Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

marta
Posty: 22
Rejestracja: 13 lut 2017, 8:53
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: marta »

dziękuję za przyjęcie mnie na forum. Prosze o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa, wyzwolenia mojego męża z grzechu oraz Błogosławieństwo Boże dla moich dzieci. Bóg zapłać
magdalena12
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2017, 10:30
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: magdalena12 »

Witam, bardzo proszę o modlitwę a moje małżeństwo ,które przechodzi głęboki kryzys, proszę o modlitwę za mojego męża o nawrócenie i powrót do małżeństwa,proszę też o modlitwę za Jego kochankę o prowadzenie Ducha Świętego, żeby zrozumiała że niszczy naszą rodzinę.Proszę o modlitwę za Mnie ,abym całkowicie zawierzyła Panu Bogu.
Lucia
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2017, 21:56
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucia »

Ja również ustawiam się do kolejki. Proszę o modlitwę za mnie, mojego męża i nasze dziecko - o te łaski, których potrzebujemy najbardziej.
Suzanne
Posty: 18
Rejestracja: 14 lut 2017, 0:30
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Suzanne »

Witam! Ja rowniez prosze o modlitwe za mojego męża Łukasza, o łaskę nawrócenia jego serca oraz za dwójkę maszych malutkich jeszcze dzieci. Dziekuje ze koleżanka kupiła mi w prezencie książkę "Sychar ile jest warta Twoja obrączka"... I za Was.
zagubiona
Posty: 4
Rejestracja: 15 lut 2017, 12:34
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: zagubiona »

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, abyśmy znowu pokochali się jak dawniej i jeszcze mocniej. Dziekuję
anna
Posty: 39
Rejestracja: 09 lut 2017, 17:01
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: anna »

Bardzo proszę o modlitwę za moją Rodzinę, a szczególnie - za szczęście moich Ukochanych Dzieci. Dziękuję.
Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

Witam na nowym forum!
Witam dotychczasowych użytkowników i tych, którzy pojawili się niedawno!

Rozpoczynamy następny tydzień modlitwy w intencjach konkretnych osób, które zgłaszają się i proszą, aby cała wspólnota modliła się w sprawach dla nich ważnych!

Zaczynamy tydzień modlitwy w intencji SebastianaM
Proszę o modlitwę w intencji Małgorzaty. Na początek, abyśmy znów potrafili ze sobą rozmawiać
Bjd
Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla mojego męża Marcina i o uratowanie i odrodzenie się naszego małżeństwa sakramentalnego. Proszę o łaskę zdrowia, spokoju, wyciszenia dla mnie oraz zdrowie dla całej rodziny.
marzenie
Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia mojego męża z choroby kręgosłupa aby Pan Nasz go uzdrowil aby mógł wrócić do pelnej sprawnosci, jeżeli jest to w woli Bożej
HalinaTeresa
Dziękuję z serca za modlitwę. :-D
Ustawiam się w kolejce z prośbą modlitwę w następujących intencjach:
O łaskę żywej wiary dla: Pauliny, Walentego, Tomasza, Oli, Patrycji i rodzeństwa mojego i Męża, a także ich rodzin, by Pan Bóg dotknął ich serc.
O światło Ducha Świętego i otwarcie na Prawdę dla wszystkich uczestniczących w rozpoczynającym się otwartym mityngu 12 kroków.
marttaa
Witam, proszę o dopisanie mnie do kolejki.
Proszę o modlitwę o uzdrowienie małżeństwa Marty i Tomasza, o wybaczenie dawnych urazów i zesłanie Ducha Świętego oraz o siłę w walce o ratowanie naszego małżeństwa
katalotka72
dziękuję za modlitwę
ustawiam się w kolejce ponownie w intencji dzieci i wnuków
dorwdow
Bardzo dziękuję za modlitwę i ponownie ustawiam się w kolejce.
Intencja dziękczynna - za wszystkie otrzymane łaski. Intencja błagalna - o nawrócenie męża i wypełnianie się woli Bożej w życiu wszystkich członków rodziny.
Czyż nie wiecie, że jesteście świątynią Boga
i że Duch Boży mieszka w was?
Jeżeli ktoś zniszczy świątynię Boga, tego zniszczy Bóg.
Świątynia Boga jest święta, a wy nią jesteście.
Niechaj się nikt nie łudzi.
Jeśli ktoś spośród was mniema, że jest mądry na tym świecie,
niech się stanie głupim, by posiadł mądrość.
Mądrość bowiem tego świata jest głupstwem u Boga.

(1 Kor 3,16-19a)


Przedstawiam kolejkę osób oczekujących na naszą wspólną modlitwę (to kolejka częściowo jeszcze z naszego starego forum, a częściowo już z nowego; tych, którzy zapisali się dwa razy, zapisuje tylko raz):
zuzia73
Jacek-sychar
GosiaH
Madzia_x123
kesolk
Monika36
MKPINS
ewa1974
ewulek
Maga2
kasedo
Sagittarius
karolina12
Redrose
dorwdow
Bożena123
MareS
anna
Pustelnik
iwonka
kochamto
marta
magdalena12
Lucia
Suzana
zagubiona
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Małgosiu, dziękuję Ci, że prowadzisz ten wątek :-D

I ja ustawiam się w kolejce zatem, z intencją dziękczynno-błagalną, dziękując za wszystkie dary i łaski, które otrzymuję ja i moi bliscy, prosząc jednocześnie o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
711alcedo
Posty: 3
Rejestracja: 04 lut 2017, 23:09
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: 711alcedo »

Dziękuję Ci Panie za wszystko czym mnie doświadczasz. Dziękuję za naszą wspaniałą rodzinkę.
Proszę przemień serce męża, przemyj oczy aby zobaczył prawdziwą miłość, która nigdy nie ustaje.
Ofiaruję Ci Misia i jego przygotowanie do Pierwszej Komunii.
anna
Posty: 39
Rejestracja: 09 lut 2017, 17:01
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: anna »

Proszę serdecznie o modlitwę za moją Rodzinę, szczęście Dzieci i uratowanie małżeństwa... Mąż uparcie prze do rozwodu... :(
karkru19
Posty: 80
Rejestracja: 05 lut 2017, 9:03
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karkru19 »

Dołączam się w kolejce. Intencja za mojego męża aby otworzyl swoje serce, za teściowa o przemianę jej serca , za dzieci o zdrowie dla nich i całej mojej rodziny. Za P Mirke i Kasie
Sama_ja
Posty: 71
Rejestracja: 30 sty 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Sama_ja »

Witajcie
Bardzo proszę o modlitwę i wsparcie duchowe 14 i 16 marca, w tym dniach będą odbywały się moje 2 sprawy rozwodowe-najcięższe. Będą zeznawać świadkowie i prawdopodobnie ja z mężem. Przykre jest to dla mnie bo 14 marca nasza córka obchodzi 2 urodziny-tak Pan Bóg pokierował naszymi sprawami, że musimy w taki ważny dzień spotkać się w sądzie:(
HelM
Posty: 3330
Rejestracja: 04 lut 2017, 22:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HelM »

Proszę o modlitwę o odrodzenie mojego małżeństwa, o wytrwanie w trzeźwości dla męża i dziękuję za ogrom otrzymanych łask.
wertor1
Posty: 102
Rejestracja: 24 lut 2017, 6:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wertor1 »

Witam proszę o modlitwę o odrodzenie małżeństwa
ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Proszę o modlitwę za nawrócenie mojego męża Grzegorza, szczerą spowiedź i uwolnienie z wszelkich zniewoleń, o łaskę Ducha Świętego.
ODPOWIEDZ