Uwaga Tarnów

Moderator: Moderatorzy

woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Kochani pierwsze w tym roku spotkanie naszej wspólnoty Sychar rozpoczniemy dzieleniem się opłatkiem. Zapraszamy więc 14 stycznia o godz. 18.00 Msza Św a następnie spotkanie opłatkowe w salce u bł. Karoliny Kózki w Tarnowie.
W miarę możliwości chętne osoby prosimy o przygotowanie np. ciasta, sałatki czy napojów.
Bądzmy razem.
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Kochani zapraszamy na spotkanie wspólnoty Sychar w sobotę 11.02.2023. Rozpoczynamy Mszą Św. w kościele Bł. Karoliny w Tarnowie o godz. 18.00. Po Mszy Św. gromadzimy się jak zwykle w salce parafialnej na dalszą część spotkania. Temat spotkania: „Złość, zawiść i zazdrość”. Bądzmy razem.
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2023r.

Zapraszamy na Rekolekcje WTM Sychar Ognisko Tarnów które odbędą się 31.03.2023 - 02.04.2023

KONFERENCJE poprowadzi: dr. Maria Miduch
TEMAT: "Rodzina Jezusa - Rodzina z problemam

MIEJSCE REKOLEKCJI:
Diecezjalne Centrum Pielgrzymowania "Opoka" Stary Sącz ul Papieska 10

KOSZT - 260ZŁ
ZAPISY do 27.03.2023 pod numerami telefonów

Tomek - 573-198-080
Alina - 505-690-316
Bądzmy razem
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Uwaga, Uwaga,
Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na nasze rekolekcje wielkopostne w Starym Sączu. Chętnych proszę o szybki kontakt z podanymi wyżej osobami. Wykorzystajmy tą szansę na dobre przeżycie Wielkiego Postu oraz to że możemy pobyć ze sobą dłużej niż na spotkaniach.
Bądzmy Razem
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Alleluja, Alleluja ! Wesoły nam dziś dzień nastał, Chrystus bowiem zmartwychwstał, Radujcie się wiec i z ufnością patrzcie w przyszłość. Niech zsyła na Was łaski i wnosi szczęście do Waszego rodzinnego życia. Głębokiego przeżycia Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, duchowego ubogacenia i spokoju.
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Kochani !
Zapraszamy na Niedzielę z Sycharem w Tarnowie w parafii pw. Świętego Krzyża i Świętego Filipa Neri ul. Piłsudskiego 9. Będziemy z namiotem już w sobotę 3 czerwca od godz. 19.00 i przez całą niedzielę. Podczas każdej Mszy Św. będzie można wysłuchać świadectwa o trwaniu w wierności przysiędze małżeńskiej, a po Mszy Św. zapoznać się z działalnością Wspólnoty i porozmawiać z jej członkami.
Msze Święte w Niedziele
6.30, 8.00, 9.15, 10.30, 12.00, 17.00, 18.30 (19.00)*, 20.30 (21.00)*

Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri w Tarnowie
Parafia Rzymskokatolicka
pod wezwaniem
Świętego Krzyża i Świętego Filipa Neri
w Tarnowie
ul. Piłsudskiego 9
33-100 Tarnów
tel. +48 514 415 399,
mail: parafia@filipini.eu
Zapraszamy . Bądzmy razem.
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Kochani !
Serdecznie zapraszamy na spotkanie wspólnoty Sychar 10 czerwca czyli dzisiaj jest to ostatnie spotkanie przed wakacyjne, godz.18.00 Msza Św. w kościele bł. Karoliny Kózki, a następnie dalsza część spotkania w salce parafialnej.
Zapraszamy. Bądzmy razem
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Kochani
Serdecznie zapraszamy na spotkanie naszej wspólnoty w sobotę 9 września. Rozpoczynamy Mszą Świętą o godzinie 18.00, po której spotykamy się w salce parafialnej.
Bądzmy razem
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Kochani.

MODLITWA RÓŻAŃCOWA ULICAMI MIELCA
Serdecznie zapraszamy na kolejny Diecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny, który w tym roku jest organizowany 8 października w Mielcu. Rozpoczynamy od Mszy świętej w kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu o godz. 12.00, którą będzie celebrował Biskup Tarnowski Andrzej Jeż. Po Eucharystii przejdziemy w różańcowym marszu dla życia i rodziny w kierunku kościoła św. Mateusza. Modlitwę zakończymy na mieleckim Rynku.
Serdecznie zapraszamy do przyjazdu w tym dniu do Mielca i wspólnej modlitwy pod przewodnictwem Pasterza naszej diecezji.
Bądzmy razem
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Kochani.
Zapraszamy w sobotę 14 pażdziernika na spotkanie naszej wspólnoty Sychar. Rozpoczynamy o godz. 18.00 Mszą św. w kościele bł. Karoliny, następnie około 19.00 dalsza część spotkania w salce parafialnej.
Bądzmy razem.
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Kochani.
W przyszłą niedzielę tj. 20. 10. 2023 będzie pierwsza rocznica powstania Ogniska Sychar w Parafii Ducha Świętego
Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia ul. ks. Piotra Skargi 10 w Nowym Sączu - Diecezja Tarnowska. O godz. 16.00 Mszy Św. będzie przewodniczył ks. Dominik Rutka, diecezjalny duszpasterz Sycharu, a po Eucharystii będzie miała miejsce agapa w Sali Różańcowej. Będą również świadectwa małżonków. Zapraszamy do licznego udziału we wspólnej modlitwie lub do łączności duchowej, w tym czasie stworzymy wspólnotę Wspólnota Trudnych Małżeństw SYCHAR oraz poślijmy w świat nasz charyzmat - Każde trudne sakramentalne małżeństwo jest do uratowania.
Bądzmy razem.
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Przepraszam pomyłka w dacie chodzi oczywiście o 29.10.2023.
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Kochani
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Sycharkom biorącym udział w spotkaniu z okazji 1 rocznicy powstania naszego ogniska w Nowym Sączu oraz osobą ciężko pracującym aby zapewnić całodzienną obsługę tego wydarzenia ( stoisko, rozdawanie ulotek po każdej Mszy Św , pyszny posiłek). Z Tarnowa było 10 osób a wszystkich na spotkaniu ok. 40, wspaniale pokazaliśmy nie tylko jedność w całej Wspólnocie Sychar ale też jedność w diecezji , bez podziałów na ogniska itd. Ogromne podziękowania dla naszego Diecezjalnego Duszpasterza ks. Dominika Rutki, który mimo dużych obowiązków w parafii spędził z Nami cały dzień głosząc Słowo Boże nie tylko na naszej Mszy Św. ale na prośbę księdza proboszcza Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia również na innych, jak również służący pomocą dla wszystkich którzy chcieli porozmawiać.

Kolejne spotkanie czeka Nas w najbliższą sobotę czyli 11.11.2023. Świętować będziemy już 9 rocznicę powstania naszego ogniska w Tarnowie. Jak zwykle rozpoczniemy Mszą Św. dziękczynną w Kościele Bł. Karoliny o godz 18.00 po której spotykamy się w salce parafialnej na dalsze świętowanie. Zapraszamy wszystkich członków, symptyków oraz nasze dobre duszyczki.
Bądzmy razem.
woj55
Posty: 159
Rejestracja: 13 lut 2017, 18:03
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga Tarnów

Post autor: woj55 »

Kochani
W sobotę 18 listopada 2023 przypada 109 rocznica męczeńskiej śmierci bł. Karoliny. Zapraszamy na Drogę Krzyżową szlakiem męczeństwa bł. Karoliny. O godzinie 14.45 zbieramy się pod domem bł Karoliny w Wał Rudzie. Podczas Drogi Krzyżowej będziemy prowadzić nasze Sycharowskie rozważania.
Bądzmy razem
Dokładny adres
Parafia Rzymsko – Katolicka pw. Trójcy Przenajświętszej
ul. bł. Karoliny Kózkówny 69
33-133 Zabawa
Położenie geograficzne – 50.11935°N, 20.82388°E (do nawigacji ) i mała uwaga trzeba wyjechać trochę wcześniej bo na rondzie dojazdowym do Zabawy jest remont.
ODPOWIEDZ