WAKACJE Z SYCHAREM 2023

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

WAKACJE Z SYCHAREM 2023

Post autor: Balba » 11 sty 2023, 22:23

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !

Kochani,
jak Bóg pozwoli, to planujemy, wraz z Fundacją Małymi Krokami, zorganizować następujące turnusy wakacyjne:

- w Jastarni- pięć turnusów:
1. 8-15.07
2. 15-22.07
3. 22-29.07
4. 29.07 - 5.08
5. 5-12.08.2023

- w Zboiskach k/Sanoka w terminie 20-27.08.2023
w Ośrodku Caritasu Archidiecezji Przemyskiej
http://zboiska.pl/ - zajrzyjcie tu, polecam :D
na Pogórzu Bukowskim, u stóp przepięknego Beskidu Niskiego, niedaleko Bieszczadów

Na wszystkich naszych turnusach obecni będą kapłani.

Nie zapewniamy dojazdu zorganizowanego.

Nasze turnusy są w pełni i bezwzględnie bezalkoholowe - w ośrodkach i na wycieczkach.

NA WAKACJE ZAPRASZAMY SYCHAROWICZÓW oraz PRAGNĄCYCH KORZYSTAĆ Z POMOCY WSPÓLNOTY SYCHAR,
WYŁĄCZNIE SAKRAMENTALNYCH MAŁŻONKÓW Z RODZINAMI, lub bez, KTÓRZY ZDECYDOWANI SĄ ŻYĆ ZGODNIE Z CHARYZMATEM NASZEJ WSPÓLNOTY.



Więcej informacji zamieścimy niedługo, a zapisy rozpoczniemy w maju - planujcie urlopy :D

Z Panem Bogiem.

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: WAKACJE Z SYCHAREM 2023

Post autor: Balba » 14 mar 2023, 19:13

Kochani,

podjęliśmy decyzję, aby zapisy na turnus w Zboiskach rozpocząć 19 marca o g. 19. (godzinę przed zapisami na rekolekcje ogólnopolskie)

Do końca marca będzie można wykorzystać bony turystyczne jako zaliczkę, stąd tak wczesne zapisy.

W niedzielę pojawi się tu link do formularza, bądźcie czujni :D

Przypominam o zasadach zapisów, m.in. 1 osoba = 1 formularz, dzieci to także dotyczy.

Nie zapewniamy dojazdu zorganizowanego.

Nasze turnusy są w pełni i bezwzględnie bezalkoholowe - w ośrodkach i na wycieczkach.

NA WAKACJE ZAPRASZAMY SYCHAROWICZÓW oraz PRAGNĄCYCH KORZYSTAĆ Z POMOCY WSPÓLNOTY SYCHAR,
WYŁĄCZNIE SAKRAMENTALNYCH MAŁŻONKÓW Z RODZINAMI, lub bez, KTÓRZY ZDECYDOWANI SĄ ŻYĆ ZGODNIE Z CHARYZMATEM NASZEJ WSPÓLNOTY.

Zapraszamy bez zwierząt.

Informacje o naszym ośrodku w Zboiskach: zboiska.pl
Położony jest koło Sanoka, 70 km od Rzeszowa, na Pogórzu Bukowskim, u stóp przepięknego Beskidu Niskiego, niedaleko Bieszczadów.
Termin - 20-27.08.2023
Ceny podamy przed początkiem zapisów.
Zapraszamy,
Fundacja Małymi Krokami i Zespół Rekolekcyjny WTM Sychar

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: WAKACJE Z SYCHAREM 2023

Post autor: Balba » 18 mar 2023, 17:37

Kochani,
jako, że JUTRO O G. 19 ROZPOCZYNAMY ZAPISY DO ZBOISK (na ostatni z naszych turnusów), chciałam Wam ten region - Podkarpacie - przybliżyć.

Zboiska - Ośrodek Caritas Arch. Przemyskiej - nie jest położony w górach, lecz na Pogórzu Bukowskim, u stóp wschodniej części Beskidu Niskiego. Do połonin bieszczadzkich mamy 80-90 km, ale zachodnie, lesiste Bieszczady są niedaleko.
Same Zboiska to spokojna wieś, położona z dala od centrów turystycznych, od tłumów - i o to nam chodziło. Sam Ośrodek zaś i jego wyposażenie wydaje się być bardzo atrakcyjne - zapraszam na stronę http://zboiska.pl/
Mamy np. :
boisko do siatkówki, boisko do piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci, mini amfiteatr – tutaj Goście mogą spędzić niezapomniane wieczory przy ognisku, rowery, pralnia, żelazko, deska do prasowania, suszarka na bieliznę, bezpłatny dostęp do sieci WiFi - doczytajcie resztę na stronie - także atrakcje w okolicy :D

Ja, znając okolice, proponuję następujące wycieczki:
- nad Solinę - 43 km od Zboisk (wieża widokowa z kolejką gondolową - z wieży widać połoniny; rejsy statkiem po Jez. Solińskim, możliwość kąpieli itp.)
- do Sanoka - 13 km (świetny Skansen https://skansen.mblsanok.pl/indexokno.php; Muzeum Historyczne z muzeum Ikon i Beksińskim, jak ktoś lubi)
- do Komańczy - 32 km (Klasztor Sióstr Nazaretanek - miejsce internowania Prymasa Polski Stefana kard. Wyszyńskiego)
- do Dukli (Sanktuarium Św. Jana z Dukli) i Pustelni Św. Jana z Dukli - 45 km (po drodze uzdrowisko Rymanów Zdrój, i nieco w bok - Iwonicz Zdrój)
- do Krosna - 39 km (m.in. Centrum Dziedzictwa Szkła https://miastoszkla.pl/ i Muzeum Podkarpackie i pyszne lody na Rynku :D ), po drodze:
- Miejsce Piastowe (matecznik Michalitów z Sanktuarium św. Michała Archanioła i bł. ks. Markiewicza),
- a tuż za Krosnem - Rezerwat Skalny Prządki i zamek w Odrzykoniu - ten opisany przez Fredrę.
- Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce - 39 km - kopalnia ropy naftowej na Podkarpaciu!
- Haczów i Blizne - gotyckie kościoły drewniane na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO - przepiękne, wyjątkowe - https://zabytek.pl/pl/obiekty/haczow-ko ... michala-ar i https://zabytek.pl/pl/obiekty/blizne-ko ... h-swietych oraz https://podkarpackie.travel/artykuly/un ... packiem,91
- Szlak Architektury Drewnianej na Podkarpaciu - https://sad.podkarpackie.travel/punkty-szlaku
- wspólne przejście Drogi Krzyżowej w ww. Bliznem - od kościoła na Wzgórze Św. Michała Archanioła, obok Klasztoru Sióstr Zawierzanek
- Wycieczki górskie:
1. na Chryszczatą - Bieszczady Zachodnie, lesiste, po drodze atrakcje, m.in. cerkiew w Turzańsku - też na Liście UNESCO
2. na Tokarnię - Beskid Niski, trasa krótka, blisko Zboisk
3. wedle chęci - na Połoninę Wetlińską - Bieszczady Wysokie, połoninne, z dojazdem ok. 85 km
4. do Mucznego - w tzw. Worku Bieszczadzkim - i stamtąd kilka opcji: - na Bukowe Berdo, do źródeł Sanu, na wieżę widokową na Jeleniowatym, do Zagrody Pokazowej Żubrów - dojazd min. 90 km

Czy czujecie się zachęceni? :D

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: WAKACJE Z SYCHAREM 2023

Post autor: Balba » 19 mar 2023, 19:00

Kochani,

zaczynamy zapisy.

Proszę, od chwili zapisu, codziennie sprawdzać maila, który podacie w formularzu - potrzebujemy być z osobami zapisanymi w kontakcie :!: :idea: :!:

Proszę, aby współmałżonków i dzieci, jeśli jadą z Wami, zapisywać na oddzielnych formularzach - zgłoszenie ich w Waszym formularzu NIE WYSTARCZY :idea:

Przypominam, iż na wakacje zapraszamy wyłącznie sakramentalnych małżonków, z rodzinami lub bez, którzy zgadzają się z Charyzmatem naszej Wspólnoty i żyją zgodnie z nim.
I decydują się na wypoczynek w pełni bezalkoholowy (w ośrodku i poza nim), zgodnie z zasadami organizowanych przez nas wydarzeń.

Link do formularza: https://forms.gle/fLDf9HwtMAWNQB1s6

Z Panem Bogiem.
Fundacja Małymi Krokami
Zespół Rekolekcyjny WTM Sychar

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: WAKACJE Z SYCHAREM 2023

Post autor: Balba » 20 mar 2023, 12:23

Kochani,
zapisy ruszyły pełną parą, powstała nawet lista rezerwowych...ale nie traćcie nadziei :D

Podaję ceny tego turnusu, za cały pobyt:
- osoba dorosła - 930 zł
- dzieci 2-12 lat - 700 zł

Z Panem Bogiem.

Aksamitka 55
Posty: 2
Rejestracja: 19 sie 2021, 21:32
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: WAKACJE Z SYCHAREM 2023

Post autor: Aksamitka 55 » 28 mar 2023, 19:07

Cześć
W jakich terminach odbywają się wakacje i gdzie
Pozdrawiam Aga

Al la
Posty: 2654
Rejestracja: 07 lut 2017, 23:36
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: WAKACJE Z SYCHAREM 2023

Post autor: Al la » 28 mar 2023, 20:58

Aksamitka 55, tu jest informacja:
Balba pisze:
11 sty 2023, 22:23
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !

Kochani,
jak Bóg pozwoli, to planujemy, wraz z Fundacją Małymi Krokami, zorganizować następujące turnusy wakacyjne:

- w Jastarni- pięć turnusów:
1. 8-15.07
2. 15-22.07
3. 22-29.07
4. 29.07 - 5.08
5. 5-12.08.2023

- w Zboiskach k/Sanoka w terminie 20-27.08.2023
w Ośrodku Caritasu Archidiecezji Przemyskiej
http://zboiska.pl/ - zajrzyjcie tu, polecam :D
na Pogórzu Bukowskim, u stóp przepięknego Beskidu Niskiego, niedaleko Bieszczadów

Na wszystkich naszych turnusach obecni będą kapłani.

Nie zapewniamy dojazdu zorganizowanego.

Nasze turnusy są w pełni i bezwzględnie bezalkoholowe - w ośrodkach i na wycieczkach.

NA WAKACJE ZAPRASZAMY SYCHAROWICZÓW oraz PRAGNĄCYCH KORZYSTAĆ Z POMOCY WSPÓLNOTY SYCHAR,
WYŁĄCZNIE SAKRAMENTALNYCH MAŁŻONKÓW Z RODZINAMI, lub bez, KTÓRZY ZDECYDOWANI SĄ ŻYĆ ZGODNIE Z CHARYZMATEM NASZEJ WSPÓLNOTY.



Więcej informacji zamieścimy niedługo, a zapisy rozpoczniemy w maju - planujcie urlopy :D

Z Panem Bogiem.
Ty umiesz to, czego ja nie umiem. Ja mogę zrobić to, czego ty nie potrafisz - Razem możemy uczynić coś pięknego dla Boga.
Matka Teresa

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: WAKACJE Z SYCHAREM 2023

Post autor: Balba » 02 kwie 2023, 16:56

Zapisy do Jastarni rozpoczną się w maju.

Zapisy do Zboisk trwają, choć obecnie na listę rezerwowych.

Z Bogiem.

Awatar użytkownika
Mała Księżniczka
Posty: 66
Rejestracja: 03 mar 2023, 22:04
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: WAKACJE Z SYCHAREM 2023

Post autor: Mała Księżniczka » 08 maja 2023, 21:29

Witaj Balba!
Dopiero kilka tygodni temu dowiedziałam się o istnieniu wspólnot Sychar i organizowanych przez nie wakacji lub rekolekcji. Bardzo mi zależy na możliwości osobistego kontaktu z Wami, bo tam gdzie mieszkam nie ma jeszcze ognisk sycharowskich. Ze względu na ograniczone możliwości urlopowe mogłabym przyjechać do Jastarni tylko w tym terminie: 5-12.08.2023.
Czy był już podawany link, przez który można się zameldować do Jastarni?
Pozdrawiam serdecznie i czekam na informacje.
"Nikt z nas nie żyje dla siebie i nikt nie umiera dla siebie: jeżeli bowiem żyjemy, żyjemy dla Pana; jeżeli zaś umieramy, umieramy dla Pana." (Rz, 14.7-8)

Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13301
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: WAKACJE Z SYCHAREM 2023

Post autor: Nirwanna » 08 maja 2023, 21:31

Mała Księżniczko, co prawda nie jestem Balbą, ale mam wiedzę, że linków do zapisów do Jastarni nie było jeszcze podanych.
Cierpliwości - będą :-)
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II

Awatar użytkownika
Mała Księżniczka
Posty: 66
Rejestracja: 03 mar 2023, 22:04
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: WAKACJE Z SYCHAREM 2023

Post autor: Mała Księżniczka » 08 maja 2023, 21:35

Dziękuję za szybką odpowiedź! :)
"Nikt z nas nie żyje dla siebie i nikt nie umiera dla siebie: jeżeli bowiem żyjemy, żyjemy dla Pana; jeżeli zaś umieramy, umieramy dla Pana." (Rz, 14.7-8)

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: WAKACJE Z SYCHAREM 2023

Post autor: Balba » 09 maja 2023, 10:00

ja zaś jestem Balbą :D
Nie rozpoczęły się jeszcze zapisy do Jastarni.
O początku zapisów poinformujemy tutaj - na forum, oraz, z wyprzedzeniem, poprzez newslettera - warto się do niego zapisać :)

Awatar użytkownika
Mała Księżniczka
Posty: 66
Rejestracja: 03 mar 2023, 22:04
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: WAKACJE Z SYCHAREM 2023

Post autor: Mała Księżniczka » 09 maja 2023, 13:58

"O początku zapisów poinformujemy tutaj - na forum, oraz, z wyprzedzeniem, poprzez newslettera - warto się do niego zapisać :)"

W jaki sposób można się zapisać do newslettera?
"Nikt z nas nie żyje dla siebie i nikt nie umiera dla siebie: jeżeli bowiem żyjemy, żyjemy dla Pana; jeżeli zaś umieramy, umieramy dla Pana." (Rz, 14.7-8)

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: WAKACJE Z SYCHAREM 2023

Post autor: Balba » 10 maja 2023, 9:51

Musimy poczekać na nową stronę Sycharu, aby ta możliwość powróciła.....

Na razie sprawdzaj tutaj, na forum.

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: WAKACJE Z SYCHAREM 2023

Post autor: Balba » 10 maja 2023, 22:29

Kochani,
zapisy do Jastarni rozpoczną się w najbliższą niedzielę o g. 20.00.

Powstanie oddzielny wątek - na forum - poświęcony Jastarni. Zamieszczę tu link do niego, gdy już zaistnieje.

Z Panem Bogiem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości