Spotkanie formacyjne* dla Prowadzących i Absolwentów 12 Kroków - Kielce 2020

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Spotkanie formacyjne* dla Prowadzących i Absolwentów 12 Kroków - Kielce 2020

Post autor: Nirwanna »

Uwaga, Uwaga :-) Spotkanie formacyjne* dla Prowadzących i Absolwentów 12 Kroków - Kielce 2020

Drodzy,
W pierwszy weekend listopada - 06-08.11.2020 odbędzie się spotkanie formacyjne dla Prowadzących i Absolwentów 12 Kroków.
Głoszącym konferencje i przygotowującym części warsztatowe będzie Rafał Porzeziński – dziennikarz, autor i producent programu „Ocaleni” TVP1, trener terapii uzależnień, prowadzący warsztaty 12 Kroków dla chrześcijan, współautor audiobooka „12 kroków do wolności nie tylko dla chrześcijan ”, wykładowca na UKSW oraz ekspert Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych, mąż i ojciec trzech córek.

Temat spotkania formacyjnego: „Dobrze, że jesteś!”

Miejsce:
klasztor Karczówka w Kielcach http://www.karczowka.com/noclegi/

Wszelkie szczegóły i planowane rozpoczęcie zapisów – już za kilka dni :-)

Serdecznie zapraszamy do naostrzenia narzędzia, jakim jest program 12 Kroków :-)

Jednocześnie zastrzegamy w związku z obecną sytuacją epidemiczną w kraju, możliwość ich odwołania.


* Uwaga! Do tej pory używaliśmy na to spotkanie określenia „Rekolekcje”, jednak zmieniliśmy je wyjątkowo na „spotkanie formacyjne”, ponieważ gdy nauczanie głosi osoba świecka bez aktualnej misji kanonicznej, wtedy w KK nie powinno się używać określenia „rekolekcje”.
Poza tym – co do zawartości treściowej tego spotkania nic się nie zmieniło :-)
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
alach
Posty: 25
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:35
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Spotkanie formacyjne* dla Prowadzących i Absolwentów 12 Kroków - Kielce 2020

Post autor: alach »

A znany jest koszt spotkania?
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Spotkanie formacyjne* dla Prowadzących i Absolwentów 12 Kroków - Kielce 2020

Post autor: Nirwanna »

Dopinamy szczegóły, już jutro będzie znany :-)
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
alach
Posty: 25
Rejestracja: 24 lut 2017, 11:35
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Spotkanie formacyjne* dla Prowadzących i Absolwentów 12 Kroków - Kielce 2020

Post autor: alach »

Zapisy jutro o 20.00?
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Spotkanie formacyjne* dla Prowadzących i Absolwentów 12 Kroków - Kielce 2020

Post autor: Nirwanna »

Tak :-)
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
EL.
Posty: 6922
Rejestracja: 29 sty 2017, 21:46
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Spotkanie formacyjne* dla Prowadzących i Absolwentów 12 Kroków - Kielce 2020

Post autor: EL. »

Jestem zainteresowana !!!
"Nasza miłość do ludzi jest miarą naszej miłości do Boga " - Edyta Stein

"Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie " - Jan Paweł II
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Spotkanie formacyjne* dla Prowadzących i Absolwentów 12 Kroków - Kielce 2020

Post autor: Nirwanna »

:-D
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Spotkanie formacyjne* dla Prowadzących i Absolwentów 12 Kroków - Kielce 2020

Post autor: Nirwanna »

Uwaga! otwieramy zapisy :-) – przez formularz: https://forms.gle/6kSC9xCkbB9qwee16

Koszt: 210 zł


PROSIMY, ABY KAŻDY ZOSTAŁ ZGŁOSZONY NA ODDZIELNYM FORMULARZU!

Uwaga! zapraszamy bez dzieci, nie ma również możliwości być na tym spotkaniu w trybie dochodzącym.

Szczególne potrzeby związane z dietą prosimy wpisywać w pole „Ograniczenia związane z dietą” - będą one realizowane wyłącznie, gdy możliwości ośrodka na to pozwolą.
Podobnie prośby związane z zakwaterowaniem z konkretną osobą w pokoju organizatorzy będą starali się spełniać, gdy pozwolą na to możliwości ośrodka.


Informacje przyjęciu zapisu na rekolekcje, o wpłatach i koncie do dokonania wpłaty zostaną wysłane w ciągu tygodnia każdej osobie na maila podanego w zgłoszeniu – prosimy na bieżąco sprawdzać swoją pocztę, w tym folder SPAM.


Nad przebiegiem zapisów i płatności będzie czuwała Fundacja "Małymi Krokami", z którą to WTM Sychar dla potrzeb cywilno-prawnych nawiązała współpracę.

Wszystkie inne czynności związane z obsługą i prawidłowym przebiegiem rekolekcji będą w dalszym ciągu pod opieką Zespołu Rekolekcyjnego WTM Sychar.


UWAGA: z powodu sytuacji epidemiologicznej liczba osób, które mogą przyjąć ośrodki może się zmniejszyć, lub rekolekcje mogą zostać odwołane!

Dlatego prosimy wszystkich o podejmowanie decyzji o uczestnictwie w tym spotkaniu w duchu odpowiedzialności za siebie i innych.
Oczywiście o wszelkich zmianach będziemy informować osoby zapisane na bieżąco.




W razie pytań lub uzupełnienia danych w formularzu piszcie na priva do „Nirwanna” lub na maila alicjasychar@malymikrokami.org




Opiekę duszpasterską sprawować nad nami będzie Krajowy Duszpasterz WTM Sychar – Ks. Paweł Dubowik :-)
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Spotkanie formacyjne* dla Prowadzących i Absolwentów 12 Kroków - Kielce 2020

Post autor: Nirwanna »

Drodzy zapisani :-)
Właśnie poszły na Wasze maile informacje dotyczące wpłat, plus inne dodatkowe.
Posprawdzajcie foldery SPAM i tym podobne, czasem ważne maile tam trafiają.

Osoby, które znalazły się na liście rezerwowej, również takie informacje dziś na maila dostały, z prośbą o cierpliwość i modlitwę za to spotkanie i wszystkich jego uczestników.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Spotkanie formacyjne* dla Prowadzących i Absolwentów 12 Kroków - Kielce 2020

Post autor: Nirwanna »

Drodzy zainteresowani spotkaniem z Rafałem Porzezińskim, jeśli jeszcze nie dokonaliście wpłaty, powstrzymajcie się z nią. O nowym terminie dokonywania wpłat poinformujemy wkrótce.
Prosimy nieustająco o modlitwę za to spotkanie i wszystkich jego uczestników.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
EL.
Posty: 6922
Rejestracja: 29 sty 2017, 21:46
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Spotkanie formacyjne* dla Prowadzących i Absolwentów 12 Kroków - Kielce 2020

Post autor: EL. »

Jestem . El.
"Nasza miłość do ludzi jest miarą naszej miłości do Boga " - Edyta Stein

"Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie " - Jan Paweł II
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Spotkanie formacyjne* dla Prowadzących i Absolwentów 12 Kroków - Kielce 2020

Post autor: Nirwanna »

Drodzy zainteresowani Spotkaniem Formacyjnym z Rafałem Porzezińskim,
Informujemy, że w związku z dużą ilością zachorowań i wprowadzonymi obostrzeniami, Spotkanie Formacyjne zaplanowane na 6-8 listopada 2020r., przenosimy na wiosnę 2021 roku.

Wstępnie planujemy:
- tego samego prowadzącego Rafała Porzezińskiego,
- to samo miejsce (klasztor Karczówka w Kielcach),
- data 14-16 maja 2021 r.

Osoby, które dokonały już wpłaty, otrzymają zwrot pełnej kwoty na konto. Wpłacone dary serca pozostaną do wykorzystania na to spotkanie, chyba że osoba wpłacająca zgłosi, że prosi również o zwrot daru serca.
Obecne zapisy (lista podstawowa i rezerwowa) zostają anulowane, zaś na wiosnę przyszłego roku, jeśli sytuacja epidemiczna na to pozwoli, otworzymy zapisy ponownie.

Trwajmy w modlitwie za to spotkanie, prowadzącego i wszystkich, którzy w nim chcą
uczestniczyć.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
EL.
Posty: 6922
Rejestracja: 29 sty 2017, 21:46
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Spotkanie formacyjne* dla Prowadzących i Absolwentów 12 Kroków - Kielce 2020

Post autor: EL. »

Dziękuje za informacje . Zdrowia Wam wszystkim !! El.
"Nasza miłość do ludzi jest miarą naszej miłości do Boga " - Edyta Stein

"Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie " - Jan Paweł II
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Spotkanie formacyjne* dla Prowadzących i Absolwentów 12 Kroków - Kielce 2020

Post autor: Nirwanna »

Witajcie,
Ponieważ ze względu na istniejące jeszcze w maju obostrzenia epidemicznie, nie było możliwe przeprowadzenie tych Rekolekcji 12-Krokowych w zakładanej formie i ilości uczestników - zdecydowaliśmy w Zespole Rekolekcyjnym o przeniesieniu tego spotkania na jesień 2021 r.

Aktualny termin Spotkania dla Prowadzących i Absolwentów 12 Kroków to 12-14 listopada 2021r., miejsce bez zmian, tj. klasztor Karczówka w Kielcach.

Ufajmy, że to ostatnia zmiana terminu, i że na jesieni - jak Pan Bóg pozwoli - będziemy mogli się spotkać na Karczówce :-D
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
EL.
Posty: 6922
Rejestracja: 29 sty 2017, 21:46
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Spotkanie formacyjne* dla Prowadzących i Absolwentów 12 Kroków - Kielce 2020

Post autor: EL. »

Czy można się już zapisać ? El.
"Nasza miłość do ludzi jest miarą naszej miłości do Boga " - Edyta Stein

"Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie " - Jan Paweł II
ODPOWIEDZ