Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Dziękuję za modlitwę w ubiegłym tygodniu.
Moja intencja: Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby
chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem, nie miała zaników pamięci.
BjD
Posty: 88
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:38
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BjD »

Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty i uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku.
Darkot

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Darkot »

Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę Was pokornie za uzdrowienie duchowe i cielesne dla Agnieszki.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

Zaczynamy tydzień modlitwy w intencji
HelM
HelM pisze: 15 sty 2018, 18:15
Dziękując Panu za obfitość łask proszę o modlitwę w intencji odrodzenia naszego małżeństwa. HelM

Mirakulum
Mirakulum pisze: 19 sty 2018, 14:03
Prosze o modlitwę, za rekolekcje o przemocy w Częstochowie 26-28 stycznia
o Dary Ducha św.

Maja
Maja pisze: 20 sty 2018, 9:23
Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa o odrodzenie i miłość.Duchu św.wspieraj nas i daj nam sily aby przejść ta drogę przebaczenia i pojednania.Boże nieopuszczaj nas.

SAMOA
SAMOA pisze: 24 sty 2018, 22:43
Ja też ustawiam się w kolejce prosząc o modlitwę w intencji naszego małżeństwa o łaskę nawrócenia dla męża żeby Bóg zmieniał jego serce. O Bożą opiekę i pokoj serca w walce o małżeństwo. A dla dzieci o opiekę Maryji naszej Matki.

Sama_ja
Sama_ja pisze: 25 sty 2018, 14:34
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Rafała.

mysikrolik
mysikrolik pisze: 25 sty 2018, 20:48
Proszę o modlitwę za moje Małżeństwo. O miłość do męża. O uzdrowienie nas z naszych zniewoleń. O przypływ sił i nadziei, cierpliwości i pozytywnych uczuć w naszej relacji.
Bóg zapłać :)

karkru19
karkru19 pisze: 25 sty 2018, 21:13 Proszę o modlitwę za moje małżeństwo.
Panie, moje serce się nie pyszni
i oczy moje nie są wyniosłe.
Nie gonię za tym, co wielkie,
albo co przerasta moje siły.
Przeciwnie: wprowadziłem ład
i spokój do mojej duszy.
Jak niemowlę u swej matki,
jak niemowlę - tak we mnie jest moja dusza.
Izraelu, złóż w Panu nadzieję
odtąd i aż na wieki!

(Ps 131)
Kolejka na następny tydzień:
iwonka
Darkot
An80
ewulek
MKPINS
BjD

Pozostałe osoby zgłosiły się przed zakończeniem modlitwy w ich intencji, więc na razie nie wpisuję ich do kolejki - proszę o kolejny wpis w odpowiednim czasie.
(Darkot, MSM, karkru19, An80, dorwdow, katalotka72)
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękując Bogu za łaski otrzymane w ostatnim czasie, ustawiam się w kolejkę ponownie - prosząc o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
dorwdow
Posty: 19
Rejestracja: 04 lut 2017, 17:02
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: dorwdow »

Dziękuję Panu Bogu za otrzymane dary, a Wam za modlitwę.
Proszę o nawrócenie mojego męża oraz potrzebne łaski dla wszystkich członków rodziny.
twardy
Posty: 1889
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: twardy »

Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej.
Darkot

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Darkot »

Dziękuję Panu Bogu za wszelkie otrzymane dary. Proszę pokornie w modlitwie o uzdrowienie duchowe i cielesne oraz dary Ducha Świętego dla Agnieszki.
rak
Posty: 995
Rejestracja: 30 wrz 2017, 13:41
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: rak »

Dzięuję za poprzednie modlitwy i proszę o kolejne w intencji przebaczenia i pojednania.
Nieważne jest, gdzie jesteś, ale wszędzie tam, gdzie przyjdzie ci się znaleźć, ważne jest, jak żyjesz - Henri J.M.Nouwen
katalotka72
Posty: 155
Rejestracja: 16 mar 2017, 18:52
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: katalotka72 »

dziękuję za modlitwę
niezmiennie proszę w intencji dzieci i wnuków
a dla mnie i męża nie mam pojęcia o co, ręce mi opadły do samej ziemi, niech się dzieje wola Nieba
wertor1
Posty: 102
Rejestracja: 24 lut 2017, 6:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wertor1 »

Proszę o modlitwę na mojego męża o nawrócenie i odrodzenie małżeństwa i zdrowie dla mojego taty
MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Za mnie i mojego męża Grzegorza.
Marta
karkru19
Posty: 80
Rejestracja: 05 lut 2017, 9:03
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karkru19 »

W intencji mojego małżeństwa i o zdrowie w rodzinie
baku2776
Posty: 31
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: baku2776 »

Proszę o modlitwę w intencji mojej żony aby miłość odrodziła się w jej sercu.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu modlimy się w intencji
iwonki
iwonka pisze: 27 sty 2018, 10:57 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja niezmienna: "O przemianę serca mojego męża Dawida".
Darkota
Darkot pisze: 28 sty 2018, 11:16 Proszę o modlitwę o uzdrowienie duchowe i cielesne dla Agnieszki.
An80
An80 pisze: 28 sty 2018, 12:12 Bardzo gorąco proszę o modlitwę w intencji mojej i mojego męża. Niech dobry Bóg otworzy mu serce, niech otworzy mężowi oczy, niech nam pomoże. Jezu ufam Tobie!
ewulka
ewulek pisze: 01 lut 2018, 10:50 Bóg zapłać za modlitwę. Proszę nadal o modlitwę w intencji przemiany serca mojego męża Grzegorza i uwolnienie od wszelkich pokus złego, o szczerą spowiedź u dobrego spowiednika.Za nasze dzieci.
MKPINS
MKPINS pisze: 05 lut 2018, 6:49 Dziękuję za modlitwę w ubiegłym tygodniu.
Moja intencja: Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby
chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem, nie miała zaników pamięci.
BjD
BjD pisze: 05 lut 2018, 9:34 Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty i uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku.
Nirwanny
Nirwanna pisze: 06 lut 2018, 14:50 Dziękując Bogu za łaski otrzymane w ostatnim czasie, ustawiam się w kolejkę ponownie - prosząc o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
Jeśli zaś komuś z was brakuje mądrości, niech prosi o nią Boga, który daje wszystkim chętnie i nie wymawiając, a na pewno ją otrzyma. Niech zaś prosi z wiarą, a nie wątpi o niczym. Kto bowiem żywi wątpliwości, podobny jest do fali morskiej wzbudzonej wiatrem i miotanej to tu, to tam. Człowiek ten niech nie myśli, że otrzyma cokolwiek od Pana, bo jest mężem chwiejnym, niestałym we wszystkich swych drogach.
Jk 1, 5-8
Kolejka na następny tydzień:
dorwdow
Twardy
rak
katalotka72
wertor1
MSM
baku2776
ODPOWIEDZ