Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

W tym tygodniu modlimy się w intencji dorwdow
dorwdow pisze:Dziękuję za dotychczasową modlitwę.
Proszę o nawrócenie mojego męża oraz potrzebne dary dla wszystkich członków rodziny.
Bożeny123
Bóg zapłać za modlitwę,ustawiam się do kolejki.Intencja o łaskę nawrócenia dla męża Bogusława i żywą wiarę dla Rafała
MareS
Proszę o modlitwę za moje małżeństwo jutro o 10.30. Kolejna rozprawa rozwodowa.
anny
Witam, bardzo dziękuję za przyjęcie mnie na Państwa forum, sytuacja mojego małżeństwa wydaje się być tragiczna, serdecznie proszę o modlitwy za nie i za całą moją Rodzinę, szczególnie - za dobro i szczęście moich ukochanych Dzieci... :(

Pustelnika
Witam. Dziękuję za przyjęcie mnie do Forum. Proszę o modlitwę w intencji mojej najbliższej Rodziny (pare m-cy temu żona wyprowadziła się z domu, młodsza córka od ponad 8 lat anoreksja/bulimia, starsza córka mieszka samodzielnie ale też "wybrakowana emocjonalnie, ja nie potrafiłem kochać najbliższych zwłaszcza w ostatnich latach (m.in. acedia, depresja ...)) i abym chciał/potrafił być wsparciem dla Rodziców. Bóg zapłać za modlitwę.

iwonki
Proszę o modlitwę za mojego męża Dawida-o łaskę nawrócenia dla niego. Dziękuję. Iwona
kochamto
Witam, Bogu dzięki za to, że jesteście!!!!!
Z całego serca i duszy swej proszę Was o modlitwę o uzdrowienie mojego małżeństwa i rodziny oraz nwrócenie mojego męża. Serdeczne Bóg zapłać.

Weź udział w trudach i przeciwnościach znoszonych dla Ewangelii według mocy Boga!
On nas wybawił i wezwał świętym powołaniem nie na podstawie naszych czynów,
lecz stosownie do własnego postanowienia i łaski,
która nam dana została w Chrystusie Jezusie przed wiecznymi czasami.
Ukazana zaś została ona teraz przez pojawienie się naszego Zbawiciela, Chrystusa Jezusa,
który przezwyciężył śmierć, a na życie i nieśmiertelność rzucił światło przez Ewangelię.

2 Tm 1,8b-10
enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe »

Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, o otwarcie serc i mądrość w rozpoznaniu Woli Bożej oraz odwagę do jej wypełnienia.
dorwdow
Posty: 19
Rejestracja: 04 lut 2017, 17:02
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: dorwdow »

Dziękuję Panu Bogu za otrzymane łaski, a Wam za modlitwę.
Proszę o nawrócenie mojego męża oraz potrzebne dary dla wszystkich członków rodziny.
Angie
Posty: 5
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:24
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Angie »

Proszę o modlitwę o światło Ducha świętego dla mojego męża, który zamieszkał z kochanką, pod pretekstem troski o mające sie narodzić dziecko.O odwagę, której mu brakuje i o siły do walki o nasze małżeństwo.W niedzielę mamy rozmawiać, byc może dojdzie do separacji..Powoli oswaja swoją matke z kochanką i wprowadza ją do rodziny.Po wyznaniu zdrady ktora trwa od 4 lat walczę o męża od 5 miesięcy.Bóg zapłać za różaniec..
katalotka72
Posty: 155
Rejestracja: 16 mar 2017, 18:52
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: katalotka72 »

proszę o modlitwę w intencji dzieci - szczególnie syna Mariusza i moich kochanych wnuków
Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

Zaczynamy tydzień modlitwy w intencji marty
marta pisze: 13 lut 2017, 13:23 dziękuję za przyjęcie mnie na forum. Prosze o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa, wyzwolenia mojego męża z grzechu oraz Błogosławieństwo Boże dla moich dzieci. Bóg zapłać
magdaleny12
Witam, bardzo proszę o modlitwę a moje małżeństwo, które przechodzi głęboki kryzys, proszę o modlitwę za mojego męża o nawrócenie i powrót do małżeństwa,proszę też o modlitwę za Jego kochankę o prowadzenie Ducha Świętego, żeby zrozumiała że niszczy naszą rodzinę.Proszę o modlitwę za Mnie ,abym całkowicie zawierzyła Panu Bogu.

Lucii
Ja również ustawiam się do kolejki. Proszę o modlitwę za mnie, mojego męża i nasze dziecko - o te łaski, których potrzebujemy najbardziej.

Suzane
Witam! Ja również proszę o modlitwę za mojego męża Łukasza, o łaskę nawrócenia jego serca oraz za dwójkę naszych malutkich jeszcze dzieci. Dziękuję ze koleżanka kupiła mi w prezencie książkę "Sychar ile jest warta Twoja obrączka"... I za Was.

zagubiona
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, abyśmy znowu pokochali się jak dawniej i jeszcze mocniej. Dziękuję

anna
Bardzo proszę o modlitwę za moją Rodzinę, a szczególnie - za szczęście moich Ukochanych Dzieci. Dziękuję.

Nirwanna
I ja ustawiam się w kolejce zatem, z intencją dziękczynno-błagalną, dziękując za wszystkie dary i łaski, które otrzymuję ja i moi bliscy, prosząc jednocześnie o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.


Dostąpiwszy więc usprawiedliwienia przez wiarę,
zachowajmy pokój z Bogiem przez Pana naszego Jezusa Chrystusa,
dzięki któremu uzyskaliśmy przez wiarę dostęp do tej łaski,
w której trwamy i chlubimy się nadzieją chwały Bożej.
A nadzieja zawieść nie może,
ponieważ miłość Boża rozlana jest w sercach naszych przez Ducha Świętego,
który został nam dany.
Chrystus bowiem umarł za nas, jako za grzeszników,
w oznaczonym czasie, gdyśmy [jeszcze] byli bezsilni.

Rz 5,1-2.5-6
SAMOA
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2017, 9:43
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: SAMOA »

Witajcie Kochani,

zapewne niektórym jest znany taki stan ducha jak rozrywający serce ból, smutek, strach, żal .....sprawa w czwartek,
23 marca. Proszę o modlitwę nie potrafię skupić myśli, kończę już prawie Nowennę Pompejańską ,
czuję, że to są podszepty złego

Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji w intencji małżeństwa
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuje za modlitwę. Dopisuję się na koniec kolejki. Intencja: Proszę o modlitwę za mojego męża Dawida-o łaskę nawrócenia dla niego. Iwona
Redstarka
Posty: 3
Rejestracja: 23 mar 2017, 11:00
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Redstarka »

Proszę o modlitwę o uratowanie i uzdrowienie naszego małżeństwa, o nawrócenie dla mojego męża Marcina, zakończenie romansu i wycofanie pozwu rozwodowego. Mamy dwoje małych dzieci. 30.03 druga rozprawa.
siwula4
Posty: 6
Rejestracja: 24 mar 2017, 10:58
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: siwula4 »

Namawiana przez znajomych w końcu odważyłam się i zarejestrowałam tutaj. szukam ratunku, pomocy, nadziei i nie wiem czego jeszcze. Moje małżeństwo jest, a jakoby go nie było. Mąz Marcin odszedł w ubiegłym roku, zostawiając mnie, 20-letnią i 11 letnią córki. Proszę Was o modlitwę, o jego powrót do rodziny, o pojednanie ze starszą córką, a dla mnie o siły do dalszej walki.
Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

W tym tygodniu modlimy się w intencji 711alcedo
711alcedo pisze: 20 lut 2017, 23:35 Dziękuję Ci Panie za wszystko czym mnie doświadczasz. Dziękuję za naszą wspaniałą rodzinkę.
Proszę przemień serce męża, przemyj oczy aby zobaczył prawdziwą miłość, która nigdy nie ustaje.
Ofiaruję Ci Misia i jego przygotowanie do Pierwszej Komunii.

karkru19
Dołączam się w kolejce. Intencja za mojego męża aby otworzyl swoje serce, za teściowa o przemianę jej serca , za dzieci o zdrowie dla nich i całej mojej rodziny. Za P Mirke i Kasie
Sama_ja
Witajcie
Bardzo proszę o modlitwę i wsparcie duchowe 14 i 16 marca, w tym dniach będą odbywały się moje 2 sprawy rozwodowe-najcięższe. Będą zeznawać świadkowie i prawdopodobnie ja z mężem. Przykre jest to dla mnie bo 14 marca nasza córka obchodzi 2 urodziny-tak Pan Bóg pokierował naszymi sprawami, że musimy w taki ważny dzień spotkać się w sądzie:(
HelM

Proszę o modlitwę o odrodzenie mojego małżeństwa, o wytrwanie w trzeźwości dla męża i dziękuję za ogrom otrzymanych łask.
wertor1
Witam proszę o modlitwę o odrodzenie małżeństwa
ewulek
Proszę o modlitwę za nawrócenie mojego męża Grzegorza, szczerą spowiedź i uwolnienie z wszelkich zniewoleń, o łaskę Ducha Świętego.
BjD
Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla mojego męża Marcina i wypełnienie się woli Bożej w naszym małżeństwie sakramentalnym. Proszę o łaskę zdrowia, spokoju, wyciszenia dla mnie oraz zdrowie dla całej rodziny. Intencja dziękczynna za możliwość udziału w kursie Nowe Życie.

Niegdyś bowiem byliście ciemnością,
lecz teraz jesteście światłością w Panu:
postępujcie jak dzieci światłości!
Owocem bowiem światłości jest wszelka prawość i sprawiedliwość, i prawda.
Badajcie, co jest miłe Panu.
I nie miejcie udziału w bezowocnych czynach ciemności,
a raczej piętnując, nawracajcie [tamtych]!

Ef 5,8-11


A oto nowa kolejka:
wiosna
umiłownaO
joannas
jacek-sychar
GosiaH
Elżbieta1974
zuzannaw
karkru19
MKPINS
anna
s zona
MSM
enbe
dorwdow
Angie
SAMOA
iwonka
Redstarka
siwula4
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13317
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Krótka coś owa kolejka - to ją wydłużę :-D

Dziękuję Wam za modlitwę w ubiegłym tygodniu, i proszę o dalszą, z intencją niezmienną: dziękczynno-błagalną, dziękując za wszystkie dary i łaski, które otrzymuję ja i moi bliscy, prosząc jednocześnie o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
twardy
Posty: 1889
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: twardy »

To ja też wydłużę tą kolejkę ;)

Proszę o modlitwę, o łaskę Wiary w mojej rodzinie.
karkru19
Posty: 80
Rejestracja: 05 lut 2017, 9:03
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karkru19 »

Za moje małżeństwo, za teściowa o przemianę jej serca, o zdrowie dla dzieci i łaskę pojednania dla nich by żyli w zgodzie, o Pogodę Ducha dla mnie. Dziękuje Ci Panie za wszystkie łaski jakie otrzymuje, zwłaszcza za wspólnote Sychar.
katalotka72
Posty: 155
Rejestracja: 16 mar 2017, 18:52
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: katalotka72 »

a dlaczego wyskoczyłam z kolejki?
byłam między Angie i SAMOA
ODPOWIEDZ