UWAGA LUBLIN

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 07 sie 2019, 12:26

W pierwszą niedzielę sierpnia, 4.08.2019, odbyło się kolejne spotkanie lubelskiego Ogniska Wspólnoty SYCHAR.
Spotkanie odbyło się w Sali św. Wincentego Pallottiego, przy Parafii pw. Wieczerzy Pańskiej, Al. Warszawska w Lublinie.
Rozpoczęliśmy modlitwą: Koronką do Bożego Miłosierdzia, a następnie odmówiliśmy Tajemnice Chwalebne Różańca Św.
Rozważania różańcowe wyszukał Marek. Po Modlitwie, mieliśmy krąg świadectw, którymi podzielili się wszyscy uczestnicy spotkania. Ci starsi stażem, oraz osoby nowe.
Po świadectwach Marek i Agnieszka przedstawili rozważania na temat Tajemnicy Eucharystii.
W spotkaniu uczestniczyło 15 osób, w tym cztery po raz pierwszy.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej, Sycharowskiej Modlitwy Różańcowej (4 części różańca).
Modlitwa będzie prowadzona w dniu 10.08.2019, w Kościele głównym (lub w Kaplicy Bożego Miłosierdzia), przy Parafii pw. Wieczerzy Pańskiej Al. Warszawska, u Ojców Pallotynów. Rozpoczniemy o godz 16.00.
Będziemy modlić się:
za Kościół św
za kapłanów
za nasze małżeństwa i rodziny
za Wspólnotę Sychar
za powstającą Fundację 12 kroków
za zbliżające się Rekolekcje Sycharowskie 27-29 września w Kodniu.
za nasze intencje

Prosimy o przesyłanie intencji własnych, które będziemy polecać podczas modlitwy na adres: 5horhe@gmail.com.
Intencje modlitewne można także przynieść zapisane na kartce i przekazać prowadzącym, przed rozpoczęciem modlitwy.
Prośby o modlitwę można przesyłać także przez cały miesiąc na ww adres.
Przypominamy, że Sycharowska Modlitwa Różańcowa (4 części różańca), odbywa się w każdą drugą sobotę miesiąca o godz 16.00

Serdecznie zapraszamy małżeństwa, małżonków i wszystkich zainteresowanych tematyką małżeńską na Rekolekcje prowadzone przez Wspólnotę Trudnych Małżeństw SYCHAR . Rekolekcje będą organizowane przez Ogniska Wspólnoty z Lublina, Łukowa, Białej Podlaskiej, Siemiatycz. W Kodniu, 27-29.09.2019.
W sobotę 31 sierpnia rozpoczynamy zapisy - mamy oddzielny wątek rekolekcyjny: viewtopic.php?f=76&t=2356 - tutaj właśnie pojawi się link do formularza.

Zapraszamy,
z Bogiem.

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 05 wrz 2019, 11:22

Kochani,
przypominam, iż trwają zapisy na nasze rekolekcje w Kodniu.
Wszelkie informacje są tutaj: viewtopic.php?f=76&p=181691#p181691

Zapraszamy :)

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 20 wrz 2019, 11:18

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR, które odbędzie się w dniu 21.09.2019 (sobota) o godz 14.00.
Rozpoczniemy Mszą św. w Kaplicy Bożego Miłosierdzia ( z lewej strony kościoła).
Po Mszy św. odbędzie się spotkanie Wspólnoty w salce św. Wincentego Pallottiego ( z prawej strony kościoła).

Przypominamy o trwających zapisach na nasze Ogniskowe Rekolekcje Sycharowskie, które odbędą się w dniach 27-29.09.2019, w Kodniu, w Domu Pielgrzyma przy Sanktuarium Matki Bożej Kodelskiej, Królowej Podlasia - Matki Jedności.
Mamy jeszcze wolne miejsca, zapraszamy :D

Zapisy i informacje: https://kryzys.org/viewtopic.php?f=76&t=2356#p168638e

Z Bogiem.

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 25 wrz 2019, 13:05

W sobotę 21.09.2019, na spotkaniu po Mszy Św., rozmawialiśmy na temat MIŁOŚCI NIEPRZYJACIÓŁ - w świetle Biblii, KKK, nauczania Jana Pawła II i naszych doświadczeń.

W najbliższy piątek rozpoczynamy kolejne, XIV już, Rekolekcje Ogniskowe, po raz trzeci w Kodniu.

Z Panem Bogiem.

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 02 paź 2019, 14:43

Kochani,
jeśli ktoś byłby zainteresowany weekendowymi warsztatami "Od przemocy do życia w obfitości" to najbliższe będą w listopadzie w Bielsku-Białej.
Informacje są tutaj: http://bielsko-barbary.sychar.org/2019/ ... 7-11-2019/
jeszcze zapisy się nie zaczęły, czuwajcie.
Byłam i polecam!

Z Bogiem.

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 03 paź 2019, 14:08

Kochani,
Dzisiaj zaczynamy Studium Biblijne o g.19 w Spichlerzu za kościołem Św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie😊 Na parterze po lewej stronie.
Nastepne spotkania w trzecie czwartki m-ca.
Weźcie ze sobą Pismo Św.
Zapraszamy 😊
z Bogiem.

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 04 paź 2019, 11:44

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie lubelskiego Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR, które odbędzie się w niedzielę 6.10.2019, w Parafii Wieczerzy Pańskiej (Pallotyni) przy al. Warszawskiej 31 w Lublinie.

Rozpoczniemy o godz. 15.00 Adoracją Najświętszego Sakramentu, w Kaplicy Miłosierdzia Bożego (z lewej strony kościoła).

Następnie przejdziemy na spotkanie do salki św. Wincentego Pallottiego (z prawej strony kościoła).

Zapraszamy, z Bogiem.

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 08 paź 2019, 10:58

Kochani,
zapraszamy na Studium Biblijne - w czwartek 17.10 o g.19 do Spichlerza za kościołem Św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie.
Salka na parterze, po lewej stronie.
To będzie ostatnia możliwość dołączenia do nas. Dalsze spotkania odbywać się będą już w grupie zamkniętej.

Z Bogiem.

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 10 paź 2019, 10:35

Zapraszamy na warsztaty „Od przemocy do życia w obfitości”

organizowane przez ognisko Sychar w Bielsku-Białej,

Odbędą się w terminie 15-17.11.2019 w Jeleśni w Ośrodku Akcji Katolickiej Diecezji Bielsko-Żywieckiej adres: Jeleśnia, Rynek 3

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy chcą się dowiedzieć:

Jakie są źródła przemocy w rodzinie?
Jak radzić sobie z przemocą w rodzinie?
Czy jest szansa na uratowanie małżeństwa w którym jest przemoc?

Grupa warsztatowa będzie liczyła do 20 osób.

Koszt 210 zł. Z uwagi na temat warsztatów nie ma możliwości przyjazdu z dziećmi.

Zapisy przez formularz poniżej:

https://forms.gle/preZcs7kqH9oNVPC8

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 15 paź 2019, 9:14

Zapraszamy do wysłuchania nagrań z homiliami i konferencjami ks. Sebastiana Rolki, które były głoszone podczas rekolekcji ogniskowych w Kodniu.
Link do nagrań:
https://archive.org/details/konferencja ... n28.09.19/

Zapraszamy na spotkanie już w najbliższą sobotę - 19 października. Msza Św. - g.14.00, po mszy - spotkanie w naszej salce (pod kościołem, wejście z prawej strony).

Z Bogiem.

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 15 paź 2019, 16:07

Kochani,
raczej jednak zaczniemy mszą o g. 15, a nie 14....
jeszcze potwierdzę bliżej soboty.

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 16 paź 2019, 9:25

UWAGA!!! OD 19 PAŹDZIERNIKA 2019, MSZA ŚW. W TRZECIĄ SOBOTĘ MIESIĄCA, BĘDZIE ROZPOCZYNAŁA SIĘ O GODZ 15.00.

Msza św. w trzecie soboty m-ca, będzie odprawiana przez ks. Stanisława Zarzyckiego.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR, które odbędzie się w dniu 19.10.2019 o godz. 15.00. Rozpoczniemy Mszą św. w Kaplicy Bożego Miłosierdzia. (Z lewej strony kościoła).
Po Mszy św. odbędzie się spotkanie Wspólnoty, w Salce św. Wincentego Pallottiego ( z prawej strony kościoła).

Uwaga!!!
Zapisy na warsztaty "Wreszcie żyć 12 kroków ku pełni życia", prowadzone przez zaprzyjaźnioną Fundację Wreszcie Żyć, zostały rozpoczęte!
Można zapisywać się pod adresem: www.wreszcie-zyc.net

informacje można uzyskać i pytania należy kierować : tel: 505 292 801, w.z.fundacja@gmail.com

Zapraszamy :)

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 22 paź 2019, 10:49

W sobotę 19.10.2019, na spotkaniu po Mszy Św., rozmawialiśmy na temat naszej Wspólnoty z ks. Stanisławem,
a następnie, po kręgu świadectw, na temat POKORY - na podstawie;
- Pisma Świętego,
- KKK,
- Dzienniczka Św. Siostry Faustyny,
- dzieła "O naśladowaniu Chrystusa" Tomasza a Kempis
oraz w oparciu o rozważania różańcowe dla kobiet "Maryja wie lepiej" siostry Anny Marii Pudełko.

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 30 paź 2019, 9:35

Serdecznie zapraszamy na nasze kolejne spotkanie w niedzielę 3 listopada o godz.15.00.
Rozpoczniemy Adoracją Najświętszego Sakramentu, w Kaplicy Miłosierdzia Bożego ( z lewej strony kościoła).
Następnie odbędzie się spotkanie Wspólnoty w Salce św. Wincentego Pallottiego (z prawej strony kościoła).

Przypominamy, że rozpoczęły się zapisy na warsztaty: "Wreszcie żyć, 12 kroków ku pełni życia":
https://www,wreszcie-zyc.net/12-krokow.

W niedzielę 3.11. o g.20.00 rozpoczynają się zapisy na Sylwestra z Sycharem w Popowie k/Warszawy: viewtopic.php?f=77&t=2743

Bożego dnia :D

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LUBLIN

Post autor: Balba » 28 lis 2019, 10:50

Serdecznie zapraszamy na najbliższe spotkanie lubelskiego Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar,
które odbędzie się w niedzielę 1.12.2019 o godz 15.00.

Rozpoczniemy Adoracją Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Bożego Miłosierdzia (z lewej strony kościoła).
Następnie odbędzie się spotkanie w salce św. Wincentego Pallottiego (z prawej strony kościoła).

Z Panem Bogiem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości