Zaproszenie na wakacje do MSF w Ciechocinku

Msze św. o uzdrowienie, rekolekcje, spotkania, wyjazdy, nowości wydawnicze, media...

Moderator: Moderatorzy

Al la
Posty: 2654
Rejestracja: 07 lut 2017, 23:36
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Zaproszenie na wakacje do MSF w Ciechocinku

Post autor: Al la » 23 cze 2020, 21:46

Misjonarze Świętej Rodziny z Centrum Duchowości Świętorodzinnej im. ks. J. Berthiera w Ciechocinku
zapraszają na:

Rodzinne wakacje z Bogiem
Rekolekcje przeznaczone dla całych rodzin. Plan rekolekcji jest tak ułożony, aby rodziny mogły skorzystać z nauk w konkretnym temacie, a także spędzić czas w gronie rodzinnym – każdego dnia będzie tzw. „czas dla rodziny”, którym dysponuje sama rodzina korzystając z atrakcji turystycznych oraz rekreacyjnych Ciechocinka i okolic. W trakcie zajęć dla rodziców dzieci mają zagwarantowaną opiekę i swoje zajęcia.

Poszczególne turnusy mają różną długość i tematykę. Do tej pory były podejmowane tematy: „Chrześcijańskie wychowanie dzieci”, „Ojciec głową rodziny”, „Eucharystia źródłem jedności w rodzinie”, „Słowo Boże w rodzinie”.

Rekolekcje prowadzi ksiądz pracujący w Centrum oraz zaproszeni przez niego goście.

Dostępne są następujące terminy:

6-12 lipca 2020
13-19 lipca 2020
1-8 sierpnia 2020
10-16 sierpnia 2020

Link do zapisów:
https://ciechocinekmsf.pl/zapisy-rodzin ... e-z-bogiem
Ty umiesz to, czego ja nie umiem. Ja mogę zrobić to, czego ty nie potrafisz - Razem możemy uczynić coś pięknego dla Boga.
Matka Teresa

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości