Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

kasedo
Posty: 92
Rejestracja: 29 sty 2017, 19:39
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: kasedo »

Z całego serca dziękuję za modlitwę i wszystkie otrzymane łaski. Ponownie ustawiam się w kolejkę i proszę o modlitwę w intencji przemiany i nawrocenia mojego, mojego męża i jego kochanki oraz naszego syna. Bóg zapłać.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Dziękuję za modlitwę.
Moja intencja: Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby
chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem, nie miała zaników pamięci i duszności.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu modlimy się w następujących intencjach:
Drewnolubna
Drewnolubna pisze: 28 lut 2018, 22:11 Proszę o uleczenie naszej córki Hani i naprawienie naszych rodzinnych relacji
zuf
zuf pisze: 01 mar 2018, 12:37 Proszę o modlitwę. Za mnie, za żonę, za nasze dzieci oraz za rozwiązania w intencjach Bogu znanych.
Bóg zapłać.
santi
santi pisze: 01 mar 2018, 22:11 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa oraz o łaskę nawrócenia i wejścia na drogę zgody dla mojej żony oraz zdrowie dla córki.
ewulek
ewulek pisze: 03 mar 2018, 0:18 Bóg zapłać za modlitwę. Proszę nadal o modlitwę za mojego męża Grzegorza o przemianę serca, szczerą spowiedź i uwolnienie od wszelkich nałogów.
MSM
MSM pisze: 03 mar 2018, 21:24 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Za mnie i mojego męża.
iwonka
iwonka pisze: 04 mar 2018, 13:31 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja niezmienna: "O przemianę serca mojego męża Dawida".
katalotka72
katalotka72 pisze: 06 mar 2018, 21:50 dziękuję za modlitwę
ponownie proszę o nią w intencji dzieci i wnuków
Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. Albowiem Bóg nie posłał swego Syna na świat po to, aby świat potępił, ale po to, by świat został przez Niego zbawiony. Kto wierzy w Niego, nie podlega potępieniu; a kto nie wierzy, już został potępiony, bo nie uwierzył w imię Jednorodzonego Syna Bożego.(J 3, 16-18)
Kolejka na następny tydzień:
karkru19
Sabina
kasedo
(santi - proszę o ponowne zgłoszenie po zakończeniu modlitwy w Twojej inencji)
twardy
Posty: 1889
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: twardy »

Proszę o modlitwę - o łaskę Wiary w mojej rodzinie.
Lenka
Posty: 89
Rejestracja: 27 lip 2017, 11:12
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lenka »

Dziękuję z całego serca za modlitwę. Ustawiam się ponownie w kolejkę.
Proszę o przemianę serca i nawrócenie mojego męża Bogdana, który chce złożyć wniosek o rozwód oraz o siły dla mnie i potrzebne dary Ducha Świętego na ten czas.
"Jezu, ufam Tobie - Ty się tym zajmij"
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję Wam za dar modlitwy i oczywiście w kolejkę się ponownie ustawiam :-)
Intencja - dziękuję Bogu za łaski otrzymane w ostatnim czasie i proszę o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
marzena_gabi
Posty: 7
Rejestracja: 26 mar 2017, 9:18
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: marzena_gabi »

Ustawiam się w kolejkę do modlitwy... Dostałam pozew rozwodowy... 😔😔
O uwolnienie od zniewolenia, o nawrócenie się mojego męża Adama, jego powrót do Boga i rodziny, dziękuję za wszystkie łaski jakie otrzymuje....
wertor1
Posty: 102
Rejestracja: 24 lut 2017, 6:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wertor1 »

Ponownie ustawiam się w kolejce proszę o uzdrowienie relacji z mężem o nawrócenie męża i łaskę przebaczenia i pojednania dla niego i dla syna i ulgę w cierpieniu dla ojca.
BjD
Posty: 88
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:38
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BjD »

Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty i uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku.
SAMOA
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2017, 9:43
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: SAMOA »

Dziękując za Bożą opiekę i łaski otrzymane, wciąż proszę o Boże błogosławieństwo opiekę Maryi i św. Józefa by za ich wstawiennictwem przyczyniali się za naszą rodziną, o łaskę nawrócenia i światło Ducha św. dla męża .
łucja
Posty: 38
Rejestracja: 09 paź 2017, 7:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: łucja »

Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o modlitwę w intencji odrodzenia mojego małżeństwa, aby Dobry Bóg uleczył zranienia mego męża i poprowadził nas do jedności.
Abyśmy poprzez łaski płynące z sakramentu małżeństwa potrafili budować wszystko od nowa, na fundamentach wiary i Bożej miłości. O wytrwałość w pracy nad sobą oraz abym z pokorą i ufnością przyjmowała plany Boże. Jezu ufam Tobie!!!
Dziękuję.
ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Bóg zapłać za modlitwę. Proszę nadal o modlitwę za mojego męża Grzegorza o przemianę serca, szczerą spowiedź i uwolnienie od wszelkich nałogów.
santi
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2017, 11:06
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: santi »

Dziękuje za modlitwę w mojej intencji.
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa oraz o łaskę nawrócenia i wejścia na drogę zgody dla mojej żony oraz zdrowie dla synka.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja: "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Iwona
ODPOWIEDZ