Post Daniela - instrukcja obsługi

Wiedza, która może pomóc, gdy boli dusza...

Moderator: Moderatorzy

s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Post Daniela - instrukcja obsługi

Post autor: s zona »

Wychodzenie z postu Daniela
https://www.youtube.com/watch?v=NJNpbUfN_SY

Kochani ,
Bog zaplac tym wszystkim ,ktorzy trwali na Poscie Daniela :D
A tym ,ktorzy chca to pociagnac do 6 tyg
Szczesc Boze :D
marylka
Posty: 1372
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:01
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Post Daniela - instrukcja obsługi

Post autor: marylka »

Modlitwa Post Jałmużna - te trzy wskazał Bóg jak możemy wyprosić u NIEGO swoje intencje.
Czy jest ktos chetny na Post Daniela w tegorocznym poście?
Mamy do niego jeszcze parę dni, ale do wejścia w taki post należy sie przygotować. Żeby nie zaśmiecać - możemy sie wspierać na priv - bo takie wsparcie jest ważne.
Ja już na tym poście byłam. Mega ciężki.
I czèsto myślałam....że już wole się modlić.
Ktoś chętny?
Jakieś ważne intencje?
Oczywiście nie każdy w takim Poście może być ze wzgledu na stan zdrowotny
Można tu poczytać z czym to sie wiąże. Start od Środy Popielcowej. Wiec jeszcze parę dni do namysłu :)
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Post Daniela - instrukcja obsługi

Post autor: s zona »

Tez sie przymierzam od Srody Popielcowej ..
W ub roku pociagnelam do Wielkanocy , cale 6 tyg , ale potem poleglam na wychodzeniu- powinno sie wychodzic tyle samo ,ile trwal post - w maju maz zaprosil nas na super wakacje i nie dalo sie :P
Teraz chce wziasc tylko 3 tyg ,wiec spokojnie powinnam wyjsc ...

Pamietam , ze w ub roku najtrudniej bylo przez 5 dni a potem organizm sie przystosowal ...
Moze jeszcze warto zwrocic uwage , ze ma to byc tylko 800 kc , jesli robimy ustepstwa - pozremy cekoladke lub dodamy olej - wylacza sie odzywianie wewnetrzne i robimy sobie krzywde , bialko jest pobierane z miesni , min sercowego ..
Warto zapoznac sie
katalotka72 pisze: 13 lut 2018, 18:33 a ja proponuję pójść dalej i zrobić post wg dr Dąbrowskiej - bardziej restrykcyjny, ale też lepiej oczyszcza umysł i ciało :D
https://wylecz.to/diety/dieta-daniela-z ... u-daniela/

Zgadzam sie z Marylka ,ze warto przed rozpoczeciem postu sie przygotowac... zaniechac " smieciowego "/wysoko przetworzonego jedzenia , kawy i innych atrakcji .. mieso, ryby i nabial ograniczyc ,to potem juz z gorki pojdzie :lol:
Moze jeszcze warto zwrocic uwage ,ze na poczatku jesli wychodza z nas toksyny 3 - 5 dzien to.. " troche cuchniemy " mimo prysznica i mycia zebow ,wiec lepiej nie planowac wtedy super wyjscia .. moze tylko ja tak mam ,ale O Szustak tez o tym wsponinal ..

A poza tym to osobiscie uwazam ,ze warto zmierzyc sie z samym soba i mozna jesc warzywa , nie byc glodnym ,tylko jest " owoc zakazany "",ktorego nalezy sie wystrzegac ..
Bozej Odwagii dla wszystkich , to wg mnie taka wersja EDK :D

Ps a leczo O Adama jest super , nawet jesli nie jestesmy w poscie , taka bomba warzywna na te pore :D
https://www.youtube.com/watch?v=MazzBOJLXbc
przepis od 4:50 :)
asiaem
Posty: 7
Rejestracja: 10 sie 2017, 20:26
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Post Daniela - instrukcja obsługi

Post autor: asiaem »

Witajcie :) Ja sie przymierzam od srody popielcowej... W ubieglym roku wytrzymalam 2 tygodnie, mega ciezko bylo.
Malzenstwo jest droga swietosci, nawet wtedy, gdy staje sie droga krzyzowa... Jan Paweł II

Asia
ODPOWIEDZ