Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

twardy
Posty: 1889
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: twardy »

Proszę o modlitwę o łaskę wiary w mojej rodzinie.
karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karolina12 »

Proszę o modlitwę za męża Moniki o przemianę serca.
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Dziękuję za modlitwę w zeszłym tygodniu.
Proszę o dalszą o uzdrowienie mojego małżeństwa i wypełnienie w nim woli Bożej.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 16 do 22 lutego, modlimy się w intencjach HelM, Ewulka, Bożeny123, Grzegorza1985, Darkka, Marcina i Wertor1:
HelM pisze: 03 lut 2019, 11:41 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, Heleny i Zenona, w szczególności o dar szczerej rozmowy.
ewulek pisze: 03 lut 2019, 19:42 Proszę o modlitwę za mojego męża Grzegorza o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz o błogosławieństwo dla naszych dzieci.
Bożena123 pisze: 04 lut 2019, 9:57 Bóg zapłać za modlitwę , proszę o dalszą; O łaske uzdrowienia mojego małżeństwa i żywą wiarę dla naszego syna Rafała .
Grzegorz1985 pisze: 09 lut 2019, 5:56 Proszę o modlitwę w intencji naszego małżenstwa oraz małżeństwa Marcina i Patrycji i naszych rodzin
Darekk pisze: 09 lut 2019, 14:40 Witam,
Uprzejmie proszę o modlitwę za pozostających w separacji w tym uczestniczących w tym dzieci. Niech bez względu na powody i przeszkody ogarnie ich łaska Boża, a małżonków siła sakramentu małżeństwa. Dorzucam moją modlitwę za moją małżonkę Zuzannę która odeszła, taka kropelka a może to łza? do miłosierdzia Bożego.
M a r c i n pisze: 10 lut 2019, 12:39 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, aby wypełniała się w nim wola Boga oraz by Miłosierny Bóg opiekował się moją żoną Dorotą.
wertor1 pisze: 11 lut 2019, 17:39 Proszę o modlitwę za nasze małżeństwo o zdrowie i siły dla mnie przed zbliżającymi się rozprawami alimentacyjną i o podział majątku.I prowadzenie Ducha Św bo sama nie dajė rady.By dobry Bóg miał w swej opiece naszych synow.
Wybawia mnie Twoja prawica.
Pan za mnie wszystkiego dokona.
Panie, Twa łaska trwa na wieki,
nie porzucaj dzieła rąk swoich.
(Ps 138, 7-8)
Kolejka: Twardy i Karolina12. Blondynkę55 proszę o ponowne zgłoszenie, ponieważ tego wpisanego w trakcie modlitwy w jej intencji nie mogę przyjąć.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję za modlitwę w minionym tygodniu i proszę o dalszą - w intencji grupy 12-Krokowej w Białymstoku, o dary Ducha Świętego dla mnie, o nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona »

Bog zaplac za modlitwe.
Prosze o dalsza w intencji poprawy relacji meza z dziecmi i Prowadzenie Ducha Świętego dla calej rodziny .
MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM »

Niezmiennie proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Za mnie i mojego męża Grzegorza.
Marta
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Dziękuję za modlitwę w ubiegłym tygodniu .
Proszę o dalszą modlitwę w intencji cudu odrodzenia mojego małżeństwa oraz wypełnienie w nim Woli Bożej.
Ireneusz
Posty: 10
Rejestracja: 15 sty 2019, 11:52
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ireneusz »

Proszę o modlitwę za moja żonę Monikę o przemianę serca i o modlitwę w intencji cudu odrodzenia naszego małżeństwa oraz wypełnienie w nim Woli Bożej.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Sebastian
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2019, 12:40
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Sebastian »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, żony Małgorzaty, dzieci Asi i Marka. Pierwsza sprawa rozwodowa jest 5 marca.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuje za modlitwę, proszę o dalszą, intencja niezmienna "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Iwona
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Marty i Przemka, Patrycji i Marcina oraz ich dzieci. O dary Ducha Św i Bożą łaskę przebaczenia i pojednania.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 23 lutego do 1 marca, modlimy się w intencjach Twardego, Karoliny12, Nirwanny, S_zony, MSM, Blondynki55 i Ireneusza:
twardy pisze: 11 lut 2019, 18:33 Proszę o modlitwę o łaskę wiary w mojej rodzinie.
karolina12 pisze: 12 lut 2019, 21:12 Proszę o modlitwę za męża Moniki o przemianę serca.
Nirwanna pisze: 16 lut 2019, 11:54 Dziękuję za modlitwę w minionym tygodniu i proszę o dalszą - w intencji grupy 12-Krokowej w Białymstoku, o dary Ducha Świętego dla mnie, o nawrócenia w rodzinie.
s zona pisze: 16 lut 2019, 20:33 Bog zaplac za modlitwe.
Prosze o dalsza w intencji poprawy relacji meza z dziecmi i Prowadzenie Ducha Świętego dla calej rodziny .
MSM pisze: 17 lut 2019, 8:40 Niezmiennie proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Za mnie i mojego męża Grzegorza.
Blondynka55 pisze: 17 lut 2019, 19:03 Dziękuję za modlitwę w ubiegłym tygodniu .
Proszę o dalszą modlitwę w intencji cudu odrodzenia mojego małżeństwa oraz wypełnienie w nim Woli Bożej.
Ireneusz pisze: 17 lut 2019, 21:18 Proszę o modlitwę za moja żonę Monikę o przemianę serca i o modlitwę w intencji cudu odrodzenia naszego małżeństwa oraz wypełnienie w nim Woli Bożej.
Ufałem, nawet gdy mówiłem:
«Jestem w wielkim ucisku».
Cóż oddam Panu
za wszystko, co mi wyświadczył?
Podniosę kielich zbawienia
i wezwę imienia Pańskiego.
Moje śluby, złożone Panu, wypełnię
przed całym Jego ludem.
(Ps 116, 10, 12-14)
Kolejka: MKPINS, Sebastian i Iwonka; Grzegorza1985 proszę o ponowne zgłoszenie, ponieważ wpisał się, gdy jeszcze trwała modlitwa w jego intencji.
santi
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2017, 11:06
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: santi »

Proszę o modlitwę za swoją żonę i jej rodziców. Dziękuję Bogu za pracę i zdrowie. Dziękuję za piękny czas ferii w górach z moją ukochaną córką, która nie ma taty na codzień oraz proszę o modlitwę za moją siostrę, szwagra i jej dzieci, którzy pomagają i wspierają mnie w życiu.
ODPOWIEDZ