JESIENNE REKOLEKCJE OGÓLNOPOLSKIE 2020

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1355
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

JESIENNE REKOLEKCJE OGÓLNOPOLSKIE 2020

Post autor: Balba »

Uwaga!
Kochani, z ogromnym bólem serca informujemy o ODWOŁANIU Rekolekcji na Górze Świętej Anny. Przyczyną odwołania jest drastyczny wzrost zakażeń koronawirusem oraz Dekret Biskupa Opolskiego, który nakazuje zaplanowane rekolekcje odwołać.
Wpłacone kwoty będą zwrócone osobom zainteresowanym w możliwie najkrótszym terminie.



Kochani,
witam po długiej przerwie i mam nadzieję, że wszyscy przeżyliśmy ten czas w zdrowiu fizycznym i w pokoju duchowym :)

Serdecznie zapraszamy, wraz z Fundacją Małymi Krokami, na Ogólnopolskie jesienne Rekolekcje Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR w październiku 2020 roku.

Nasze rekolekcje odbędą się w dwóch różnych miejscach i terminach, ale głosił je będzie ten sam prelegent – ks. Piotr Adamski*

Temat rekolekcji: OD PRZEMOCY DO ŻYCIA W OBFITOŚCI*

Uwaga :!: : to nie będą warsztaty Mirki o tym samym tytule, rekolekcje będą miały charakter konferencyjny.*

Opiekę duszpasterską sprawować będzie także Krajowy Duszpasterz WTM Sychar – Ks. Paweł Dubowik, oraz opiekunowie duchowi ognisk Sycharu, których bardzo serdecznie zapraszamy na nasze rekolekcje.

I TERMIN: 2 - 4 październik 2020 - Porszewice k/Łodzi https://forms.gle/ZPN28tyA3jFvWbJS6


II TERMIN: 23-25 październik 2020 - Góra Świętej Anny https://forms.gle/PA6sJEPpczDru4uK6



:idea: UWAGA: z powodu sytuacji epidemiologicznej liczba osób, które mogą przyjąć ośrodki może się zmniejszyć, lub rekolekcje mogą zostać odwołane! :!:
Prosimy osoby o podejmowanie decyzji o uczestnictwie w rekolekcjach w duchu odpowiedzialności za siebie i innych.
Będziemy informować osoby zapisane o wszelkich ew. zmianach.

W tym roku zapraszamy bez dzieci, na obydwa turnusy :!:


Zapisy, tylko przez formularze, rozpoczną się w niedzielę 6 września o godz. 13.00.
Dwa formularze pojawią się na forum, w tym temacie i poście.

Z Panem Bogiem,
Zespół Rekolekcyjny WTM SYCHAR oraz Fundacja Małymi Krokami

*Uwaga! zmiana rekolekcjonisty i tematu rekolekcji nastąpiła na skutek niegroźnego wypadku o. Kupczaka, który to jednak wypadek uniemożliwia mu niestety poprowadzenie rekolekcji.
Kwiatuszek
Posty: 163
Rejestracja: 04 lut 2017, 17:25
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE REKOLEKCJE OGÓLNOPOLSKIE 2020

Post autor: Kwiatuszek »

Szczęście Boże,

Kochani poniżej przedstawiamy koszt zakwaterowania na Jesienne Ogólnopolskie Rekolecje na Górze Św. Anny:

Pokój 2 osobowy z łazienką - 205 zł/os
Pokój 3,4,5 osobowy z łazienką - 180 zł/os


W tym roku w związku z sytuacją epidemiologiczną i trosce o Was , zakwaterowanie podczas rekolekcji będzie w pokojach z łazienkami.

Uwaga! W tym roku bez dzieci i osób dochodzących.

Zapraszamy na rekolekcje i prosimy o modlitwę :)

Z Panem Bogiem

Zespół Rekolekcyjny WTM SYCHAR oraz Fundacja Małymi Krokami
perła
Posty: 18
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:11
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE REKOLEKCJE OGÓLNOPOLSKIE 2020

Post autor: perła »

Kochani,
podaję ceny na Ogólnopolskie Rekolekcje Jesienne I TERMIN do Porszewic k/Łodzi – 02-04.10.2020 r.:
pokoje 2 osobowe – 240 zł od osoby
pokoje 4 osobowe – 220 zł od osoby
Uwaga! W tym roku bez osób dochodzących.
Formularz do zapisów już w najbliższą niedzielę 6 września o 13.00! Bądźcie czujni!

Prosimy o modlitwę za te rekolekcje a w szczególności za księdza rekolekcjonistę.
Serdecznie zapraszamy.
Zespół Rekolekcyjny WTM SYCHAR, Fundacja Małymi Krokami
*Pełna Wiary*
Posty: 13
Rejestracja: 10 cze 2018, 17:00
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE REKOLEKCJE OGÓLNOPOLSKIE 2020

Post autor: *Pełna Wiary* »

Czekamy na link ;)
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE REKOLEKCJE OGÓLNOPOLSKIE 2020

Post autor: Nirwanna »

Drodzy - linki do zapisów są już w pierwszym poście :-D

W imieniu osób prowadzących zapisy apeluję o uważność, aby zapisać się na właściwym formularzu.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE REKOLEKCJE OGÓLNOPOLSKIE 2020

Post autor: enbe »

Czy link do formularza w tym wątku?
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE REKOLEKCJE OGÓLNOPOLSKIE 2020

Post autor: Nirwanna »

Tak, w pierwszym poście.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Kwiatuszek
Posty: 163
Rejestracja: 04 lut 2017, 17:25
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE REKOLEKCJE OGÓLNOPOLSKIE 2020

Post autor: Kwiatuszek »

Kochani ,
pamiętajcie, że przyjeżdżając z współmałżonkiem należy wypełnić dwa formularze zgłoszenia bo każdą osobę zgłaszamy osobno :)
enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE REKOLEKCJE OGÓLNOPOLSKIE 2020

Post autor: enbe »

Wypenilam formularz do Porszewic, informacja byla, ze dostane formularz na maila. Nie dotarl. Boje sie, bo pisze na klawiaturze bez polskich znakow, czy cos poszlo nie tak. Jak moge sprawdzic, czy jestem zgloszona?
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE REKOLEKCJE OGÓLNOPOLSKIE 2020

Post autor: Nirwanna »

W razie pytań piszcie na priva:
ws Porszewic do "perła"
ws Góry Św.Anny do "Kwiatuszek"
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1355
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE REKOLEKCJE OGÓLNOPOLSKIE 2020

Post autor: Balba »

Kochani,

Rekolekcjonista O. Jarosław Kupczak OP, który miał poprowadzić w tym roku Ogólnopolskie Rekolekcje Jesienne uległ (niegroźnemu) wypadkowi, w związku z czym nastąpi zmiana rekolekcjonisty.

Rekolekcje poprowadzi dla nas ks. Piotr Adamski - były opiekun Ogniska w Trójmieście. Rekolekcje planowane na wiosnę 2021 odbędą się teraz.

Temat rekolekcji: OD PRZEMOCY DO ŻYCIA W OBFITOŚCI.

Uwaga :!: : to nie będą warsztaty Mirki o tym samym tytule, rekolekcje będą miały charakter konferencyjny.

Rekolekcje rozpoczynamy w piątek o g.18. Prosimy o zabranie maseczek :!: i swoich kubków :!:

Prosimy o modlitwę w intencji zdrowia O. Jarosława i o szczęśliwy dojazdy na rekolekcje dla nas wszystkich. Z Bogiem.
Danka
Posty: 82
Rejestracja: 03 kwie 2017, 21:36
Płeć: Kobieta

JESIENNE REKOLEKCJE OGÓLNOPOLSKIE 2020 - Góra Świętej Anny

Post autor: Danka »

Kochani, z ogromnym bólem serca informujemy o ODWOŁANIU Rekolekcji na Górze Świętej Anny. Przyczyną odwołania jest drastyczny wzrost zakażeń koronawirusem oraz Dekret Biskupa Opolskiego, który nakazuje zaplanowane rekolekcje odwołać.
Wpłacone kwoty będą zwrócone osobom zainteresowanym w możliwie najkrótszym terminie.
bosa
Posty: 356
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:55
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE REKOLEKCJE OGÓLNOPOLSKIE 2020

Post autor: bosa »

Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy mieli być na GŚA. :cry: :cry:
Kocham Cię Panie, i jedyna łaska o jaką Cię proszę ,to kochać Cię wiecznie.. św.Jan Maria Vianney
Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE REKOLEKCJE OGÓLNOPOLSKIE 2020

Post autor: Ruta »

Słuchajcie, a może jest szansa na zorganizowanie rekolekcji jesiennych on-line? Jest nas sporo, każdy coś potrafi - może wspólnymi siłami?
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: JESIENNE REKOLEKCJE OGÓLNOPOLSKIE 2020

Post autor: Nirwanna »

Na ten moment podjęliśmy decyzję, że nie organizujemy rekolekcji ogólnopolskich online, bo istota rekolekcji to nie tylko treści konferencji, ale też spotkanie z żywym człowiekiem i żywym Bogiem w sakramentach.
Dlatego na spotkanie z człowiekiem odsyłamy do Ognisk i na mniejsze formy online, czyli np. grupy modlitewne na Skype, zaś jeśli chodzi o treści konferencyjne, to polecamy skorzystać z bogactwa nagrań archiwalnych: http://sychar-rekolekcje.blogspot.com/

Ponieważ jednak rzeczywistość związana z epidemią jest dynamiczna, na przyszłość nie wykluczamy całkiem takiej formuły.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
ODPOWIEDZ