UWAGA CZŁUCHÓW: oraz okolice:Chojnice, Tuchola, Czersk, Brusy, Bytów, Czarne,

Moderator: Moderatorzy

OsowicczichEdi
Posty: 19
Rejestracja: 24 lip 2018, 15:17
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

UWAGA CZŁUCHÓW: oraz okolice:Chojnice, Tuchola, Czersk, Brusy, Bytów, Czarne,

Post autor: OsowicczichEdi » 08 mar 2020, 20:14

Dnia 08.03.2020 W Człuchowie przy kościele św. Jakuba w domu Kolpinga odbyło się spotkanie dla małżeństw w kryzysie.
Spotkanie było zapowiedziane wcześniej w ogłoszeniach parafialnych dzięki uprzejmości miejscowego proboszcza ks. Roberta.
Spotkanie wsparli swoją obecnością liderzy ognisk Sychar i Sycharki z Gdańska, Torunia, Gdynii i Kartuz.
Na spotkanie przybyły również trzy osoby zainteresowane WTM Sychar.
Uczestników spotkania pobłogosławił ks. proboszcz.
Dziękujemy serdecznie liderowi ogniska Sychar Gdańsk za poprowadzenie spotkania oraz pozostałym Sycharkom za obecność i wsparcie.
Prosimy o modlitwę w intencji utworzenia ogniska WTM Sychar w Człuchowie.
O możliwości założenia ogniska poinformowany został Andrzej lider WTM Sychar a modlitewnie wspiera krajowy duszpasterz ks. Paweł.
Następne spotkanie jest zaplanowane w Człuchowie w pierwszy czwartek miesiąca kwietnia tj. 02.04.2020.
Rozpoczęcie o godzinie 18.00 Mszą Św. w Kościele św. Jakuba, potem spotkanie w domu Kolpinga.

Mirakulum
Posty: 2597
Rejestracja: 16 sty 2017, 19:01
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA CZŁUCHÓW: oraz okolice:Chojnice, Tuchola, Czersk, Brusy, Bytów, Czarne,

Post autor: Mirakulum » 10 mar 2020, 17:53

Następne spotkanie jest zaplanowane w Człuchowie w pierwszy czwartek miesiąca kwietnia tj. 02.04.2020.
Rozpoczęcie o godzinie 18.00 Mszą Św. w Kościele św. Jakuba, potem spotkanie w domu Kolpinga.
Byłam tam i będę też w kwietniu

Pogody Ducha

OsowicczichEdi
Posty: 19
Rejestracja: 24 lip 2018, 15:17
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: UWAGA CZŁUCHÓW: oraz okolice:Chojnice, Tuchola, Czersk, Brusy, Bytów, Czarne,

Post autor: OsowicczichEdi » 29 mar 2020, 20:35

Z oczywistych względów, w związku z pandemią koronawirusa spotkanie jest odwołane/ przełożone na inny termin.

OsowicczichEdi
Posty: 19
Rejestracja: 24 lip 2018, 15:17
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: UWAGA CZŁUCHÓW: oraz okolice:Chojnice, Tuchola, Czersk, Brusy, Bytów, Czarne,

Post autor: OsowicczichEdi » 25 wrz 2020, 21:46

Dnia 01.10.2020 (pierwszy czwartek miesiąca) po Mszy Św. o godzinie 18.00 w kościele św. Jakuba w Człuchowie odbędzie się spotkanie dla małżeństw w kryzysie, w domu Kolpinga. Ponieważ jest to już październik, różaniec w kościele będzie pół godziny przed Mszą Św.
Prosimy o modlitwę w intencji utworzenia ogniska WTM Sychar w Człuchowie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości