Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Moderator: Moderatorzy

Filemon
Posty: 120
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon »

Serdecznie zapraszamy na spotkanie naszego Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR przy Parafii Matki Bożej z Lourdes (ul. Wileńska 69) w dniu 10 maja 2022 r..

Spotkanie rozpoczniemy ok. godz. 19.15 , po wieczornej mszy św., rozpoczynającej się o godzinie 18.30. Spotkamy się, jak zawsze, w sali na pierwszym piętrze (wejście z tyłu budynku kościoła).

W części formacyjnej obejrzymy świadctwo Mirki i Jarka, nagrane podczas rekolekcji WTM Sychar w Rychwałdzie w październiku 2012 r.
Filemon
Posty: 120
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon »

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii MB z Lourdes w Warszawie w dniu 26 lipca 2022 r. Początek po wieczornej mszy św., rozpoczynającej się o godzinie 18.30, na którą serdecznie zapraszamy. Spotykamy się w sali na pierwszym piętrze.

W części formacyjnej zapoznamy się z radami Gary Chapmana na temat ratowania małżeństwa, poprzez odrzucenie czterech pospolitych mitów i przyjęcie sześciu sprawdzonych prawd... Pochodzą one z książki "Jak ocalić małżeństwo. Rozwiązania, które przynosi miłość".
Filemon
Posty: 120
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon »

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii MB z Lourdes w Warszawie w dniu 11 października 2022 r. Początek po wieczornej mszy św., rozpoczynającej się o godzinie 18.30, na którą serdecznie zapraszamy. Spotykamy się w sali na pierwszym piętrze.</p>

W części formacyjnej powrócimy do książki Gary Chapmana „Jak ocalić małżeństwo. Rozwiązania, które przynosi miłość”.
Filemon
Posty: 120
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon »

Szczęść, Boże!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii MB z Lourdes w Warszawie w dniu 8 listopada 2022 r. Początek po wieczornej mszy św., rozpoczynającej się o godzinie 18.30, na którą serdecznie zapraszamy. Spotykamy się w sali na pierwszym piętrze.

W części formacyjnej poznamy rozważania Gary Chapmana na temat problemów z definiowaniem pojęcia miłości i sposobów jej praktycznego wyrażania, zawartymi w książce "Małżeństwo jakiego zawsze chcieliście".
Filemon
Posty: 120
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon »

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ulicy Wileńskiej 69 we wtorek 24 stycznia br.

Spotkanie rozpoczniemy tradycyjnie po wieczornej mszy św., rozpoczynającej się o godzinie 18.30.

Spotkamy się w sali parafialnej na pierwszym piętrze, wejscie z tyłu kościoła.

W części formacyjnej ponownie powrócimy do refleksji Gary Chapmana na temat miłości i ratowania małżeństw w kryzysie.

Serdecznie zapraszamy!

Z Panem Bogiem!
Filemon
Posty: 120
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon »

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ulicy Wileńskiej 69 we wtorek 14 Lutego br.

Spotkanie rozpoczniemy tradycyjnie po wieczornej mszy św., rozpoczynającej się o godzinie 18.30.

Spotkamy się w sali parafialnej na pierwszym piętrze, wejscie z tyłu kościoła.

W części formacyjnej ponownie powrócimy do refleksji Gary Chapmana na temat miłości i ratowania małżeństw w kryzysie.

Serdecznie zapraszamy!

Z Panem Bogiem
Filemon
Posty: 120
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon »

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ulicy Wileńskiej 69 w najbliższy wtorek 28 lutego br.

Spotkanie rozpoczniemy tradycyjnie po wieczornej mszy św., rozpoczynającej się o godzinie 18.30.

W części formacyjnej rozważmy, jak się ma cel małżeństwa sakramentalnego w perspektywie celu życia człowieka wierzącego. Obejrzymy prezentację poświęconą porom roku w małżeństwie, odnosząca się do książki Gary Chapmana o takim właśnie tytule, która pomoże nam znaleźć odpowiedź na to pytanie…

Serdecznie zapraszamy!
Filemon
Posty: 120
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon »

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ulicy Wileńskiej 69 w dniu 14 marca 2023 br.

Spotkanie rozpoczniemy tradycyjnie po wieczornej mszy św., rozpoczynającej się o godzinie 18.30.

W części formacyjnej pozostaniemy w kręgu rozważań zawartych w książce Gary Chapmana „Pory roku w małżeństwie”. Poznamy pierwsze strategie budowania dobrych, małżeńskich pór roku…

Z Panem Bogiem!
Filemon
Posty: 120
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon »

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ulicy Wileńskiej 69 w dniu 28 marca 2023 r.

Spotkanie rozpoczniemy tradycyjnie po wieczornej mszy św., rozpoczynającej się o godzinie 18.30, w sali parafialnej na pierwszym piętrze (wejście z tyłu kościoła).

W części formacyjnej pozostaniemy w kręgu rozważań zawartych w książce Gary Chapmana „Pory roku w małżeństwie”. Poznamy kolejne strategie budowania dobrych, małżeńskich pór roku…

Z Panem Bogiem!
Filemon
Posty: 120
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon »

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Serdecznie zapraszam na kolejne  spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ulicy Wileńskiej 69  w dniu  9 maja 2023 r. Spotkanie rozpoczniemy tradycyjnie po wieczornej mszy św., rozpoczynającej się o godzinie 18.30, w sali parafialnej na pierwszym piętrze (wejście z tyłu kościoła).
W części formacyjnej pozostaniemy w kręgu rozważań zawartych w książce Gary Chapmana „Pory roku w małżeństwie”. Poznamy kolejne strategie budowania dobrych, małżeńskich pór roku…
Z Panem Bogiem!
Filemon
Posty: 120
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon »

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszamy na dzisiejsze (13 czerwca 2023 r.) spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ulicy Wileńskiej 69 .

Spotkanie rozpoczniemy tradycyjnie po wieczornej mszy św., rozpoczynającej się o godzinie 18.30.

W części formacyjnej powrócimy do książki "Pory roku w małżeństwie" Gary Chapmana. Dziś poznamy kolejną, piątą, strategię uzdrawiania relacji małżeńskich poprzez "Odkrycie radości wspierania małżonka w dążeniu do sukcesu".

Do zobaczenia!

Z Panem Bogiem!
Filemon
Posty: 120
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon »

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszamy na dzisiejsze spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii MB z Lourdes...

Tradycyjnie po wieczornej mszy świętej.

W części formacyjnej poznamy VI Strategię ratowania małżeństw wg Gary Chapmana - "Wykorzystaj istniejące miedzy wami różnice".
Filemon
Posty: 120
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon »

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszamy na dzisiejsze spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ulicy Wileńskiej 69 .

Spotkanie rozpoczniemy tradycyjnie po wieczornej mszy św., rozpoczynającej się o godzinie 18.30.

Do zobaczenia!

Z Panem Bogiem!
Filemon
Posty: 120
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon »

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszamy na dzisiejsze spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ulicy Wileńskiej 69 (22.08.2023) .

Spotkanie rozpoczniemy tradycyjnie po wieczornej mszy św., rozpoczynającej się o godzinie 18.30.Pozostaniemy w kręgu rozważań Gary Chapmana na temat ratowania małżeństw.

Do zobaczenia!

Z Panem Bogiem!
Filemon
Posty: 120
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga - Warszawa Praga-Północ (Parafia MB z Lourdes)

Post autor: Filemon »

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii MB z Lourdes w Warszawie (ul. Wileńska 69). Spotykamy się we wtorek, 23 stycznia br. ok. 19.20, po wieczornej mszy świętej rozpoczynającej się o godzinie 18.30.

W części formacyjnej podsumujemy ubiegłoroczne doświadczenia z propozycjami Gary Chapmana na temat wychodzenia z kryzysu małżeńskiego.

Do zobaczenia!

Z Panem Bogiem!
ODPOWIEDZ