UWAGA Nowy Sącz!

Moderator: Moderatorzy

Linka2
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2022, 21:03
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

UWAGA Nowy Sącz!

Post autor: Linka2 »

Witam i zapraszam do wspólnej modlitwy w intencji naszego Ogniska, które powstanie 2.10. 2022.
Boże Błogosław!
Lawendowa
Posty: 7663
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:44
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA Nowy Sącz!

Post autor: Lawendowa »

Chwała Panu!!!
Linka2,
pięknie się u Was dzieje. Potrzeby są na tych terenach ogromne, jak wszędzie zresztą, ale do najbliższych Ognisk daleko, więc cieszę się bardzo, że i odpowiedź na te potrzeby jest. Do zobaczenia na otwarciu Ogniska :D
"Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę..."
karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA Nowy Sącz!

Post autor: karolina12 »

Chwała Panu!!!

Linko2

Moje oraz mojego męża serce przepełnia ogromna radość, jak to dobrze że w Diecezji Tarnowskiej powstaje kolejne Ognisko. Do zobaczenia na otwarciu Ogniska.
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: UWAGA Nowy Sącz!

Post autor: woj55 »

woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: UWAGA Nowy Sącz!

Post autor: woj55 »

Kochani
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Sycharkom biorącym udział w spotkaniu z okazji 1 rocznicy powstania naszego ogniska w Nowym Sączu oraz osobą ciężko pracującym aby zapewnić całodzienną obsługę tego wydarzenia ( stoisko, rozdawanie ulotek po każdej Mszy Św , pyszny posiłek). Z Tarnowa było 10 osób a wszystkich na spotkaniu ok. 40, wspaniale pokazaliśmy nie tylko jedność w całej Wspólnocie Sychar ale też jedność w diecezji , bez podziałów na ogniska itd. Ogromne podziękowania dla naszego Diecezjalnego Duszpasterza ks. Dominika Rutki, który mimo dużych obowiązków w parafii spędził z Nami cały dzień głosząc Słowo Boże nie tylko na naszej Mszy Św. ale na prośbę księdza proboszcza Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia, opiekuna duchowego ogniska o. Tadeusza Kukułki SJ również na innych Mszach Św , jak również służący pomocą dla wszystkich którzy chcieli porozmawiać. Dziękujemy.
fiducia
Posty: 6
Rejestracja: 28 paź 2023, 19:38
Płeć: Kobieta

Ognisko Sychar w Nowym Sączu

Post autor: fiducia »

Chwała Panu, za spotkania ludzi, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji życiowej.

Niewierność małżonka nie zwalnia mnie z przysięgi małżeńskiej.

W grupie raźniej, zapraszamy :)
ODPOWIEDZ