Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę o modlitwę...
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

Grzegorz1985 pisze: 18 wrz 2018, 20:42 Proszę o modlitwę...
Grzegorzu, ujmij proszę w słowa Twoją intencję. Nie wszyscy pamiętają Twoją historię, nie wszyscy znają aktualny stan.
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Ukasz proszę was o modlitwę w intencji przemiany serca żony i mojego i wlanie w nie na nowo miłości do siebie oraz obdarzenie wzajemnym szacunkiem i zaufaniem
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 23 do 30 września, modlimy się w intencjach wertor1, MKPINS, MSM, Smutku, Nirwanny i Grzegorza1985:
wertor1 pisze: 17 wrz 2018, 5:59 Proszę o modlitwę za mojego męża o nawrócenie i odrodzenie małżeństwa i szczęśliwy przebieg sprawy o podział majątku .Proszę o siłę i wytrawnie w obecnej sytuacji,bym mogła odczytać i przyjąć Wolę Bożą
MKPINS pisze: 17 wrz 2018, 6:31 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa".
MSM pisze: 17 wrz 2018, 22:47 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Za mnie i mojego męża Grzegorza.
Smutek pisze: 18 wrz 2018, 17:13 Proszę o modlitwę w intencji stanięcia w prawdzie dla mojego męża i jego rodziny, oraz o siłę i odwagę dla mnie. Bóg zapłać.
Nirwanna pisze: 18 wrz 2018, 18:08 Proszę o modlitwę w mojej intencji - dziękczynnej za wszystkie łaski, które otrzymuję :-)
Grzegorz1985 pisze: 19 wrz 2018, 8:08 Ukasz proszę was o modlitwę w intencji przemiany serca żony i mojego i wlanie w nie na nowo miłości do siebie oraz obdarzenie wzajemnym szacunkiem i zaufaniem
Bezbożni mówili:
«Zróbmy zasadzkę na sprawiedliwego, bo nam niewygodny: sprzeciwia się naszemu działaniu, zarzuca nam przekraczanie Prawa, wypomina nam przekraczanie naszych zasad karności.
Zobaczmy, czy prawdziwe są jego słowa, wybadajmy, co będzie przy jego zgonie. Bo jeśli sprawiedliwy jest synem Bożym, Bóg ujmie się za nim i wyrwie go z rąk przeciwników.
Dotknijmy go obelgą i katuszą, by poznać jego łagodność i doświadczyć jego cierpliwości. Zasądźmy go na śmierć haniebną, bo – jak mówił – będzie ocalony».
(Mdr 2, 12. 17-20)
Nie ma kolejki.
krix
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2018, 12:43
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: krix »

W dniu 25 września jest 14 rocznica mojego ślubu.
Proszę wszystkich o modlitwę za uzdrowienie mojego małżeństwa które od ponad 3 lat jest w poważnym kryzysie.
O nawrócenie i odrodzenie miłości w sercu żony Anny i powrót do domu.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za Waszą modlitwę. Proszę o dalszą, intencja "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Dziękuję, Iwona
Bożena123
Posty: 34
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:38
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bożena123 »

Bóg zapłać za modlitwę .Proszę o dalszą.O laskę nawrócenia dla Bogusława i uzdrowienie naszego małżeństwa i o żywą wiarę dla naszego syna Rafała.
AGARMPO
Posty: 22
Rejestracja: 08 sie 2017, 11:23
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: AGARMPO »

Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Radka o jego nawrócenie oraz w intencji mojego męża Sławka o jego nawrócenie i powrót do żony i dzieci. A dla mnie o cierpliwość i pokorę w przyjmowaniu Bożej Woli i światło Ducha Św. abym umiała tę Wolę Bożą rozeznać w moim życiu
guffi
Posty: 89
Rejestracja: 15 mar 2018, 22:26
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: guffi »

Prosze o modlitwe za moja Żonę o odrodzenie małżeństwa i zbawienie.
guffi
rak
Posty: 995
Rejestracja: 30 wrz 2017, 13:41
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: rak »

Dziękuję za poprzednie modlitwy i proszę o następną o siłę i prowadzenie przed Ducha Świętego.
Nieważne jest, gdzie jesteś, ale wszędzie tam, gdzie przyjdzie ci się znaleźć, ważne jest, jak żyjesz - Henri J.M.Nouwen
Serio
Posty: 15
Rejestracja: 03 sie 2018, 5:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Serio »

Proszę o modlitwę za nasze małżeństwo, o wyzwolenie z wszelkich uzależnień, uraz, lęków, proszę o żywą Wiarę dla nas i prawdziwą miłość.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W przyszłym tygodniu będę zbierał intencje do piątku włącznie i umieszczał na stronie w sobotę od rana.
W tym tygodniu, w konsekwencji trochę skróconym (30 IX - 5 X) modlimy się w intencji Krix, Iwonki, Bożeny123, AGARMPO, Guffiego, Raka i Serio:
krix pisze: 24 wrz 2018, 20:01 W dniu 25 września jest 14 rocznica mojego ślubu.
Proszę wszystkich o modlitwę za uzdrowienie mojego małżeństwa które od ponad 3 lat jest w poważnym kryzysie.
O nawrócenie i odrodzenie miłości w sercu żony Anny i powrót do domu.
iwonka pisze: 24 wrz 2018, 23:43 Dziękuję za Waszą modlitwę. Proszę o dalszą, intencja "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Dziękuję, Iwona
Bożena123 pisze: 25 wrz 2018, 9:11 Bóg zapłać za modlitwę .Proszę o dalszą.O laskę nawrócenia dla Bogusława i uzdrowienie naszego małżeństwa i o żywą wiarę dla naszego syna Rafała.
AGARMPO pisze: 25 wrz 2018, 9:50 Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Radka o jego nawrócenie oraz w intencji mojego męża Sławka o jego nawrócenie i powrót do żony i dzieci. A dla mnie o cierpliwość i pokorę w przyjmowaniu Bożej Woli i światło Ducha Św. abym umiała tę Wolę Bożą rozeznać w moim życiu
guffi pisze: 26 wrz 2018, 11:04 Prosze o modlitwe za moja Żonę o odrodzenie małżeństwa i zbawienie.
rak pisze: 26 wrz 2018, 14:35 Dziękuję za poprzednie modlitwy i proszę o następną o siłę i prowadzenie przed Ducha Świętego.
Serio pisze: 30 wrz 2018, 21:29 Proszę o modlitwę za nasze małżeństwo, o wyzwolenie z wszelkich uzależnień, uraz, lęków, proszę o żywą Wiarę dla nas i prawdziwą miłość.
Kto jednak widzi swoje błędy?
Oczyść mnie z błędów przede mną ukrytych.
Także od pychy broń swojego sługę,
by nie panowała nade mną.
(Ps19, 13-14a)
Nie ma kolejki, jest komplet - idealnie.
Przypominam, że zmieniamy czas zbierania intencji z niedzieli na piątek.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa
BjD
Posty: 88
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:38
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BjD »

Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty i uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku oraz o dobre owoce 12 Kroków.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję za dotychczasową modlitwę i proszę o kolejną - o dary Ducha Świętego, Boże prowadzenie i nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
ODPOWIEDZ