Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Anga11
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2019, 9:39
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Anga11 »

Proszę o modlitwę za mojego męża Stefana, żeby wybaczył sobie i innym ludziom, żeby odnalazł Boga w swoim codziennym życiu, żeby poczuł miłość bożą i zrozumiał swoją ogromną wartość daną mu przez Boga jako zwykłego człowieka, ale stworzenia boskiego stworzonego z milości, żeby odzyskał radość życia, żeby chciał być mężem i tatą, żeby uwolnił się od lęków, wyszedł z depresji i kochał siebie i innych ludzi. I o nasze małżeństwo oraz rodzinę - byśmy oparli je i zbudowali na nowo w oparciu o Pana Boga.
Anga
agnieszka2503
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2019, 14:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: agnieszka2503 »

Bóg zapłać za modlitwę i proszę o dalszą modlitwę w intencji mojego małżeństwa, mojego męża, aby czas uświadomił mu czego chce w życiu, aby zrozumiał, że prawdziwe szczęście znajdzie z nami, ze swoją kochającą go żoną i małym synkiem Miłoszkiem. By z Bożą pomocą zrozumiał, że imprezy i alkohol nigdy nie dadzą prawdziwego szczęścia. By zrozumiał i wrócił do nas. Bo my na niego czekamy na dobre i na złe.
Mirakulum
Posty: 2648
Rejestracja: 16 sty 2017, 19:01
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Mirakulum »

Proszę o modlitwę za mojego chorego tatą Józefa
cinek79
Posty: 13
Rejestracja: 08 wrz 2018, 2:28
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: cinek79 »

Proszę o modlitwę w intencji mojej żony Joanny by zechciała podjąć trud walki o nasze małżeństwo, odeszła od kochanka i wycofała pozew rozwodowy.
AGARMPO
Posty: 22
Rejestracja: 08 sie 2017, 11:23
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: AGARMPO »

Dziękuję za dotychczasowe modlitwy w moich intencjach i proszę o kolejne.
O światło Ducha Św dla rozeznania woli bożej w sprawie Bogu wiadomej oraz o Boże miłosierdze dla mnie i męża w intencji odrodzenia naszego małżeństwa i rodziny. Bóg zapłać
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 2 do 8 marca, modlimy się w intencjach MKPINS, Sebastiana, Iwonki, Santi, Angi11, Agnieszki2503 i Mirakulum:
MKPINS pisze: 18 lut 2019, 7:06 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Sebastian pisze: 19 lut 2019, 13:28 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, żony Małgorzaty, dzieci Asi i Marka. Pierwsza sprawa rozwodowa jest 5 marca.
iwonka pisze: 20 lut 2019, 10:38 Dziękuje za modlitwę, proszę o dalszą, intencja niezmienna "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Iwona
santi pisze: 24 lut 2019, 16:04 Proszę o modlitwę za swoją żonę i jej rodziców. Dziękuję Bogu za pracę i zdrowie. Dziękuję za piękny czas ferii w górach z moją ukochaną córką, która nie ma taty na codzień oraz proszę o modlitwę za moją siostrę, szwagra i jej dzieci, którzy pomagają i wspierają mnie w życiu.
Anga11 pisze: 24 lut 2019, 16:23 Proszę o modlitwę za mojego męża Stefana, żeby wybaczył sobie i innym ludziom, żeby odnalazł Boga w swoim codziennym życiu, żeby poczuł miłość bożą i zrozumiał swoją ogromną wartość daną mu przez Boga jako zwykłego człowieka, ale stworzenia boskiego stworzonego z milości, żeby odzyskał radość życia, żeby chciał być mężem i tatą, żeby uwolnił się od lęków, wyszedł z depresji i kochał siebie i innych ludzi. I o nasze małżeństwo oraz rodzinę - byśmy oparli je i zbudowali na nowo w oparciu o Pana Boga.
Mirakulum pisze: 24 lut 2019, 23:25 Proszę o modlitwę za mojego chorego tatą Józefa
Na początku stworzenia Bóg stworzył ich jako mężczyznę i kobietę: dlatego opuści człowiek ojca swego i matkę i złączy się ze swoją żoną, i będą oboje jednym ciałem. A tak już nie są dwojgiem, lecz jednym ciałem.
(Mk 10, 6-8)
Kolejka: Cinek79 i AGARMPO.
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa ,oraz wypełnienie się w nim Woli Bożej .
JEZU UFAM TOBIE TY SIĘ TYM ZAJMIJ AMEN.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Ja z kolei tym razem z intencją dziękczynną - dziękuję Bożej Opatrzności za opiekę podczas i po wypadku.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
HelM
Posty: 3330
Rejestracja: 04 lut 2017, 22:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HelM »

Proszę o modlitwę w intencji odrodzenia małżeństwa Heleny i Zenona, za wstawiennictwem Joanny Beretty Molli, szczególnie o dar szczerej rozmowy.
MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM »

Niezmiennie proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Za mnie, mojego męża i nasze dzieci. Bóg zapłać wszystkim
Marta
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o modlitwę w intencji mojego Małżeństwa i Rodziny. Proszę o modlitwę za moją Malżonkę którą w rozwodzie widzi swoje szczęście i Rodziny. Proszę o jej powrót i zrozumienie że tylko cała zachowana jako całość i monolit Rodzina i Małzeństwo to szczęście i spokój. Nie ta rozbita z Dziećmi które mają dwa domy a tak naprawdę żadnego.
Maysieńka
Posty: 5
Rejestracja: 22 paź 2018, 17:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Maysieńka »

Proszę o modlitwę za mojego męża, o przebaczenie, pojednanie i zgodę w naszym małżeństwie, by nie doszło do rozwodu, o odrodzenie naszego małżeństwa
Bożena123
Posty: 34
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:38
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bożena123 »

Bóg zapłać za modlitwę . Proszę o dalszą ; O łaskę nawrócenia dla męża Bogusława i żywą wiarę dla naszego syna Rafała.
twardy
Posty: 1889
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: twardy »

Proszę o modlitwę, o łaskę wiary w mojej rodzinie.
BjD
Posty: 88
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:38
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BjD »

Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji mojego dalszego nawrócenia oraz nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty, uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku, o łaskę przebaczenia ojcu i bratu mojego męża oraz o owoce pracy na 12 Krokach.
ODPOWIEDZ