Uwaga: Warszawa - Praga Północ - powstaje nowe Ognisko!!

Moderator: Moderatorzy

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga: Warszawa - Praga Północ - powstaje nowe Ognisko!!

Post autor: Filemon » 22 paź 2019, 7:22

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Ogniska SYCHAR przy Parafii MB z Lourdes w Warszawie w dniu 22 października 2019 r., po wieczornej mszy św., rozpoczynającej się o godzinie 18.30...

burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: Uwaga: Warszawa - Praga Północ - powstaje nowe Ognisko!!

Post autor: burza » 03 lis 2019, 19:10

Przepraszam, czy jest możliwość dowiedzieć się, kiedy będzie w listopadzie spotkanie sychar.

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga: Warszawa - Praga Północ - powstaje nowe Ognisko!!

Post autor: Filemon » 12 lis 2019, 12:30

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR w dniu 12 listopada 2019 r.

Spotykamy się jak zawsze po wieczornej mszy św., rozpoczynającej się o godzinie 18.30, w sali pracy grupowej na pierwszym piętrze (wejście od tyłu kościoła) – ul. Wileńska 69.

Uwaga – dogodny dojazd metrem linii M2: Przystanek „Szwedzka”.

Gorąco zapraszamy!

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga: Warszawa - Praga Północ - powstaje nowe Ognisko!!

Post autor: Filemon » 12 lis 2019, 12:38

burza pisze:
03 lis 2019, 19:10
Przepraszam, czy jest możliwość dowiedzieć się, kiedy będzie w listopadzie spotkanie sychar.
Pierwsze - 12 listopada, a kolejne - 26 listopada (zgodnie z zasadą spotkań: drugi i czwarty wtorek).

W grudniu - 10. O drugim terminie grudniowym powiadomimy odrębnie z uwagi na fakt, że czwarty wtorek to dzień Wigilii..

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga: Warszawa - Praga Północ - powstaje nowe Ognisko!!

Post autor: Filemon » 24 lis 2019, 19:18

Szczęść, Boże!
Zapraszamy na kolejne spotkanie Ogniska w Wileńskiej 69 w Warszawie przy Parafii MB z Lourdes - we wtorek 26 listopada 2019 r. Spotykamy się tradycyjnie po wieczornej mszy św., rozpoczynającej się o godzinie 18.30 w budynku na tyłach kościoła, na pierwszym piętrze.
Polecamy dogodny dojazd metrem Linii M2 - Przystanek Szwedzka.

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga: Warszawa - Praga Północ - powstaje nowe Ognisko!!

Post autor: Filemon » 10 gru 2019, 7:09

Szczęść Boże!
Serdecznie zapraszamy na spotkanie Ogniska przy Parafii MB z Lourdes w Warszawie przy ulicy Wileńskiej 69 , po mszy św. wieczornej, rozpoczynającej się o godzinie 18.30.

Ania-corkaMaryi
Posty: 12
Rejestracja: 16 lut 2018, 22:30
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Uwaga: Warszawa - Praga Północ - powstaje nowe Ognisko!!

Post autor: Ania-corkaMaryi » 31 sty 2020, 11:30

Mam pytanie, czy trzeba być wcześniej na jakis rekolekcjach, by przyjść na spotkanie? i czy możemy być z mężem razem z małymi dziećmi. może być nam ciężko je z kimś zostawić.

Lawendowa
Posty: 7650
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:44
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Uwaga: Warszawa - Praga Północ - powstaje nowe Ognisko!!

Post autor: Lawendowa » 31 sty 2020, 13:15

Nie trzeba jechać na rekolekcje wcześniej, wystarczy przyjść na spotkanie.
Jeśli chodzi o dzieci to w Ogniskach bywa różnie. Są takie gdzie jest zorganizowana opieka nad dziećmi, ale w większości jednak bez dzieci się spotykamy. Jak jest w tym konkretnym Ognisku, nie wiem, więc najlepiej dopytać Filemona.
"Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę..."

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga: Warszawa - Praga Północ - powstaje nowe Ognisko!!

Post autor: Filemon » 02 lut 2020, 22:38

Witaj, Anno!

Zapraszam serdecznie. Najbliższe spotkanie odbędzie się we wtorek 11 lutego br., po wieczornej mszy św. , która rozpoczyna się o 18.30, a kończy tak ok. 19.15. Zapowiedzi kolejnych spotkaniach można śledzić poprzez nowy link :
viewtopic.php?f=75&t=2942
lub poprzez stronę Ogniska (na niej też streszczenia z tematów, którymi się zajmowaliśmy dotąd):
http://warszawa-mblourdes.sychar.org/ .

Jesteśmy młodym Ogniskiem, spotykamy się dopiero od pół roku. Zwykle jest od 3 do 7 osób. Dbamy o komfort psychiczny i anonimowość. Zazwyczaj towarzyszy nam opiekun duchowy Ogniska, ks. Edward (wyjątkiem byaą pora kolędowa).

Opieki dla dzieci nie jesteśmy w stanie zapewnić, ale sale mamy duże, zwykle obok jest też jakaś wolna, więc gdyby dzieciaki miały ochotę na jakiś, że tak się wyrażę, autorski program artystyczny, to będą mieć duże pole (pokój) do popisów i bisów... Skoro możecie być razem, to damy radę...

Spotkania w Ogniskach trwają dwie godziny, przerw nie robimy... Ale formuła spotkań jest elastyczna; jesteśmy w pełni wyrozumiali dla tych, którzy się spóźnią, muszą odebrać telefon (poza salą), jak i dla tych, którzy muszą wyjść wcześniej...

Cieszymy się, że chcecie wybrać się razem. Z trudnej przeszłości warto wyciągnąć mądre wnioski. Teraźniejszość jest po to, byśmy mogli zmienić siebie. Postawcie szczerze Boga na pierwszym miejscu w swoim życiu, a wszystko, co najlepszego, będzie zawsze przed Wami... Trudna droga, ale łatwiej odbywać ją wspólnie. Jako Wspólnota wspieramy się wzajemnie na naszych małżeńskich drogach...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości