Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie; dziś powierzamy Panu Bogu poniżej wymienione intencje:
OsowicczichEdi pisze: 25 sty 2021, 20:34 Dziękuję za modlitwę, proszę o wypełnienie się Woli Bożej w naszym małżeństwie. Za wstawiennictwem św. Józefa proszę o pracę i siłę do pracy, abym mógł wypełnić zobowiązania alimentacyjne.
Dominika pisze: 26 sty 2021, 0:43 Dziekuje za modlitwe.
Poprosze o dalsza. O pomoc i potrzebne laski dla mnie i meza. O uzdrowienie mojego malzenstwa.
Szklarka81 pisze: 26 sty 2021, 20:27 Proszę o modlitwę za moja rodzine 🙏
Za rozwiązanie problemów które wydają się nierozwiązane 🙏
Bóg zapłać
iwonka pisze: 31 sty 2021, 17:30 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą w intencji: "O potrzebne łaski dla mnie i światło Ducha Św. w podjęciu decyzji zawodowej".
...nie ustajemy w naszych modlitwach...zaśpiewajmy w skrytości naszych serc lub niech wybrzmiewa głośno na naszych ustach pieśń: "...słuchaj Jezu jak Cię błaga lud, słuchaj słuchaj uczyń z nami cud, przemień o Jezu smutny ten czas, o Jezu pociesz nas..."
Linka
Posty: 28
Rejestracja: 27 lut 2019, 14:16
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Linka »

Proszę o modlitwę o przemianę serca mojego męża, na nowo pokochania żony, uwolnienie się spod wpływu kochanki i odrodzenie naszego małżeństwa oraz dary Ducha Św. dla mnie i dzieci.
Marlena
Posty: 11
Rejestracja: 22 lip 2020, 4:28
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Marlena »

Kochani, Bóg zapłać za dotychczasowe wsparcie modlitewne i proszę o dalszą modlitwę w intencji wypełnienia się Woli Bożej względem mnie, mojego męża i naszego małżeństwa. Jesteśmy już po pierwszej rozprawie, w kwietniu czeka nas kolejna. Będę się musiała skonfrontować ze świadkami męża. Jestem osobą zmagającą się z depresją, lękami, nerwicą i innymi problemami psycho-emocjonalnymi, co jest wielkim obciążeniem, szczególnie w naszej aktualnej sytuacji. To, co pozwala przetrwać i iść dalej to Łaska Boża i pomoc dobrych dusz. Niech Pan Bóg pobłogosławi każdej i każdemu, kto wesprze tę intencję swoją modlitwą.
enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe »

Bóg zapłać za modlitewne wsparcie. Nadal proszę o modlitwę za mnie - o dary Ducha Świętego i moją otwartość na nie, oraz o wypełnienie Woli Bożej w moim małżeństwie. Dołączam do tego intencję dziękczynną - za całe dobro, które Bóg mojej rodzinie wyświadcza.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą w intencji: "O potrzebne łaski dla mnie i światło Ducha Św. w podjęciu decyzji zawodowej".
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witam serdecznie; dzisiaj Panu Bogu powierzamy poniższe intencje:
Linka pisze: 01 lut 2021, 12:50 Proszę o modlitwę o przemianę serca mojego męża, na nowo pokochania żony, uwolnienie się spod wpływu kochanki i odrodzenie naszego małżeństwa oraz dary Ducha Św. dla mnie i dzieci.
Marlena pisze: 02 lut 2021, 4:36 Kochani, Bóg zapłać za dotychczasowe wsparcie modlitewne i proszę o dalszą modlitwę w intencji wypełnienia się Woli Bożej względem mnie, mojego męża i naszego małżeństwa. Jesteśmy już po pierwszej rozprawie, w kwietniu czeka nas kolejna. Będę się musiała skonfrontować ze świadkami męża. Jestem osobą zmagającą się z depresją, lękami, nerwicą i innymi problemami psycho-emocjonalnymi, co jest wielkim obciążeniem, szczególnie w naszej aktualnej sytuacji. To, co pozwala przetrwać i iść dalej to Łaska Boża i pomoc dobrych dusz. Niech Pan Bóg pobłogosławi każdej i każdemu, kto wesprze tę intencję swoją modlitwą.
enbe pisze: 02 lut 2021, 13:48 Bóg zapłać za modlitewne wsparcie. Nadal proszę o modlitwę za mnie - o dary Ducha Świętego i moją otwartość na nie, oraz o wypełnienie Woli Bożej w moim małżeństwie. Dołączam do tego intencję dziękczynną - za całe dobro, które Bóg mojej rodzinie wyświadcza.
iwonka pisze: 07 lut 2021, 17:36 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą w intencji: "O potrzebne łaski dla mnie i światło Ducha Św. w podjęciu decyzji zawodowej".
...Panie ty leczysz zranionych na duchu...módlmy się w pokorze naszych serc...
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
sajmon123
Posty: 871
Rejestracja: 16 lis 2020, 22:57
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: sajmon123 »

Proszę o modlitwę, za pośrednictwem Matki Bożej, o odnowę małżeństwa Mateusza i Natalii. Aby w ich sercach na nowo zagościła miłość, szacunek i przyjaźń.
Lawendowa
Posty: 7662
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:44
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lawendowa »

Proszę o modlitwę - o światło Ducha świętego dla mnie, dla moich bliskich i dla tych, którzy będą podejmowali decyzje nas dotyczące.
"Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę..."
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witam Wszystkich serdecznie,na najbliższy tydzień powierzamy Panu Bogu poniższe intencje:
MKPINS pisze: 11 lut 2021, 13:49 Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
sajmon123 pisze: 11 lut 2021, 14:31 Proszę o modlitwę, za pośrednictwem Matki Bożej, o odnowę małżeństwa Mateusza i Natalii. Aby w ich sercach na nowo zagościła miłość, szacunek i przyjaźń.
Lawendowa pisze: 12 lut 2021, 20:52 Proszę o modlitwę - o światło Ducha świętego dla mnie, dla moich bliskich i dla tych, którzy będą podejmowali decyzje nas dotyczące.
...miłość nie jedno ma imię...nieśmy innym posługę miłości...bądźmy kreatywni...módlmy się za nas samych i za siebie wzajemnie...
enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe »

Kochani, Bóg zapłać za dotychczasowe wsparcie modlitewne i proszę o dalszą modlitwę w intencji wypełnienia się Woli Bożej względem mnie, mojego męża i naszego małżeństwa. Proszę o modlitwę o dary Ducha Świętego i moją otwartość na nie. Dołączam do tego intencję dziękczynną - za całe dobro, które Bóg mojej rodzinie wyświadcza.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą w intencji: "O potrzebne łaski i światło Ducha Św. dla mnie w pracy".
Lawendowa
Posty: 7662
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:44
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lawendowa »

Dziękuję Wam za modlitwę. Moja intencja dziękczynno-błagalna : dziękuję za łaski, których doświadczamy i proszę o światło Ducha Świętego dla mnie i moich bliskich.
"Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę..."
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witam serdecznie, oto intencje modlitewne na najbliższy tydzień:
enbe pisze: 17 lut 2021, 23:04 Kochani, Bóg zapłać za dotychczasowe wsparcie modlitewne i proszę o dalszą modlitwę w intencji wypełnienia się Woli Bożej względem mnie, mojego męża i naszego małżeństwa. Proszę o modlitwę o dary Ducha Świętego i moją otwartość na nie. Dołączam do tego intencję dziękczynną - za całe dobro, które Bóg mojej rodzinie wyświadcza.
iwonka pisze: 21 lut 2021, 13:35 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą w intencji: "O potrzebne łaski i światło Ducha Św. dla mnie w pracy".
Lawendowa pisze: 21 lut 2021, 17:31 Dziękuję Wam za modlitwę. Moja intencja dziękczynno-błagalna : dziękuję za łaski, których doświadczamy i proszę o światło Ducha Świętego dla mnie i moich bliskich.
...bliskie jest królestwo Boże, nawracajmy się i wierzmy w Ewangelię...módlmy się za siebie wzajemnie i wypraszajmy potrzebne łaski u Pana Boga...
Majka
Posty: 36
Rejestracja: 11 gru 2020, 20:33
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Majka »

Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Marcina i Beaty, o miłość, bliskość i łaskę wybaczenia
ODPOWIEDZ