UWAGA LUBLIN

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 19 sie 2022, 19:58

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Wspólnoty SYCHAR, które odbędzie
się przy Parafii Wieczerzy Pańskiej, w Lublinie, Al. Warszawska - w dniu 20
sierpnia 2022 godz. 14.55 - (jak zawsze 3-cia sobota m-ca).Spotykamy się pod
Plebanią. Najpierw przejdziemy do salki na medytację Słowa Bożego - wg
czytań z Niedzieli 21 sierpnia. Prosimy o zapoznanie się z tymi czytaniami
abyśmy mogli w pełni uczestniczyć w rozważaniu Słowa.
Po medytacji odbędzie się Msza św, którą odprawi dla nas ks. Stanisław
Zarzycki - nasz Opiekun Duchowy. Po Mszy odbędzie się spotkanie naszego Ogniska.
Zapraszamy.
Z Panem Bogiem.

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 09 wrz 2022, 18:25

Serdecznie zapraszamy na Sycharowską Modlitwę Różańcową, (4 części Różańca), która odbędzie się w najbliższą, drugą sobotę m-ca, 10 września o godz. 15.55, w Kościele pw. Wieczerzy Pańskiej , w Lublinie, przy Al. Warszawskiej.
Prosimy o przesyłanie intencji na adres: 5horhe@gmail.com Intencje zbierane są
przez cały miesiąc i będą odczytywane podczas modlitwy różańcowej. Można
także przynieść intencje spisane na kartce, tuż przed modlitwą i przekazać prowadzącym różaniec.
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2022, 19:40 przez Niepozorny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: oddzielono adres email od słowa "Intencje"

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 01 paź 2022, 12:58

Serdecznie zapraszamy na Sycharowską Adorację Najświętszego Sakramentu, która odbędzie się w Kaplicy Bożego Miłosierdzia, przy Parafii Wieczerzy Pańskiej, Lublin Al. Warszawska, w niedzielę 2 października 2022, o godz.14.55.
Po adoracji, odbędzie się spotkanie Wspólnoty SYCHAR, w jednej z sal, na plebanii.

W przyszłą sobotę - 8 października - wybieramy się do Kodnia, do Matki Bożej Kodeńskiej, aby zanieść Maryi - naszej Matce swoje modlitwy, swoje prośby, błagania, podziękowania, a także aby odnaleźć pokój duchowy w tym zagonionym świecie.
W Kodniu będziemy także odmawiać cały różaniec, 4 części.
Dlatego nie będzie nas w tym dniu w Parafii Wieczerzy Pańskiej.

Czy ktoś chciałby do nas dołączyć?

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 16 gru 2022, 7:10

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Wspólnoty SYCHAR, które odbędzie się przy Parafii Wieczerzy Pańskiej, w Lublinie, Al. Warszawska - w dniu 17 grudnia 2022 godz 14.55 - (jak zawsze 3-cia sobota m-ca).
Spotykamy się pod Plebanią.
Najpierw przejdziemy do salki na medytację Słowa Bożego - wg czytań z Niedzieli 18 grudnia. Prosimy o zapoznanie się z tymi czytaniami abyśmy mogli w pełni uczestniczyć w rozważaniu Słowa.

Niedziela
Czwarta Niedziela Adwentu
Czytania: (Iz 7,10-14); (Ps 24,1-2,3-4,5-6); (Rz 1,1-7); Aklamacja (Mt 1,18-24); (Mt 1,18-24);


Po medytacji odbędzie się Msza Święta, którą odprawi dla nas ks. Stanisław Zarzycki - nasz Opiekun Duchowy.
Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie Wspólnoty.

Uwaga!!!
Spotkanie opłatkowe odbędzie się 21 stycznia 2023.

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 01 lut 2023, 7:17

Serdecznie zapraszamy na Sycharowską Adorację Najświętszego Sakramentu,
która odbędzie się w Kaplicy Bożego Miłosierdzia, przy Parafii Wieczerzy
Pańskiej, Lublin Al. Warszawska,

w niedzielę 5 lutego 2023, o godz. 14.55.

Po adoracji, odbędzie się spotkanie naszego Ogniska Wspólnoty SYCHAR, w jednej z sal, na plebanii.

Z Panem Bogiem 😇

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 16 lut 2023, 7:39

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Wspólnoty SYCHAR, które odbędzie się przy Parafii Wieczerzy Pańskiej, w Lublinie, Al. Warszawska - w dniu 18 Lutego 2023, godz 14,55 - (jak zawsze 3-cia sobota m-ca).
Spotykamy się pod Plebanią.
Najpierw przejdziemy do salki na medytację Słowa Bożego - wg czytań z Niedzieli 19 lutego.
Prosimy o zapoznanie się z tymi czytaniami abyśmy mogli w pełni uczestniczyć w rozważaniu Słowa.
19 lutego 2023

Niedziela
Siódma Niedziela zwykła

Czytania: (Kpł 19, 1-2. 17-18); (Ps 103 (102), 1b-2. 3-4. 8 i 10. 12-13); (1 Kor 3, 16-23); Aklamacja (1 J 2, 5); (Mt 5, 38-48);


Po medytacji odbędzie się Msza Święta, którą odprawi dla nas ks. Stanisław Zarzycki - nasz Opiekun Duchowy.
Po Mszy odbędzie się spotkanie Wspólnoty.

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 05 mar 2023, 7:11

Serdecznie zapraszamy na Sycharowską Adorację Najświętszego Sakramentu,
która odbędzie się w Kaplicy Bożego Miłosierdzia, przy Parafii Wieczerzy
Pańskiej, Lublin Al. Warszawska,
w niedzielę 5 marca 2023, o godz 14.55.

Po adoracji, odbędzie się spotkanie Wspólnoty SYCHAR, w jednej z sal, na
plebanii. Zapraszamy wszystkich z Ogniska lubelskiego SYCHAR, ale jeżeli ktoś
z dalszych stron chciałby do nas dołączyć – będzie bardzo mile widziany.

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 14 kwie 2023, 17:59

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie lubelskiego Ogniska Wspólnoty SYCHAR, które odbędzie się przy Parafii Wieczerzy Pańskiej, w Lublinie, Al. Warszawska - w dniu 15 kwietnia 2023, godz. 14.55 (jak zawsze 3-cia sobota m-ca).
Spotykamy się pod Plebanią.
Najpierw przejdziemy do salki na medytację Słowa Bożego - wg czytań z niedzieli 16 kwietnia.
Prosimy o zapoznanie się z tymi czytaniami abyśmy mogli w pełni uczestniczyć w rozważaniu Słowa.

Druga Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego
Czytania: (Dz 2, 42-47); (Ps 118 (117), 2-4. 13-15. 22-24); (1 P 1, 3-9);
Aklamacja (J 20, 29); (J 20,19-31);

Po medytacji odbędzie się Msza św, którą odprawi dla nas ks. Stanisław Zarzycki - nasz Opiekun Duchowy.
Po Mszy odbędzie się spotkanie Ogniska.

Zapraszamy.

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 13 maja 2023, 13:49

Serdecznie zapraszamy na Sycharowską Modlitwę Różańcową, (4 części Różańca), która odbędzie się DZISIAJ, w drugą sobotę m-ca,13 maja 2023 o godz 15.55,w Kaplicy Bożego Miłosierdzia - z lewej strony Kościoła pw. Wieczerzy Pańskiej , w Lublinie Al. Warszawska. (Modlitwa może być przeniesiona do Kościoła Głównego).

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 03 cze 2023, 10:38

Szczęść Boże,

Serdecznie zapraszamy na Sycharowską Adorację Najświętszego Sakramentu, która odbędzie się w Kaplicy Bożego Miłosierdzia, przy Parafii Wieczerzy Pańskiej, Lublin Al. Warszawska, w niedzielę 4 czerwca 2023, o godz. 14.55.

Po adoracji odbędzie się spotkanie lubelskiego Ogniska Wspólnoty SYCHAR, w jednej z sal na plebanii.

Zapraszamy wszystkich z Ogniska lubelskiego SYCHAR, ale jeżeli ktoś z dalszych stron chciałby do nas dołączyć – będzie bardzo mile widziany. Może jest ktoś przejazdem w Lublinie lub okolicy. Jeżeli jest ktoś z Ukrainy w naszych stronach, bardzo serdecznie zapraszamy. Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie brali udziału w naszych spotkaniach...

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 15 cze 2023, 16:16

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie lubelskiego Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR, które odbędzie się przy Parafii Wieczerzy Pańskiej, w Lublinie, Al. Warszawska - w dniu 17 czerwca 2023, godz. 14.55 (jak zawsze 3-cia sobota m-ca).

Spotykamy się pod plebanią.
Najpierw przejdziemy do salki na medytację Słowa Bożego - wg czytań z niedzieli 18 czerwca.
Prosimy o zapoznanie się z tymi czytaniami abyśmy mogli w pełni uczestniczyć w rozważaniu Słowa.

Po medytacji - ok. godziny 16 - odbędzie się Msza Święta, którą odprawi dla nas ks. Stanisław Zarzycki - nasz Opiekun Duchowy.

Po Mszy odbędzie się spotkanie naszego Ogniska.

Zapraszamy.
Z Panem Bogiem.

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 13 lip 2023, 15:41

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie lubelskiego Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR, które odbędzie się przy Parafii Wieczerzy Pańskiej, w Lublinie, Al. Warszawska - w dniu 15 lipca 2023, godz. 14.55 - jak zawsze w trzecią sobotę m-ca.
Spotykamy się pod plebanią. Najpierw przejdziemy do salki na medytację Słowa Bożego - wg. czytań z Niedzieli 16 lipca. Potem Msza Święta i spotkanie Ogniska.

Z Bogiem.

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 17 lut 2024, 0:16

Jak zawsze w trzecią sobotę miesiąca zapraszamy w sobotę 17.02. na spotkanie lubelskiego Ogniska WTM Sychar.
Zaczynamy od 15:00 rozważaniami Pisma Świętego - w salce na plebanii parafii Wieczerzy Pańskiej w Lublinie.
O g. 16 odbędzie się Msza święta w kaplicy przy kościele, a po niej wrócimy do salki na spotkanie Ogniska.
Do zobaczenia, z Panem Bogiem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość