Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 2 do 8 lutego, modlimy się w intencjach Iwonki, Burzy, Lawendowej, MSM, BjD, Grzegorza 1985 i Miki0806:
iwonka pisze: 22 sty 2019, 13:54 Proszę o dalszą modlitwę, intencja niezmienna "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Dziękuję, Iwona
burza pisze: 26 sty 2019, 9:59 Proszę o modlitwę za męża Piotra aby Bóg przemienil jego serce i zawrócił go ze złej drogi. I jeśli jest taka, wola Boża uratował to nasze małżeństwo. Wycofał pozew rozwodowy.
Lawendowa pisze: 26 sty 2019, 10:10 Proszę o modlitwę o wypełnienie woli Bożej i dary Ducha Świętego dla całej rodziny.
MSM pisze: 27 sty 2019, 22:07 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Za mnie i mojego męża Grzegorza. Bóg zapłać.
BjD pisze: 28 sty 2019, 21:02 Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji mojego dalszego nawrócenia oraz nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty, uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku, o łaskę przebaczenia ojcu i bratu mojego męża oraz o owoce pracy na 12 Krokach :)
Grzegorz1985 pisze: 30 sty 2019, 7:44 Proszę o modlitwę w intencji naszego małżenstwa oraz małżeństwa Marcina i Patrycji i naszych rodzin
mika0806 pisze: 30 sty 2019, 9:24 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa. Mateńko Najdroższa przez Twoje cudowne ręce zanoszę błaganie, aby mój mąż odstąpił od rozwodu, aby dochował przymierza małżeńskiego, a kobieta która weszła pomiędzy nas zrozumiała jak bardzo krzywdzi naszą rodzinę i nawróciła się. Daj mi proszę siłę do dalszej modlitwy i walki o moje małżeństwo. Proszę również o opiekę i Boże błogosławieństwo w tych trudnych chwilach dla mojej rodziny, a w szczególności dla rodziców mojego męża.
Miej ufność w Panu i czyń to, co dobre, *
a będziesz mieszkał na ziemi i żył bezpiecznie.
Raduj się w Panu, *
a On spełni pragnienia twego serca.
Powierz Panu swą drogę, *
zaufaj Mu, a On sam będzie działał.
(Ps 37, 3-5)
Kolejka: Pijawka i Agnieszka2503
asiaem
Posty: 7
Rejestracja: 10 sie 2017, 20:26
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: asiaem »

Bardzo bardzo prosze by dolaczyc mnie do modlitwy, mojego meza i moje dzieci. Jestesmy trudnym malzenstwem, dzieci daja w kosc, nie ma miedzy nami porozumienia i dobrej komunikacji. Dziekuje i obiecuje modlitwe tez za Wasze sprawy.
Malzenstwo jest droga swietosci, nawet wtedy, gdy staje sie droga krzyzowa... Jan Paweł II

Asia
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Dziękuję za modlitwę w zeszłym tygodniu.
Proszę o dalszą modlitwę o odrodzenie mojego małżeństwa. Niech dobry Bóg połączy nas znowu razem ,abyśmy żyli w zgodzie i miłości.
Niech się stanie wola Twoja Panie. JEZU UFAM TOBIE TY SIĘ TYM ZAJMIJ AMEN.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13317
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję za modlitwę w ubiegłym tygodniu i proszę o dalszą - w intencji startującej właśnie grupy 12-Krokowej w Białymstoku, o dary Ducha Świętego dla mnie, o nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Ewula
Posty: 2
Rejestracja: 13 gru 2018, 23:55
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ewula »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, w lutym mamy 37 rocznicę ślubu i drugą sprawę rozwodową, poprzedzoną mediacją. Proszę o nawrócenie i Światło Ducha Świętego dla mojego Męża, aby uwierzył że Miłość która nas połączyła nadal jest w nas. Bóg zapłać.
HelM
Posty: 3330
Rejestracja: 04 lut 2017, 22:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HelM »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, Heleny i Zenona, w szczególności o dar szczerej rozmowy.
ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Proszę o modlitwę za mojego męża Grzegorza o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz o błogosławieństwo dla naszych dzieci.
Bożena123
Posty: 34
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:38
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bożena123 »

Bóg zapłać za modlitwę , proszę o dalszą; O łaske uzdrowienia mojego małżeństwa i żywą wiarę dla naszego syna Rafała .
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę o modlitwę w intencji naszego małżenstwa oraz małżeństwa Marcina i Patrycji i naszych rodzin
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 9 do 15 lutego, modlimy się w intencjach Pijawki, Agnieszki 2503, Asiem, Blondynki55, Nirwanny, MKPINS i Ewuli:
Pijawka pisze: 30 sty 2019, 9:36 Proszę o modlitwę za mojego męża i za mnie- o nasze autentyczne nawrócenie, wyrwanie z "letniości" naszej słabej wiary oraz o przemianę naszych serc tak, aby Bóg zajął w nich należne Mu- pierwsze miejsce. Dla siebie też proszę o dar posłuszeństwa mojemu spowiednikowi i o światło Ducha Świętego dla ks.Michała.
agnieszka2503 pisze: 01 lut 2019, 18:33 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, aby Pan Bóg uzdrowił nasze relacje, aby dotknął serca mojego męża. Aby mój mąż zrozumiał, że sensem jego życia jesteśmy my, nasz 2,5 letni synek i ja,jego żona, która kocha go całym sercem. Aby zechciał dać nam szansę na odbudowanie naszego związku, abyśmy znów zamieszkali razem. Aby mój mąż przypomniał sobie słowa i znaczenie przysięgi małżeńskiej, którą obydwoje złożyliśmy sobie 10 lat temu przed obliczem Boga.
asiaem pisze: 02 lut 2019, 15:32 Bardzo bardzo prosze by dolaczyc mnie do modlitwy, mojego meza i moje dzieci. Jestesmy trudnym malzenstwem, dzieci daja w kosc, nie ma miedzy nami porozumienia i dobrej komunikacji. Dziekuje i obiecuje modlitwe tez za Wasze sprawy.
Blondynka55 pisze: 02 lut 2019, 17:10 Dziękuję za modlitwę w zeszłym tygodniu.
Proszę o dalszą modlitwę o odrodzenie mojego małżeństwa. Niech dobry Bóg połączy nas znowu razem ,abyśmy żyli w zgodzie i miłości.
Niech się stanie wola Twoja Panie. JEZU UFAM TOBIE TY SIĘ TYM ZAJMIJ AMEN.
Nirwanna pisze: 03 lut 2019, 7:19 Dziękuję za modlitwę w ubiegłym tygodniu i proszę o dalszą - w intencji startującej właśnie grupy 12-Krokowej w Białymstoku, o dary Ducha Świętego dla mnie, o nawrócenia w rodzinie.
MKPINS pisze: 03 lut 2019, 8:54 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Ewula pisze: 03 lut 2019, 10:51 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, w lutym mamy 37 rocznicę ślubu i drugą sprawę rozwodową, poprzedzoną mediacją. Proszę o nawrócenie i Światło Ducha Świętego dla mojego Męża, aby uwierzył że Miłość która nas połączyła nadal jest w nas. Bóg zapłać.
Ty zaś przepasz biodra, wstań i mów wszystko, co ci rozkażę. Nie lękaj się ich, bym cię czasem nie napełnił lękiem przed nimi.
A oto Ja czynię cię dzisiaj twierdzą warowną, kolumną żelazną i murem ze spiżu przeciw całej ziemi, przeciw królom judzkim i ich przywódcom, ich kapłanom i ludowi tej ziemi.
Będą walczyć przeciw tobie, ale nie zdołają cię zwyciężyć, gdyż Ja jestem z tobą – mówi Pan – by cię ochraniać.
(Jr 1, 17-19)
Kolejka: HelM, Ewulek, Bożena123.
Awatar użytkownika
Pijawka
Posty: 272
Rejestracja: 12 wrz 2018, 15:01
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Pijawka »

Dziękuję za modlitwę, bardzo proszę: nie ustawajcie w niej... jest mi tak ciężko ale wierzę że Bóg przyjmie Waszą modlitwę i ofiarę mojego nieudolnego cierpienia. TOBIE MÓJ BOŻE MÓWIĘ "TAK"..
Darekk
Posty: 5
Rejestracja: 29 wrz 2017, 19:17
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Darekk »

Witam,
Uprzejmie proszę o modlitwę za pozostających w separacji w tym uczestniczących w tym dzieci. Niech bez względu na powody i przeszkody ogarnie ich łaska Boża, a małżonków siła sakramentu małżeństwa. Dorzucam moją modlitwę za moją małżonkę Zuzannę która odeszła, taka kropelka a może to łza? do miłosierdzia Bożego.
M a r c i n
Posty: 23
Rejestracja: 21 sie 2018, 19:53
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: M a r c i n »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, aby wypełniała się w nim wola Boga oraz by Miłosierny Bóg opiekował się moją żoną Dorotą.
wertor1
Posty: 102
Rejestracja: 24 lut 2017, 6:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wertor1 »

Proszę o modlitwę za nasze małżeństwo o zdrowie i siły dla mnie przed zbliżającymi się rozprawami alimentacyjną i o podział majątku.I prowadzenie Ducha Św bo sama nie dajė rady.By dobry Bóg miał w swej opiece naszych synow.
ODPOWIEDZ