Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: burza »

Proszę o modlitwę w intencji naprawienia, dobrych relacji małżeńskich. O dary ducha św. by w sercu męża pełnym nienawiści, ponownie wskrzesilo się uczucie miłości małżeńskiej do mnie żony.
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę was o modlitwę w intencji naszego małżeństwa i potrzebne łaski i dary Ducha św do odbudowy naszej rodziny. Boże błogosław moja żonę i jej kochanka.
Smutek
Posty: 302
Rejestracja: 18 lut 2018, 7:29
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Smutek »

Proszę o modlitwę w mojej intencji o odwagę, mądrość i miłość bliźniego, dla męża o stanięcie w prawdzie i opamiętanie, dla prawników o rozsądek i wrażliwość, dla wszystkich o dary Ducha Świętego. W czwartek 11.07. mam drugą rozprawę rozwodową. Bóg zapłać.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Ireneusz
Posty: 10
Rejestracja: 15 sty 2019, 11:52
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ireneusz »

Szczęść Boże. Dziękuję serdecznie wszystkim za modlitwę i Bardzo Proszę o dalszą w intencji mojej DRUGIEJ mediacji aby się odbyła, udała i abym się porozumiał i pogodził z żoną. Jest zaplanowana na wtorek 9 lipca o godzinie 15.30. Na razie żona uparcie dąży do rozwodu i ledwo chce słyszeć o separacji. Zobaczymy co dalej, ja uparcie rozwodu nie chcę. Obrączka ma dla mnie coraz większą wartość i całując ją co rano przed wyjściem do pracy myślę o żonie i moim małżeństwie a kiedyś nosiłem ją tylko od święta. Panie wybacz mi. Mam też świeże kłopoty komunikacyjne z naszymi dwoma synami i o modlitwę za nich też proszę aby mi wybaczyli i zrozumieli, że chcę zgody i pojednania. Ireneusz.
kryzysowa
Posty: 48
Rejestracja: 28 maja 2019, 9:31
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: kryzysowa »

Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża, o odrodzenie się w nim miłości do mnie, a dla mnie o siłę podczas sprawy o separacje.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 6 do 12 lipca, modlimy się w intencjach Burzy, Grzegorza1985, Smutku, MKPINS, Ireneusza i Kryzysowej:
burza pisze: 29 cze 2019, 10:24 Proszę o modlitwę w intencji naprawienia, dobrych relacji małżeńskich. O dary ducha św. by w sercu męża pełnym nienawiści, ponownie wskrzesilo się uczucie miłości małżeńskiej do mnie żony.
Grzegorz1985 pisze: 30 cze 2019, 13:23 Proszę was o modlitwę w intencji naszego małżeństwa i potrzebne łaski i dary Ducha św do odbudowy naszej rodziny. Boże błogosław moja żonę i jej kochanka.
Smutek pisze: 30 cze 2019, 15:19 Proszę o modlitwę w mojej intencji o odwagę, mądrość i miłość bliźniego, dla męża o stanięcie w prawdzie i opamiętanie, dla prawników o rozsądek i wrażliwość, dla wszystkich o dary Ducha Świętego. W czwartek 11.07. mam drugą rozprawę rozwodową. Bóg zapłać.
MKPINS pisze: 01 lip 2019, 16:16 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Ireneusz pisze: 04 lip 2019, 22:37 Szczęść Boże. Dziękuję serdecznie wszystkim za modlitwę i Bardzo Proszę o dalszą w intencji mojej DRUGIEJ mediacji aby się odbyła, udała i abym się porozumiał i pogodził z żoną. Jest zaplanowana na wtorek 9 lipca o godzinie 15.30. Na razie żona uparcie dąży do rozwodu i ledwo chce słyszeć o separacji. Zobaczymy co dalej, ja uparcie rozwodu nie chcę. Obrączka ma dla mnie coraz większą wartość i całując ją co rano przed wyjściem do pracy myślę o żonie i moim małżeństwie a kiedyś nosiłem ją tylko od święta. Panie wybacz mi. Mam też świeże kłopoty komunikacyjne z naszymi dwoma synami i o modlitwę za nich też proszę aby mi wybaczyli i zrozumieli, że chcę zgody i pojednania. Ireneusz.
kryzysowa pisze: 05 lip 2019, 13:45 Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża, o odrodzenie się w nim miłości do mnie, a dla mnie o siłę podczas sprawy o separacje.
Nie jesteście już obcymi i przychodniami, ale jesteście współobywatelami świętych i domownikami Boga - zbudowani na fundamencie apostołów i proroków, gdzie kamieniem węgielnym jest sam Chrystus Jezus.
Ef 2, 19-20
Ireneusz poprosił o modlitwę w czasie, gdy trwała jego intencja, ale ze względu na toczącą się właśnie w tym czasie sprawę rozwodową i brak kolejki robię jednorazowy wyjątek. Proszę jednocześnie Ireneusza, aby z kolejną prośbą wstrzymał się przynajmniej dwa tygodnie. Przypominam również o możliwości założenia nowego wątku: czysto modlitewnego, w tym dziale, lub opowiedzenia swojej historii w dziale "Rozwód czy ratowanie małżeństwa". Tam również można zamieścić prośbę o modlitwę i zwykle spotyka się ona z żywym odzewem.
Bea
Posty: 4
Rejestracja: 10 mar 2018, 22:03
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bea »

proszę o modlitwe w intencji mediacji w czasie sprawy rozwodowej, za meza dzieci i za mnie
MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM »

Proszę o modlitwę za mojego męża Grzegorza.
Marta
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13317
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Proszę o modlitwę w intencji Bożego prowadzenia dla mnie, o dary Ducha Świętego i w intencji Panu Bogu wiadomej.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
OsowicczichEdi
Posty: 19
Rejestracja: 24 lip 2018, 15:17
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: OsowicczichEdi »

Proszę o modlitwę szczególnie w dniu ostatniej rozprawy rozwodowej 15 lipca za nasze małżeństwo. O światło Ducha Św., abym nie zaparł się Chrystusa i żeby zwyciężyła miłość.
kwiatek2532
Posty: 44
Rejestracja: 26 maja 2019, 6:06
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: kwiatek2532 »

Proszę o modlitwę za moje małżeństwo które przeżywa kryzys, aby je uratować, pogodzić się z żoną nim będzie rozprawa rozwodowa.
W maleńkiej obrączce uczuć świat cały
Miłość obowiązek, wzniosłe ideały
Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele...
Na całe życie włożona w kościele.
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Bóg zapłać za modlitwę w ubiegłym tygodniu.
Proszę o kolejną modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Radosława,jego żywy powrót do Pana Boga.
Panie ulecz serca zatwardziałych grzeszników sprowadź ich do Twojego źródła jakim jest łaska Bożego Miłosierdzia.
Lawendowa
Posty: 7662
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:44
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lawendowa »

Proszę o modlitwę - o światło Ducha Świętego i Boże prowadzenie, dla mnie i dzieci, w sprawach Bogu wiadomych.
"Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę..."
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 13 do 19 lipca, modlimy się w intencjach Bei, MSM, Nirwanny, OsowicczichEdi, Kwiatka2532, Blondynki55 i Lawendowej:
Bea pisze: 08 lip 2019, 22:54 proszę o modlitwe w intencji mediacji w czasie sprawy rozwodowej, za meza dzieci i za mnie
MSM pisze: 08 lip 2019, 23:11 Proszę o modlitwę za mojego męża Grzegorza.
Nirwanna pisze: 09 lip 2019, 6:33 Proszę o modlitwę w intencji Bożego prowadzenia dla mnie, o dary Ducha Świętego i w intencji Panu Bogu wiadomej.
OsowicczichEdi pisze: 09 lip 2019, 7:19 Proszę o modlitwę szczególnie w dniu ostatniej rozprawy rozwodowej 15 lipca za nasze małżeństwo. O światło Ducha Św., abym nie zaparł się Chrystusa i żeby zwyciężyła miłość.
kwiatek2532 pisze: 09 lip 2019, 11:54 Proszę o modlitwę za moje małżeństwo które przeżywa kryzys, aby je uratować, pogodzić się z żoną nim będzie rozprawa rozwodowa.
Blondynka55 pisze: 09 lip 2019, 12:20 Bóg zapłać za modlitwę w ubiegłym tygodniu.
Proszę o kolejną modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Radosława,jego żywy powrót do Pana Boga.
Panie ulecz serca zatwardziałych grzeszników sprowadź ich do Twojego źródła jakim jest łaska Bożego Miłosierdzia.
Lawendowa pisze: 11 lip 2019, 8:58 Proszę o modlitwę - o światło Ducha Świętego i Boże prowadzenie, dla mnie i dzieci, w sprawach Bogu wiadomych.
Raduj się w Panu,
a On spełni pragnienia twego serca.
Powierz Panu swoją drogę
i zaufaj Mu: On sam będzie działał.
(Ps 37, 4-5)
Nie ma kolejki.
ODPOWIEDZ