Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1355
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Balba »

Dziękuję Panu za Dar Bierzmowania naszego syna, za obecność męża z nami na tej uroczystości, proszę o modlitwę w intencji otrzymania darów i owoców Ducha Świętego dla całej rodziny i o łaskę żywej wiary dla córki, syna i męża. Bóg zapłać.
mika0806
Posty: 46
Rejestracja: 05 lis 2018, 12:20
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: mika0806 »

Dziękuję bardzo za modlitwę, to dla mnie bardzo ważne. Dziś mój mąż napisał mi SMS, że nie ma o co walczyć, że nie chce nic odbudowywać, że miłość stracona raz ginie. Nie mam już argumentów na przekonanie go... Pozostała mi modlitwa :( Bóg zapłać wszystkim.
zuza1968
Posty: 8
Rejestracja: 24 lut 2018, 13:05
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: zuza1968 »

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Jacka, o łaskę przebaczenia i nawrócenia dla nas obojga. O Boże prowadzenie dla syna i jego narzeczonej. Bóg zapłać za każdą modlitwę
BjD
Posty: 88
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:38
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BjD »

Wielkie Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji mojego dalszego nawrócenia oraz nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty, uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku, o dobre wyniki z biopsji mojej tarczycy oraz o owoce pracy na 12 Krokach :)
burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: burza »

Proszę o modlitwę w intencji, męża Piotra aby Bóg przemienil jego serce. By było możliwe odrodzenie naszego małżeństwa. Panie Boże zapłać.
Zibitg3
Posty: 6
Rejestracja: 22 cze 2018, 22:14
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Zibitg3 »

Dziękuję za dotychczasowe modlitwy i proszę o dalsze. Pierwsza sprawa rozwodową została wyznaczona na 7.12.2018 na godz 12:45
Proszę w intencji mojej żony Joanny, aby dobry Bóg obdażył ją pragnienie miłości Bożej i małżeńskiej.
A Duch Święty zlał na moją żonę swoje dary.
Bóg zapłać. Zbyszek
Poraniona
Posty: 87
Rejestracja: 19 kwie 2018, 9:07
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Poraniona »

Proszę o modlitwę w intencji otrzymania darów Ducha Świętego dla mojego męża, o dobrą spowiedź i napełnienie jego serca miłością do żony.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 24 do 30 listopada, modlimy się w intencjach Ewulka, Zuf, Grzegorza1985, MKPINS, Balby, Miki0806 i Zuzy1968:
ewulek pisze: 13 lis 2018, 22:57 Bóg zapłać za modlitwę. Proszę w dalszym ciągu za mojego męża o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie.
zuf pisze: 15 lis 2018, 3:24 Proszę Was o modlitwę w intencjach Bogu wiadomych.
Z serca Bóg zapłać..
Grzegorz1985 pisze: 16 lis 2018, 2:20 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa. O wlanie w nasze serca prawdziwej miłości do siebie wzajemnie. O potrzebne łaski dla naszego małżeństwa i dary Ducha Św.
MKPINS pisze: 19 lis 2018, 7:27 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Balba pisze: 19 lis 2018, 8:19 Dziękuję Panu za Dar Bierzmowania naszego syna, za obecność męża z nami na tej uroczystości, proszę o modlitwę w intencji otrzymania darów i owoców Ducha Świętego dla całej rodziny i o łaskę żywej wiary dla córki, syna i męża. Bóg zapłać.
mika0806 pisze: 19 lis 2018, 14:07 Dziękuję bardzo za modlitwę, to dla mnie bardzo ważne. Dziś mój mąż napisał mi SMS, że nie ma o co walczyć, że nie chce nic odbudowywać, że miłość stracona raz ginie. Nie mam już argumentów na przekonanie go... Pozostała mi modlitwa :( Bóg zapłać wszystkim.
zuza1968 pisze: 19 lis 2018, 21:34 Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Jacka, o łaskę przebaczenia i nawrócenia dla nas obojga. O Boże prowadzenie dla syna i jego narzeczonej. Bóg zapłać za każdą modlitwę
Ukażesz mi ścieżkę życia,
pełnię radości u Ciebie,
rozkosze na wieki po Twojej prawicy.
(Ps 16, 11)
Kolejka: BjD, Burza, Zibitg3, Poraniona.
map68
Posty: 17
Rejestracja: 05 paź 2018, 14:44
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: map68 »

Proszę ponownie o modlitwę o przemianę moją i mojej żony i odbudowanie naszych relacji, aby kryzys, który jest obecnie w naszym małżeństwie był dla nas nauką, a nie powodem do całkowitego rozpadu małżeństwa.
OsowicczichEdi
Posty: 19
Rejestracja: 24 lip 2018, 15:17
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: OsowicczichEdi »

Bardzo proszę o modlitwę za nasze małżeństwo. Sprawa rozwodowa zaczyna przybierać coraz gorszy obrót.
piotrekg
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2018, 22:25
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: piotrekg »

Proszę o modlitwę za moją żonę Monikę, o jej nawrócenie, zakończenie związku z innym mężczyzną i powrotu do męża. Nie dobry Bóg dotknie ją swoją miłością i pokaże, czym jest prawdziwa miłość, a nie to co dzisiejszy świat nazywa miłością. Bóg zapłać.
zuzannaw
Posty: 14
Rejestracja: 03 lut 2017, 8:10
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: zuzannaw »

Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji. Proszę o dopisanie mnie do kolejki intencja: o wypełnienie się woli Bożej w moim życiu, o zdrowie w rodzinie, dary Ducha Św da całej rodziny, o rozwiązanie problemów sercowych, zdrowotnych, w pracy o zdrowie dla męża Stanisława i wszelkie potrzebne łaski.Bóg zapłać....
Betka
Posty: 4
Rejestracja: 30 sie 2018, 21:02
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Betka »

Błagam o modlitwę dostałam pozew rozwodowy jestem w rozpaczy ale głęboko wierzę Bogu mimo wszystko że do rozwodu nie dojdzie, mój mąż Krzysztof nawróci się, otrzyma światło Ducha świętego i powróci do rodziny
Z całego serca dziękuję wszystkim za wcześniejszą modlitwę,.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję za Waszą modlitwę w poprzednim tygodniu i proszę o kolejną - o dary Ducha Świętego, Boże prowadzenie i nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
SAMOA
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2017, 9:43
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: SAMOA »

dziękuję za modlitwę w naszej intencji,
również poproszę o modlitwę
zbliża się kolejna sprawa,
strach i lęk mocno mnie paraliżuje,
proszę o światło Ducha św. o prowadzenie dla mnie, adwokata i składu sędziowskiego,
o łaski dla męza
o opiekę Maryi nad naszymi dziećmi
o pogodę ducha w tym trudnym czasie,
ODPOWIEDZ