Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Moderator: Moderatorzy

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 12 paź 2020, 22:04

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkaniu Ogniska Sychar w dniu 13.10.2020 r.  przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ulicy Wileńskiej 69. Spotkamy się w sali na pierwszym piętrze na tyłach kościoła, po wieczornej mszy św. rozpoczynającej się o godzinie 18.30.

Polecamy dogodny dojazd metrem Linii M2 - przystanek Szwedzka.

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 22 paź 2020, 7:06

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes  w Warszawie we wtorek 27 października 2020 r. Kościół parafialny mieści się na ulicy Wileńskiej 69,  w pobliżu skrzyżowania Radzymińskiej i Szwedzkiej (Praga - Pólnoc)). Polecamy dogodny dojazd metrem Linii M2 – przystanek Szwedzka i krótki spacer do Kościoła...

Zastanowimy się podczas spotkania, jaka jest siła naszej wiary, czy modlimy się z wiarą czy z poczucia obowiązku,  czy ufamy Bogu w pełni i czy nadzieja na uzdrowienie naszego małżeństwa jest dla nas realna, uprawniona? W tych rozważaniach pomogą nam refleksje ks. Krzysztofa Kralki SAC z jego książki "Małżeństwo poddane Chrystusowi" (Apostolicum, 2015).

Spotykamy się tradycyjnie po wieczornej mszy św. rozpoczynającej się o godzinie 18.30, na którą serdecznie zapraszamy, w sali domu parafialnego na pierwszym piętrze (wejście z tyłu kościoła).

 W związku z trwającą pandemią  spotkanie odbędzie się z zachowaniem wymaganego prawem reżimu sanitarnego.

Czekamy na Ciebie!

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 09 lis 2020, 21:36

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes  w Warszawie we wtorek 10 listopada  2020 r.  Z uwagi na reżim sanitarny  i ryzyko pandemiczne, proponujemy spotkanie na Skype.

Zapraszamy do potwierdzenia chęci uczestnictwa poprzez wiadomość sms-ową na nr telefonu 502 062 435 lub mailowo na adres: zenon.cieslak@interia.pl. Zainteresowanym prześlemy link do spotkania.

Powrócimy do tematu, którego nie zrealizowaliśmy ostatnio... Zastanowimy się podczas spotkania, jaka jest siła naszej wiary, czy modlimy się z wiarą czy z poczucia obowiązku,  czy ufamy Bogu w pełni i czy nadzieja na uzdrowienie naszego małżeństwa jest dla nas realna, uprawniona? W tych rozważaniach pomogą nam refleksje ks. Krzysztofa Kralki SAC z jego książki „Małżeństwo poddane Chrystusowi” (Apostolicum, 2015).

Z Bogiem!

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 23 lis 2020, 8:30

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes  w Warszawie we wtorek 24 listopada  2020 r. o godzinie 19.00. Z uwagi na reżim sanitarny  i ryzyko pandemiczne, proponujemy spotkanie na Skype.

Ponownie prosimy o  potwierdzenia chęci uczestnictwa poprzez wiadomość sms-ową na nr telefonu 502 062 435 lub mailowo na adres: zenon.cieslak@interia.pl. Zainteresowanym prześlemy link skype-owy do spotkania.

 Zastanowimy się podczas spotkania, jaka jest siła naszej wiary, czy modlimy się z wiarą czy z poczucia obowiązku,  czy ufamy Bogu w pełni i czy nadzieja na uzdrowienie naszego małżeństwa jest dla nas realna, uprawniona? W tych rozważaniach pomogą nam refleksje ks. Krzysztofa Kralki SAC z jego książki „Małżeństwo poddane Chrystusowi” (Apostolicum, 2015)

Z Bogiem!

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 05 gru 2020, 19:41

Szczęść, Boże!

Kochani, małymi krokami próbujemy wrócić do normalnego życia...

Zapraszamy na spotkanie tradycyjne naszego Ogniska przy Parafii  Matki Bożej z Lourdes w sali parafialnej w najbliższy, drugi wtorek miesiąca - 8 grudnia - po wieczornej mszy św.  rozpoczynającej się o 18.30.

Spotykamy się w sali na pierwszym piętrze, na tyłach kościoła, wejście od strony ul. Wileńskiej 69.

Spotkanie odbędzie się z zachowaniem wymogów reżimu sanitarnego.

Bądźmy przygotowani na przyjście Pana poprzez umocnienie naszej wiary!

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 12 sty 2021, 6:50

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie (ul. Wileńska 69).
Spotkamy się we wtorek, 12 stycznia 2021 r. po wieczornej mszy św. rozpoczynającej się o godzinie 18.30, w sali na pierwszym piętrze (na tyłach kościoła).
Polecamy dogodny dojazd metrem linii M2 do przystanku Metro Szwedzka i krótki spacer do kościoła.

Błogosławionego Roku Pańskiego 2021!

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 24 sty 2021, 21:36

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie skyp-owe Ogniska w czwarty wtorek stycznia br., 26.01.2021 r. o godzinie 19.00.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszę o kontakt mailowy lub sms-owy – prześlę link do Skype-a.

E-mail: zenon.cieslak@interia.pl, komórka: 502 062 435.

Podczas spotkania zapoznamy się z fragmentami książki Pana Jacka Pulikowskiego pt. „Remont małżeński” (Fides, 2018). Książka ta powstała na bazie trzydniowych rekolekcji dla małżeństw ze wspólnoty Kościoła Domowego w Opolu. Odnosząc się we wstępie do samego tytułu autor akcentuje, że „nie chodzi o kosmetykę czy powierzchowny „lifting” małżeństwa, ale o działania gruntowne, sięgające najgłębszych warstw człowieczeństwa – sfery duchowej”. Poznamy kilka propozycji tego cenionego Autora.

Serdecznie zapraszamy!

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 08 lut 2021, 22:58

Niech będzie pochwalony Jezus  Chrystus!

Serdecznie zapraszamy na kolejne  spotkanie skyp-owe Ogniska Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie w drugi wtorek lutego br. (09.02.2021)  o godzinie 19.00.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszę o kontakt mailowy lub sms-owy – prześlę link do Skype-a.

E-mail: zenon.cieslak@interia.pl, komórka: 502 062 435.

Podczas spotkania zapoznamy się  z kolejnymi  fragmentami książki Pana Jacka Pulikowskiego pt. „Remont małżeński” (Fides, 2018).

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 22 lut 2021, 23:28

Szczęść, Boże!
Serdecznie zapraszamy na spotkanie Ogniska Sychar przy parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie we wtorek, 23 lutego 2021 r.

Spotykamy się po wieczornej mszy św. rozpoczynającej się  o godzinie 18.30 w sali pracy grupowej domu parafialnego na pierwszym piętrze - wejście z tyłu kościoła.

Polecamy, jak zawsze, dojazd metrem Linii M2 do przystanku Szwedzka i krótki spacer do kościoła.

Z Bogiem!

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 08 mar 2021, 16:24

Kochani!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Ogniska Wspólnoty  Trudnych Małżeństw SYCHAR przy parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie 9 marca 2021 r. Spotkanie rozpoczniemy po wieczornej mszy św. rozpoczynającej się o godzinie 18.30. Spotykamy się w sali domu parafialnego na pierwszym piętrze, na tyłach kościoła...

Polecamy dogodny dojazd metrem Linii M2 do przystanku SZWEDZKA i krótki spacer w kierunku ulicy Wileńskiej 69.

Z Panem Bogiem!

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 22 mar 2021, 15:52

Szczęść, Boże!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie (ul. Wileńska 69) w dniu 23 marca 2021 r. Spotkamy się po wieczornej mszy św. rozpoczynającej się o godzinie 18.30, w sali domu parafialnego na pierwszym piętrze.

Porozmawiamy m. in. o separacji jako realnej alternatywie wobec rozwodu w sytuacjach koniecznych, w warunkach głębokiego kryzysu..

Polecamy dogodny dojazd metrem linii M2 - Przystanek Szwedzka.

Do zobaczenia!

Z Bogiem!

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 13 kwie 2021, 7:20

Szczęść Boże!

Kochani, zapraszamy na kolejne spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii MB z Lourdes w Warszawie przy ulicy Wileńskiej 6 w Warszawie. Spotkamy się 13 kwietnia br. (drugi wtorek miesiąca) po  wieczornej mszy św., rozpoczynającej się o godzinie 18.30.

Zapraszamy do sali domu parafialnego na pierwszym piętrze  (wejście z tyłu kościoła).

Polecamy dogodny dojazd metrem Linii M2 do przystanku Szwedzka i krótki spacer.

Do zobaczenia!

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 27 kwie 2021, 6:23

Szczęść, Boże!

Kochani,

zapraszamy na kolejne spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii MB z Lourdes w Warszawie przy ulicy Wileńskiej 69 w Warszawie. Spotkamy się 27 kwietnia br. (czwarty wtorek miesiąca) po  wieczornej mszy św., rozpoczynającej się o godzinie 18.30.

Zapraszamy do sali domu parafialnego na pierwszym piętrze  (wejście z tyłu kościoła).

Polecamy dogodny dojazd metrem Linii M2 do przystanku Szwedzka i krótki spacer.

Do zobaczenia!

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 11 maja 2021, 10:14

Kochani!

Z przyczyn obiektywnych spotkanie Ogniska przy Parafii MB z Lourdes w dniu 11 maja 2021 r. nie odbędzie się.

Serdecznie zapraszamy na najbliższe spotkanie w dniu 25 maja o stałej porze, czyli po wieczornej mszy św. o 18.30.

Filemon
Posty: 119
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon » 08 cze 2021, 6:59

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 w dniu 8 czerwca br.

Spotkamy się tradycyjnie po wieczornej mszy św. rozpoczynającej się o godzinie 18. 30, w sali domu parafialnego na pierwszym piętrze (wejście z tyłu kościoła).

Polecamy dogodny dojazd metrem Linii M2 i krótki spacer od przystanku Metro Szwedzka.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości