Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 6 do 12 kwietnia, modlimy się w intencjach Cinka79, MKPINS, 30011999, HelM, Nirwanny, OsowicczichEdi i Blondynki55:
cinek79 pisze: 25 mar 2019, 2:15 Proszę o modlitwę w intencji mojej żony Joanny o łaskę nawrócenia i przebaczenia oraz oddalenie rozwodu.
MKPINS pisze: 25 mar 2019, 6:29 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
30011999 pisze: 25 mar 2019, 18:34 Proszę o modlitwę o uratowanie małżeństwa Elżbiety i Tomasza
HelM pisze: 25 mar 2019, 23:10 Proszę o modlitwę w intencji Sławka i jego żony, o potrzebne im łaski w trudnym czasie rozprawy sądowej
Nirwanna pisze: 30 mar 2019, 11:27 Dziękuję Wam za modlitwę, tym razem proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej.
OsowicczichEdi pisze: 31 mar 2019, 9:40 Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą: o pojednanie w naszym małżeństwie, o światło Ducha Świętego dla świadków podczas przesłuchania.
Blondynka55 pisze: 31 mar 2019, 17:17 Bóg zapłać za modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, oraz o dar łaski pojednania się z skłóconą Rodziną, aby zło dobrem zwyciężyło.
JEZU UFAM TOBIE.
Bo jeśli sprawiedliwy jest synem Bożym,
Bóg ujmie się za nim
i wyrwie go z ręki przeciwników.
Dotknijmy go obelgą i katuszą,
by poznać jego łagodność
i doświadczyć jego cierpliwości.
(Mdr 2, 18-19)
Kolejka: Grzegorz1985 i Ewulek.
Bożena123
Posty: 34
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:38
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bożena123 »

Bóg zapłać za modlitwę , proszę o dalszą : o laske uzdrowienia małżeństwa i żywą wiarę dla naszego syna Rafała .
Hope81
Posty: 135
Rejestracja: 18 kwie 2018, 19:17
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Hope81 »

Szczęść Boże.
Bardzo proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa. Szczególnie prosząc o łaskę cierpliwość ,szczerej rozmowy i przemianę serca mojego i męża, abyśmy mogli otworzyć się na Bożą miłość oraz o potrzebne łaski dla dzieci i rodziny.
cinek79
Posty: 13
Rejestracja: 08 wrz 2018, 2:28
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: cinek79 »

Bóg zapłać za modlitwę. Porszę o dalszą modlitwę w intencji mojej żony Joanny, o łaskę nawrócenia i przebaczenia oraz o uzdrowienie naszego małżeństwa.
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o modlitwę w intencji Nasze Małżeństwa, o powrót Małżonki do męża, o odrodzeniu się w Jej sercu miłości, która nas łączyła. Proszę dla Nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia i podjęcie przez Małżonkę próby ratowania Małżeństwa w obliczu złożonego przez Nią pozwu rozwodowego.
Linka
Posty: 28
Rejestracja: 27 lut 2019, 14:16
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Linka »

Szczęść Boże
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, aby wyzwolił się z nałogu alkoholizmu, aby umiał zerwać niezdrowy związek i aby na nowo pokochał mnie i całą rodzinę, aby chciał ratować nasze małżeństwo będące w wielkim kryzysie i abym ja miała siłę walczyć o nasze małżeństwo.
Bóg zapłać
MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Za mnie i mojego męża Grzegorza, za nasze dzieci.
Marta
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym szczególnym, Wielkim Tygodniu, od 13 kwietnia do Wielkiego Piątku (19 IV) włącznie, modlimy się w intencjach Grzegorza1985, Ewulka, Bożeny123, Hope81, Lucky Lucka, Linki i MSM:
Grzegorz1985 pisze: 03 kwie 2019, 8:50 Dziękuję i proszę o modlitwę o potrzebne łaski i dary Ducha Św dla żony i naszej rodziny.
ewulek pisze: 04 kwie 2019, 11:16 Bóg zapłać za modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji szczerej spowiedzi i dobrego spowiednika dla mojego męża Grzegorza oraz jego nawrócenie i uwolnienie.
Bożena123 pisze: 07 kwie 2019, 15:40 Bóg zapłać za modlitwę , proszę o dalszą : o laske uzdrowienia małżeństwa i żywą wiarę dla naszego syna Rafała .
Hope81 pisze: 07 kwie 2019, 23:08 Szczęść Boże.
Bardzo proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa. Szczególnie prosząc o łaskę cierpliwość ,szczerej rozmowy i przemianę serca mojego i męża, abyśmy mogli otworzyć się na Bożą miłość oraz o potrzebne łaski dla dzieci i rodziny.
Lucky Luck pisze: 08 kwie 2019, 9:47 Proszę o modlitwę w intencji Nasze Małżeństwa, o powrót Małżonki do męża, o odrodzeniu się w Jej sercu miłości, która nas łączyła. Proszę dla Nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia i podjęcie przez Małżonkę próby ratowania Małżeństwa w obliczu złożonego przez Nią pozwu rozwodowego.
Linka pisze: 08 kwie 2019, 14:08 Szczęść Boże
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, aby wyzwolił się z nałogu alkoholizmu, aby umiał zerwać niezdrowy związek i aby na nowo pokochał mnie i całą rodzinę, aby chciał ratować nasze małżeństwo będące w wielkim kryzysie i abym ja miała siłę walczyć o nasze małżeństwo.
Bóg zapłać
MSM pisze: 09 kwie 2019, 22:50 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Za mnie i mojego męża Grzegorza, za nasze dzieci.
Pan przychyli się ku modlitwie opuszczonych
i nie odrzuci ich modłów.
Należy to zapisać dla przyszłych pokoleń.
(Ps 102 (101), 18-19a)
Nie ma kolejki. Cinka79 proszę o kolejne zgłoszenie teraz, gdy już skończyła się modlitwa w jego intencji.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13317
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję Wam za modlitwę, proszę wciąż o modlitwę w intencji Bogu wiadomej, oraz o moją otwartość na dary Ducha Świętego.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Awatar użytkownika
Pijawka
Posty: 272
Rejestracja: 12 wrz 2018, 15:01
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Pijawka »

Proszę o modlitwę: dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Proszę tylko o jedno: aby realnie, rzeczywiście i "namacalnie" jak najszybicej Pan Bóg stał się najważniejszy w życiu moim i mojego męża...i żebyśmy przyjęli łaskę nawrócenia.
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Dziękuję za modlitwę i proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża oraz zgody i życia w miłości. Niech Pan Bóg uleczy zatwardziałe serca moich bliskich.
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2019, 18:16 przez Lawendowa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono literówki
zahir
Posty: 103
Rejestracja: 09 lut 2018, 10:29
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: zahir »

Proszę o modlitwę:
o uzdrowienie mojego małżeństwa, o ochronę przed jego całkowitym rozpadem, o zdrowie mojego męża i mądrość dla nas obojga. Niech Bóg łaskawy pomoże nam odnaleźć drogę pojednania, przebaczenia i powrotu do prawdziwego, wspólnego życia. O błogosławieństwo i opiekę od wszelkiego złego dla moich dzieci i dobroć, siłę i opanowanie w tych nadchodzących trudnych chwilach.
Lawendowa
Posty: 7662
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:44
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lawendowa »

Proszę o modlitwę: o potrzebne łaski i wypełnienie woli Bożej w życiu naszej rodziny.
"Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę..."
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, w oktawie świąt Zmartwychwstania Pańskiego, modlimy się w intencjach MKPINS, Nirwanny, Pijawki, Blondynki55, Zahir, Lawendowej i Ukasza:
MKPINS pisze: 15 kwie 2019, 6:53 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Nirwanna pisze: 15 kwie 2019, 7:00 Dziękuję Wam za modlitwę, proszę wciąż o modlitwę w intencji Bogu wiadomej, oraz o moją otwartość na dary Ducha Świętego.
Pijawka pisze: 15 kwie 2019, 9:51 Proszę o modlitwę: dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Proszę tylko o jedno: aby realnie, rzeczywiście i "namacalnie" jak najszybicej Pan Bóg stał się najważniejszy w życiu moim i mojego męża...i żebyśmy przyjęli łaskę nawrócenia.
Blondynka55 pisze: 15 kwie 2019, 17:00 Dziękuję za modlitwę i proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża oraz zgody i życia w miłości. Niech Pan Bóg uleczy zatwardziałe serca moich bliskich.
zahir pisze: 17 kwie 2019, 11:29 Proszę o modlitwę:
o uzdrowienie mojego małżeństwa, o ochronę przed jego całkowitym rozpadem, o zdrowie mojego męża i mądrość dla nas obojga. Niech Bóg łaskawy pomoże nam odnaleźć drogę pojednania, przebaczenia i powrotu do prawdziwego, wspólnego życia. O błogosławieństwo i opiekę od wszelkiego złego dla moich dzieci i dobroć, siłę i opanowanie w tych nadchodzących trudnych chwilach.
Lawendowa pisze: 17 kwie 2019, 23:22 Proszę o modlitwę: o potrzebne łaski i wypełnienie woli Bożej w życiu naszej rodziny.
Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa mojej najmłodszej siostry. Ukasz
Jak łania pragnie wody ze strumieni,
tak dusza moja pragnie Ciebie, Boże.
Dusza moja Boga pragnie, Boga żywego,
kiedyż więc przyjdę i ujrzę oblicze Boże?

Nie ma kolejki.
Życzę wszystkim, aby w tych świętych dniach spotkali - dotknęli! - żywego Boga.
ODPOWIEDZ