Niesakramentalny2

Refleksje, dzielenie się swoimi przeżyciami...

Moderator: Moderatorzy

happybean

Re: Niesakramentalny2

Post autor: happybean »

Aleksander pisze: 01 sty 2019, 22:38 Dzięki s zona :)

Raz jeszcze wszystkiego dobrego na 2019.


Za parę dni pewnie zniknę z forum.
Chciałem Wam wszystkim bardzo podziękować.

To forum bardzo mi pomogło.
Pewnie poproszę też o usunięcie (albo chociaż ukrycie mojego wątku) więc jak ktoś chce coś doczytać w mojego wątku i z rozkminek heretyka... to chyba ostatnia okazja ;)

Dziękuję Wam i do zobaczenia kiedyś tam :)

Aleksander
Skoro to forum bazuje na tym ze ludzie dziela sie doswiadczeniem to czemu Ci co sie im udalo uratowac malzenstwo znikaja i chca ukrywac watki?
Pavel
Posty: 5131
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Niesakramentalny2

Post autor: Pavel »

Niech Cię Bóg prowadzi Aleksandrze, cieszę się, że było mi dane Cię spotkać (wirtualnie) i czytać.
"Bóg nie działa poza wolą człowieka i poza jego wysiłkiem.(...) Założenie, że jeśli się pomodlimy, to będzie dobrze, jest już wiarą w magię." ks. dr. Grzegorz Strzelczyk
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Niesakramentalny2

Post autor: s zona »

Aleksanderze ,
jesli pozwolisz slowo do happybean ,

Hb , skad u Ciebie taka agresja w niemal kazdym poscie , jesli zechcesz oczywiscie sie podzielic ..

A osobiscie nie chcialabym ,aby moje nastolatki czytaly moje przemyslenia na forum .. a tym bardziej opinie o wspolmalzonku i roznych rozterkach ..
happybean

Re: Niesakramentalny2

Post autor: happybean »

s zona pisze: 01 sty 2019, 23:01 Aleksanderze ,
jesli pozwolisz slowo do happybean ,

Hb , skad u Ciebie taka agresja w niemal kazdym poscie , jesli zechcesz oczywiscie sie podzielic ..

A osobiscie nie chcialabym ,aby moje nastolatki czytaly moje przemyslenia na forum .. a tym bardziej opinie o wspolmalzonku i roznych rozterkach ..
Agresja? To jakas nadinterpretacja i pomowienie.
udasiek
Posty: 149
Rejestracja: 15 lip 2017, 9:59
Płeć: Kobieta

Re: Niesakramentalny2

Post autor: udasiek »

Dzięki Aleksandrze za obecność :)
burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: Niesakramentalny2

Post autor: burza »

Aleksandrze, życzę wszystkiego dobrego, że się Tobie poukladalo.Dziękuje, za odpowiedzi w moim wątku. Kto wie może, i u mnie kiedyś, na nowo, wszystko się poskleja w moim małżeństwie☺️.
Tego ja sobie życzę.
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Niesakramentalny2

Post autor: s zona »

happybean pisze: 01 sty 2019, 23:13
s zona pisze: 01 sty 2019, 23:01 Aleksanderze ,
jesli pozwolisz slowo do happybean ,

Hb , skad u Ciebie taka agresja w niemal kazdym poscie , jesli zechcesz oczywiscie sie podzielic ..

A osobiscie nie chcialabym ,aby moje nastolatki czytaly moje przemyslenia na forum .. a tym bardziej opinie o wspolmalzonku i roznych rozterkach ..
Agresja? To jakas nadinterpretacja i pomowienie.
Happybean ,
przepraszam , widocznie zmeczenie daje o sobie znac , ciezki dzien dzisiaj :oops:
jacek-sychar

Re: Niesakramentalny2

Post autor: jacek-sychar »

happybean pisze: 01 sty 2019, 23:13 Agresja? To jakas nadinterpretacja i pomowienie.
A może po prostu odczucie innych ludzi?
Wiedźmin

Re: Niesakramentalny2

Post autor: Wiedźmin »

Dzięki drodzy za miłe słowa - do Pavla - odpisałem PW... ale nie wiem czy dojdzie, bo nie mam ani w wysłanych ani w "nadawczej"
Daj znać jakby co.

Aleksander
happybean

Re: Niesakramentalny2

Post autor: happybean »

jacek-sychar pisze: 01 sty 2019, 23:46
happybean pisze: 01 sty 2019, 23:13 Agresja? To jakas nadinterpretacja i pomowienie.
A może po prostu odczucie innych ludzi?
Coz zatem moja bytnosc ba tym forum jest bezcelowa
Pavel
Posty: 5131
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Niesakramentalny2

Post autor: Pavel »

Aleksander pisze: 02 sty 2019, 2:21 Dzięki drodzy za miłe słowa - do Pavla - odpisałem PW... ale nie wiem czy dojdzie, bo nie mam ani w wysłanych ani w "nadawczej"
Daj znać jakby co.

Aleksander
U mnie nic nie ma, jak coś trzeba się jeszcze raz pofatygować ;)
"Bóg nie działa poza wolą człowieka i poza jego wysiłkiem.(...) Założenie, że jeśli się pomodlimy, to będzie dobrze, jest już wiarą w magię." ks. dr. Grzegorz Strzelczyk
Pavel
Posty: 5131
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Niesakramentalny2

Post autor: Pavel »

happybean pisze: 02 sty 2019, 6:19
jacek-sychar pisze: 01 sty 2019, 23:46
happybean pisze: 01 sty 2019, 23:13 Agresja? To jakas nadinterpretacja i pomowienie.
A może po prostu odczucie innych ludzi?
Coz zatem moja bytnosc ba tym forum jest bezcelowa
Niekoniecznie.
Może to okazja by zacząć się uczyć innej formy komunikacji?
Z własnego doświadczenia wiem, że można posługiwać się przemocowymi formami komunikacji i nawet nie zdawać sobie z tego sprawy. Na początku swej bytności na forum dość mocno pilnowałem formy więc może to nie rzucało się za bardzo w oczy, ale wiem, że tak miałem.
Ostry jak brzytwa, strasznie łatwo oceniający i krytykujacy. W dodatku racjoholik. Tak mialem.
Tu na forum przy okazji słuchania/czytania polecanych konferencji/lektur oraz samego forum dowiedziałem się sporo o tamtym sobie.
I postanowiłem te niefajne rzeczy zmieniać, bowiem wcale nie chciałem taki być. Po prostu takimi formami nasiąkłem w domu i nie zdawałem sobie sprawy, że to może kogoś ranić, że to nie jest normalne, dobre.
Oczywiście wciąż nad tym pracuję, bowiem coś czego się uczyło jakieś 30 lat tak od razu nie znika, na przykład mój racjoholizm ujawnił się na forum jakiś rok temu przy okazji dyskusji z Marylką, którą przy tej okazji pozdrawiam ;)
"Bóg nie działa poza wolą człowieka i poza jego wysiłkiem.(...) Założenie, że jeśli się pomodlimy, to będzie dobrze, jest już wiarą w magię." ks. dr. Grzegorz Strzelczyk
rak
Posty: 995
Rejestracja: 30 wrz 2017, 13:41
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Niesakramentalny2

Post autor: rak »

Tobie też wszystkiego najlepszego Aleksandrze w 2019 i nie tylko ;) !!
Nieważne jest, gdzie jesteś, ale wszędzie tam, gdzie przyjdzie ci się znaleźć, ważne jest, jak żyjesz - Henri J.M.Nouwen
bosa
Posty: 356
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:55
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Niesakramentalny2

Post autor: bosa »

Aleksandrze, dużo miłości i wytrwałości dla Was.
Kocham Cię Panie, i jedyna łaska o jaką Cię proszę ,to kochać Cię wiecznie.. św.Jan Maria Vianney
SiSi
Posty: 346
Rejestracja: 06 sie 2018, 9:31
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Niesakramentalny2

Post autor: SiSi »

Aleksander, ja również dziękuję i przede wszystkim życzę dalszej, coraz radosniejszej drogi z żoną.
Pozdrawiam Cię serdecznie!
ODPOWIEDZ