ani2016, Miki0806, MSM, Wertor1, Ukasza i Map68:
enbe pisze: 12 sty 2019, 11:06 W okrągłą rocznicę urodzin proszę o modlitwę dziękczynną za wszelkie łaski , które od Boga otrzymałam przez 60 lat mojego życia, za 21 lat w trzeźwości, za moje Małżeństwo i Rodzinę, za DOBRYCH Ludzi, których postawiłeś, Boże, na mojej drodze. Błogosław, Panie, na dalsze lata.
Ania2016 pisze: 14 sty 2019, 10:09 Prosze o modlitwe za Boze prowadzenie w sprawie rozwodowej Beaty 15 stycznia 2019 r, o trzezwe myslenie dla Ireneusza
mika0806 pisze: 14 sty 2019, 11:23 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa. Mateńko Najdroższa dopomóż, aby mój mąż odstąpił od rozwodu, aby dochował przymierza małżeńskiego, a kobieta która weszła pomiędzy nas zrozumiała jak bardzo mnie krzywdzi i nawróciła się. Daj mi siłę do dalszej modlitwy i walki o moje małżeństwo.
MSM pisze: 14 sty 2019, 22:05 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Za mnie i mojego męża Grzegorza. Bóg zapłać.
wertor1 pisze: 15 sty 2019, 9:24 Proszę o modlitwę za moje małżeństwo o nawrócenie męża ,o szczęśliwy przebieg sprawy alimentacyjnej syna, która będzie 31 stycznia.Proszę o dary Ducha Świętego w trudnych chwilach.
Ukasz pisze: 15 sty 2019, 23:17 Proszę o modlitwę w intencji odrodzenia małżeństwa Agnieszki i Krzysztofa.
map68 pisze: 18 sty 2019, 14:34 Proszę o modlitwę o przemianę moją i mojej żony Małgosi i odbudowanie naszych relacji, aby kryzys, który jest obecnie w naszym małżeństwie był dla nas nauką, a nie powodem do całkowitego rozpadu małżeństwa.
Gdy patrzę na Twe niebo, dzieło Twych palców,
księżyc i gwiazdy, któreś Ty utwierdził:
czym jest człowiek, że o nim pamiętasz,
i czym - syn człowieczy, że nim się zajmujesz?
(Ps 8, 4-5)
Nie ma kolejki.
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona »

Prosze o prowadzenie Ducha sw .. o zdrowie dla corki i jej pomyslna rechabilitacje , udany staz i szczesliwe podroze ..
Bog zaplac za modlitwe .
ismena
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2019, 15:14
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za moja córkę i zięcia

Post autor: ismena »

Szcześć Boże bardzo proszę o modlitwe za moją córke która przeżywa brdzo ciężki kryzys malżeński .Mój zięc przestał z nią rozmawiać,nie widzi ciągle otwartego serca wyciągnietej dłoni.Depcze to co święte.Wybrał kolegów i ich ''dobre'' rady ze zona to tylko problem.Serdeczne Bóg zapłać.
MARYJO ROZWIĄZUJĄCA WĘZŁY pomóż prosze
ODPOWIEDZ