Warsztaty wakacyjne z Sycharem- Orlinki - 30.07. - 11.08.2018 - Warsztaty umiejętności wychow. "Błogosławmy dzieciom".

Moderator: Moderatorzy

s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Warsztaty wakacyjne z Sycharem- Orlinki - 30.07. - 11.08.2018 - Warsztaty umiejętności wychow. "Błogosławmy dzieciom

Post autor: s zona »

krzychforum pisze: 13 cze 2018, 17:40 Czy można przyjechać z namiotem i nie uczestniczyć w warsztatach?
Krzysztof ,
uwierz ,ze naprawde Warto uczestniczyc w tych warsztatach . Jesli nie dla siebie ,to dla naszych dzieci...Chociaz osobiscie wynioslam z nich mase rzeczy ,ktore procentuja do dzis ..
A slowa " szukajmy blota a nie zlota " czesto mam na uwadze :)
Swoja droga szkoda nie skorzystac ,mozesz zrobic sobie fajny prezent na imieniny ? :lol:
Pozdrawiam :)
Eli
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2018, 20:06
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Warsztaty wakacyjne z Sycharem- Orlinki - 30.07. - 11.08.2018 - Warsztaty umiejętności wychow. "Błogosławmy dzieciom

Post autor: Eli »

Czy ktoś jedzie z okolic Podlasia aby wspólnie podróżować? Czym najlepiej jest dojechać z Trójmiasta?
hubcia576
Posty: 141
Rejestracja: 07 lut 2017, 11:17
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Warsztaty wakacyjne z Sycharem- Orlinki - 30.07. - 11.08.2018 - Warsztaty umiejętności wychow. "Błogosławmy dzieciom

Post autor: hubcia576 »

Eli pisze: 23 lip 2018, 18:58 Czy ktoś jedzie z okolic Podlasia aby wspólnie podróżować? Czym najlepiej jest dojechać z Trójmiasta?
Eli - jedziemy z Parczewa i z Łukowa.
Parczewianie mają komplet w samochodzie, a ja zastanawiam się czy wybrać pociąg czy jechać samochodem.

DOJAZD
Do Orlinek można dojechać autobusem linii nr 112 (kursuje z częstotliwością co 20 minut) oraz autobusem linii przyspieszonej 212. W kierunku Wyspy Sobieszewskiej autobusy nr 112 i 212 odjeżdżają z centrum Gdańska sprzed Dworca Głównego PKP (ul. Podwale Grodzkie) oraz sprzed budynku LOT-u (ul. Wały Jagiellońskie). Czas dojazdu do Orlinek autobusem 112: ok. 45 min. Wysiąść trzeba na przystanku Orlinki (na żądanie)



W przypadku dojazdu samochodem – po zjeździe z mostu pontonowego kierujemy się w prawo i jedziemy ok 4-5 km po lewej stronie mijamy drogowskaz hotel Orle,

kolejny zjazd w lewo poprzedzony pomarańczową tablica z napisem: Dom Formacyjny SNE Gdańsk Orlinki – to droga do nas – ok 300 metrów

każdy GPS prowadzi do nas https://goo.gl/maps/Sdy8iss7XAt



prosimy o przestrzeganie znaków informujących, gdzie można parkować i wskazówek osoby dbającej o dobre wykorzystanie miejsca na parkingu.
Eli
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2018, 20:06
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Warsztaty wakacyjne z Sycharem- Orlinki - 30.07. - 11.08.2018 - Warsztaty umiejętności wychow. "Błogosławmy dzieciom

Post autor: Eli »

Zdecydowałam się jechać samochodem z Białegostoku, mam 2 wolne miejsca.
Eli
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2018, 20:06
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Warsztaty wakacyjne z Sycharem- Orlinki - 30.07. - 11.08.2018 - Warsztaty umiejętności wychow. "Błogosławmy dzieciom

Post autor: Eli »

Od której godziny można będzie się zakwaterować? Będę jechać z dziećmi więc podróż planuję wyjechać nocą albo bardzo bardzo wczesnym rankiem.
hubcia576
Posty: 141
Rejestracja: 07 lut 2017, 11:17
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Warsztaty wakacyjne z Sycharem- Orlinki - 30.07. - 11.08.2018 - Warsztaty umiejętności wychow. "Błogosławmy dzieciom

Post autor: hubcia576 »

Eli, kwaterujemy się od godz. 15-ej, a zaczynamy obiadokolacją o godz. 17-ej.
Okruszynka
Posty: 11
Rejestracja: 08 mar 2017, 9:22
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Warsztaty wakacyjne z Sycharem- Orlinki - 30.07. - 11.08.2018 - Warsztaty umiejętności wychow. "Błogosławmy dzieciom

Post autor: Okruszynka »

Skończyły się Orlinki... :cry: Ale przygoda w relacji z Jezusem, samym sobą i innymi osobami wcale się nie skończyła :D

Piszcie, proszę, jak Wam było - tu i w ankiecie dla uczestników warsztatów (pojawi się, mam nadzieję, wkrótce). I jeszcze jedno: zapomniałyśmy z Asią podpisać zaświadczenia, zorientowałam się, już jak było za późno. Jeśli ktoś z Was potrzebuje autografu, to niech da znać, coś wykombinujemy.

Buziaki dla wszystkich! Z Panem Bogiem!
Alicja
ODPOWIEDZ