JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2017

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1355
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2017

Post autor: Balba »

Kochani,
wszystkich zainteresowanych tematyką małżeńską – samotnych małżonków, małżeństwa przechodzące kryzys oraz tych, którym tematyka małżeństwa i rodziny nie jest obojętna, serdecznie zapraszamy na Ogólnopolskie JESIENNE Rekolekcje Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR w 2017 roku.

Nasze rekolekcje odbędą się w dwóch różnych miejscach i terminach, ale głosił je będzie ten sam PRELEGENT – ks. prof. Grzegorz Polok .
Temat rekolekcji: „ZROZUMIEĆ SIEBIE, POKOCHAĆ INNYCH”.
Opiekę duszpasterską sprawować będzie także Krajowy Duszpasterz WTM Sychar – Ks. Paweł Dubowik, oraz opiekunowie duchowi ognisk Sycharu, których bardzo serdecznie zapraszamy na nasze rekolekcje.

I TERMIN: PORSZEWICE k/Łodzi - 13-15.10.2017
Ceny:
pokoje 2 osobowe – dorośli 200 zł, dzieci 3-10 lat 140 zł
pokoje 4 osobowe – dorośli 170 zł, dzieci 3-10 lat 110 zł
dzieci do lat 2 – gratis, bez świadczeń
osoby dochodzące (max. 10) - 30 zł, bez posiłków

II TERMIN: GÓRA ŚWIĘTEJ ANNY – 27-29.10.2017
Ceny:
Pokoje z łazienkami:
2 osobowe – dorośli 170 zł, dzieci 4-9 lat 85 zł (liczy się rok urodzenia)
3,4,5 osobowe – dorośli 150 zł, dzieci 4-9 lat 75 zł (liczy się rok urodzenia)
Pokoje bez łazienek:
4,5 osobowe – dorośli 120 zł, dzieci 4-9 lat 60 zł (liczy się rok urodzenia)
Dzieci do lat 3 – gratis, bez świadczeń (liczy się rok urodzenia)
osoby dochodzące (max. 10) - 30 zł, bez posiłków

UWAGA:

- KAŻDY musi być zapisany na oddzielnym formularzu, dzieci i osoby dochodzące także!!!

- informacje dotyczące nr konta na zadatek – bezzwrotny - i terminu wpłaty będą rozsyłane na maile podane w zgłoszeniu – cierpliwości :D

- Wasze prośby (np. specjalna dieta) prosimy wpisywać od razu w formularzu zgłoszeniowym w „Informacjach dodatkowych”.

- KONIECZNIE należy dokonać wyboru pokoju - w „Informacjach dodatkowych” – realizacja próśb w miarę możliwości!

- wszelkie pytania prosimy zadawać pisząc na rekolekcje@sychar.org, zaznaczając w tytule Porszewice lub GŚA, lub na forum.

- przypominamy, że wszystkie spotkania z Sycharem są bezalkoholowe.


UWAGA: poniższy FORMULARZ dotyczy obydwu miejsc i terminów:

http://formularz.sychar.org/rekolekcje_ ... lskie.html

Zapraszamy do zapisów,
z Bogiem.
Zespół Rekolekcyjny WTM Sychar
Danka
Posty: 82
Rejestracja: 03 kwie 2017, 21:36
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2017

Post autor: Danka »

Już wysłałam zgłoszenie do Porszewic. Cieszę się na spotkanie z Wami. Z Panem Bogiem.
Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1355
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2017

Post autor: Balba »

Kochani,
błagam - nie zapisujcie się po kilka razy - formularze są numerowane i zajmowane są, niepotrzebnie, miejsca na liście podstawowej...

Widzę, że nie wszyscy wypełniają inf. o wybieranych pokojach... jeśli zapomnicie o tym w formularzu, to dosyłajcie informacje na rekolekcje@sychar.org, a nie na kolejnym zgłoszeniu - błagam!!!!!

Zapisy ruszyły, jak zawsze, w b. szybkim tempie, zatem nie zwlekajcie z nimi :D

Z Bogiem.
jacek-sychar

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2017

Post autor: jacek-sychar »

Kochani

Gorąco zachęcam do udziału w rekolekcjach jesiennych.
Są one przeznaczone dla DDA, DDD i DDRR. A kto z nas w Sycharze nie ma z tym kontaktu?
Albo my jesteśmy takimi dziećmi, albo nasi współmałżonkowie, a zwykle nasze dzieci zostają DDRR. :?

Ks. prof. Grzgorz Polok jest autorem bardzo często polecanej tutaj książki "Rozwinąć skrzydła" i "W drodze do siebie".
Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1355
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2017

Post autor: Balba »

Balba pisze: 04 wrz 2017, 9:36 Widzę, że nie wszyscy wypełniają inf. o wybieranych pokojach... jeśli zapomnicie o tym w formularzu, to dosyłajcie informacje na rekolekcje@sychar.org, a nie na kolejnym zgłoszeniu - błagam!!!!!
Kochani,
prosiliśmy o wybór pokoi od razu w formularzach, to ułatwia nam życie...
Rozumiem, że osoby, które nic nie wpisały w "Informacjach dodatkowych" zdają się na nasze decyzje, tak?
awe
Posty: 19
Rejestracja: 07 lut 2017, 17:59
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2017

Post autor: awe »

wysłałam zgłoszenie na Górę św Anny ale zapomniałam zaznaczyć rodzaj pokoju, przepraszam.
Małgosiu poproszę pokój z łazienką może być 3 lub 4 osobowy
Kwiatuszek
Posty: 163
Rejestracja: 04 lut 2017, 17:25
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2017

Post autor: Kwiatuszek »

Kochani,
wysyłając e-maila na adres rekolekcje@sychar.org ....PROSZĘ O PODANIE W TEMACIE GŚA lub Porszewice

Dziękuję :)
Awatar użytkownika
Mufinka
Posty: 112
Rejestracja: 02 lut 2017, 7:06
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2017

Post autor: Mufinka »

I ja zapisałam się.
dorota2
Posty: 38
Rejestracja: 05 lut 2017, 13:28
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2017

Post autor: dorota2 »

Witam,
zapisałam się na rekolekcje na Górę Św. Anny, ale załapałam się dopiero na listę rezerwową. Mam nadzieję, że to dlatego, iż część osób kilkakrotnie wypełniało formularz i część tych miejsc zostanie zwolniona.
Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1355
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2017

Post autor: Balba »

Kochani,
rozesłaliśmy już do wszystkich z list podstawowych informacje o zadatku.

Informacje o ew. zwalnianiu się miejsc pojawią się po 24.09 - wtedy mija termin wpłat zadatków - proszę zatem o cierpliwość i nadzieję :D
Danka
Posty: 82
Rejestracja: 03 kwie 2017, 21:36
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2017

Post autor: Danka »

Kochani, czy możecie doradzić podróż z Warszawy do Porszewic? Czy jadąc z W-wy pociągiem do Łodzi będzie tam możliwość dojazdu do Porszewic ? Czy bezwzględnie lepiej jechać samochodem ?
jacek-sychar

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2017

Post autor: jacek-sychar »

Niestety dojazd do Porszewic jest trudny. Można dojechać środkami komunikacji publicznej do Konstantynowa Łódzkiego, ale potem robi się problem. Mamy 5 km do przejścia pieszo, bo nic tam nie jeździ.
Postaramy się zabierać z dworców osoby, które dojadą pociągiem, ale starajcie się raczej jakoś poumawiać, żeby jak najmniej było takich osób, bo możemy nie dać rady. Część osób z ogniska łódzkiego będzie zaangażowanych w organizację rekolekcji, więc też nie będą mogli co chwila wyjeżdżać po Was.
Ale jadąc na rekolekcje będziemy zabierać potrzebujących.
W ostateczności postarajcie się dojechać do Konstantynowa Łódzkiego, do skrzyżowania z drogą krajową nr 71 (plac Kościuszki, centralne miejsce Konstantynowa, przy kościele Narodzenia Najświętszej Marii Panny). Stamtąd damy radę już zabrać każdego (5 km).
Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1355
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2017

Post autor: Balba »

Kochani,

przypominam o ZADATKACH :D
Danka
Posty: 82
Rejestracja: 03 kwie 2017, 21:36
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2017

Post autor: Danka »

Dziękuję Jacku za odpowiedź w sprawie dojazdu.
Mam też pytanie o godziny rozpoczęcia i zakończenia Rekolekcji. O której spotykamy się w piątek 13-go października br.?
jacek-sychar

Re: JESIENNE OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE 2017

Post autor: jacek-sychar »

Szczegółowego planu jeszcze nie mamy.
Zwykle jest tak, że zaczynamy około 18. Oczywiście można też przyjechać wcześniej. Przypuszczam, że organizatorzy będą już od 16.
ODPOWIEDZ