Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za Waszą modlitwę. Proszę o dalszą, intencja niezmienna "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Dziękuję, Iwona
Aniol
Posty: 19
Rejestracja: 03 lis 2018, 21:25
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Aniol »

Bardzo proszę o modlitwę za mnie i za przemianę serca mojego męża by ,zrozumiał is pomimo tego iz jesteśmy po rozwodzie ze dla Boga nie ma spraw niemozliwych....zebysmy sobie wybaczyli i byli razem z Naszym Synkiem
Bóg zapłać Kochani za modlitwe
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 1 do 7 grudnia, modlimy się w intencjach BjD, Burzy, Zibitg3, Poranionej, Map68, OsowicczichEdi i Piotrkag:
BjD pisze: 22 lis 2018, 14:32 Wielkie Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji mojego dalszego nawrócenia oraz nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty, uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku, o dobre wyniki z biopsji mojej tarczycy oraz o owoce pracy na 12 Krokach :)
burza pisze: 22 lis 2018, 16:46 Proszę o modlitwę w intencji, męża Piotra aby Bóg przemienil jego serce. By było możliwe odrodzenie naszego małżeństwa. Panie Boże zapłać.
Zibitg3 pisze: 24 lis 2018, 8:17 Dziękuję za dotychczasowe modlitwy i proszę o dalsze. Pierwsza sprawa rozwodową została wyznaczona na 7.12.2018 na godz 12:45
Proszę w intencji mojej żony Joanny, aby dobry Bóg obdażył ją pragnienie miłości Bożej i małżeńskiej.
A Duch Święty zlał na moją żonę swoje dary.
Bóg zapłać. Zbyszek
Poraniona pisze: 24 lis 2018, 11:40 Proszę o modlitwę w intencji otrzymania darów Ducha Świętego dla mojego męża, o dobrą spowiedź i napełnienie jego serca miłością do żony.
map68 pisze: 25 lis 2018, 10:32 Proszę ponownie o modlitwę o przemianę moją i mojej żony i odbudowanie naszych relacji, aby kryzys, który jest obecnie w naszym małżeństwie był dla nas nauką, a nie powodem do całkowitego rozpadu małżeństwa.
OsowicczichEdi pisze: 25 lis 2018, 17:45 Bardzo proszę o modlitwę za nasze małżeństwo. Sprawa rozwodowa zaczyna przybierać coraz gorszy obrót.
piotrekg pisze: 26 lis 2018, 9:52 Proszę o modlitwę za moją żonę Monikę, o jej nawrócenie, zakończenie związku z innym mężczyzną i powrotu do męża. Nie dobry Bóg dotknie ją swoją miłością i pokaże, czym jest prawdziwa miłość, a nie to co dzisiejszy świat nazywa miłością. Bóg zapłać.
A wydawać was będą nawet rodzice i bracia, krewni i przyjaciele i niektórych z was o śmierć przyprawią. I z powodu mojego imienia będziecie w nienawiści u wszystkich. Ale włos z głowy wam nie spadnie. Przez swoją wytrwałość ocalicie wasze życie.
(Łk 21, 16-19)
Kolejka: Zuzannaw, Betka, Nirwanna, SAMOA, Iwonka, Anioł.
MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM »

Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Niezmiennie proszę w intencji mojego małżeństwa. Za mnie i mojego męża.
Marta
serduszko
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2018, 17:17
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: serduszko »

Witam.Proszę o modlitwę ołaskę nawrócenia mojego męża Bernarda i uzdrowienie naszego małżenstwa.Serdeczne Bóg zapłać.
guffi
Posty: 90
Rejestracja: 15 mar 2018, 22:26
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: guffi »

Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą modlitwę za moją Żonę o nawrócenie i siły dla naszych dzieci.
guffi
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Maysieńka
Posty: 5
Rejestracja: 22 paź 2018, 17:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Maysieńka »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o zgodę, pojednanie, wzajemne przebaczenie, o odrodzenie naszej miłości, by mąż zrezygnował z rozwodu i wrócił do rodziny.
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa i naszej rodziny, aby dobry Bóg udzielił nam łaski pojednania i przebaczenia. Dziękuję Tata za to co dotychczas otrzymałem od Ciebie. Obdarz darem nawrócenia moja żonę, jej kochanka i mnie.
mika0806
Posty: 46
Rejestracja: 05 lis 2018, 12:20
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: mika0806 »

Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa, o wyjaśnienie i wybaczenie wszystkich zranień.
zuf
Posty: 18
Rejestracja: 31 sty 2017, 7:59
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: zuf »

Dziękuję za poprzednią modlitwę.

Proszę Was o modlitwę za moje dzieci, o radość w ich sercach, siłę mierzenia się z trudami, pełni wiary i miłości, prowadzenia Bożego i światła Ducha Swietego na każdy dzień.

Proszę także o modlitwę o Łaskę dla mnie, bym był dla nich nieustannie wsparciem i opieką, i po prostu dobrym ojcem. Bóg zapłać.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 8 do 14 grudnia, modlimy się w intencjach Zuzannyw, Betki, Nirwanny, SAMOA, Iwonki, Anioła i MSM:
zuzannaw pisze: 26 lis 2018, 16:16 Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji. Proszę o dopisanie mnie do kolejki intencja: o wypełnienie się woli Bożej w moim życiu, o zdrowie w rodzinie, dary Ducha Św da całej rodziny, o rozwiązanie problemów sercowych, zdrowotnych, w pracy o zdrowie dla męża Stanisława i wszelkie potrzebne łaski.Bóg zapłać....
Betka pisze: 27 lis 2018, 4:57 Błagam o modlitwę dostałam pozew rozwodowy jestem w rozpaczy ale głęboko wierzę Bogu mimo wszystko że do rozwodu nie dojdzie, mój mąż Krzysztof nawróci się, otrzyma światło Ducha świętego i powróci do rodziny
Z całego serca dziękuję wszystkim za wcześniejszą modlitwę,.
Nirwanna pisze: 27 lis 2018, 8:24 Dziękuję za Waszą modlitwę w poprzednim tygodniu i proszę o kolejną - o dary Ducha Świętego, Boże prowadzenie i nawrócenia w rodzinie.
SAMOA pisze: 27 lis 2018, 11:14 dziękuję za modlitwę w naszej intencji,
również poproszę o modlitwę
zbliża się kolejna sprawa,
strach i lęk mocno mnie paraliżuje,
proszę o światło Ducha św. o prowadzenie dla mnie, adwokata i składu sędziowskiego,
o łaski dla męza
o opiekę Maryi nad naszymi dziećmi
o pogodę ducha w tym trudnym czasie,
iwonka pisze: 27 lis 2018, 13:14 Dziękuję za Waszą modlitwę. Proszę o dalszą, intencja niezmienna "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Dziękuję, Iwona
Aniol pisze: 27 lis 2018, 18:50 Bardzo proszę o modlitwę za mnie i za przemianę serca mojego męża by ,zrozumiał is pomimo tego iz jesteśmy po rozwodzie ze dla Boga nie ma spraw niemozliwych....zebysmy sobie wybaczyli i byli razem z Naszym Synkiem
Bóg zapłać Kochani za modlitwe
MSM pisze: 02 gru 2018, 7:49 Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Niezmiennie proszę w intencji mojego małżeństwa. Za mnie i mojego męża.
Uważajcie na siebie, aby wasze serca nie były ociężałe wskutek obżarstwa, pijaństwa i trosk doczesnych, żeby ten dzień nie spadł na was znienacka jak potrzask. Przyjdzie on bowiem na wszystkich, którzy mieszkają na całej ziemi.
Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym.
(Łk 21, 34-36)
Następny tydzień jest już zajęty: Serduszko, Guffi, MKPINS, Maysieńka, Grzegorz1985, Mika0806 i Zuf.
ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Bóg zapłać za modlitwę. Proszę w dalszym ciągu za mojego męża o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie.
wertor1
Posty: 102
Rejestracja: 24 lut 2017, 6:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wertor1 »

Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej przeżywam ciężkie chwile
Smutek
Posty: 302
Rejestracja: 18 lut 2018, 7:29
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Smutek »

Proszę o modlitwę w intencji stanięcia w prawdzie dla mojego męża i jego rodziny, oraz o siłę i pokój w sercu dla mnie.
Bóg zapłać i niech Wam Pan Bóg błogosławi.
ODPOWIEDZ