Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 24 do 30 sierpnia, modlimy się w intencjach Zdradzonej, MKPINS, Mirakulum, Bogusi, Karoliny12 i Kryzysowej:
Zdradzona pisze: 17 sie 2019, 17:46 Zdradzona : proszę o modlitwę za mojego męża J....
żeby zrozumiał jaki błąd popełnił zdradzajac mnie i robiąc mi wielką krzywdę. Boże spraw żeby mąż wrócił do domu. Proszę o modlitwę za moją mamę o jej wyzdrowienie i o uratowanie mojego małżeństwa i powrót męża do domu
MKPINS pisze: 18 sie 2019, 14:41 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Proszę o światło Ducha Świętego w wyborze drogi życiowej po utracie pracy.
Mirakulum pisze: 19 sie 2019, 0:25 Proszę o modlitwę za 8 Zlot Sycharków w Sanktuarium Oborach, o to by był to Boży czas dla wszystkich uczestników (30.08-01.09)
Bogusia pisze: 19 sie 2019, 6:47 Proszę o modlitwę o nawrócenie mojej rodziny, o przebaczenie, wyleczenie z urazów, dla mnie i męża.
karolina12 pisze: 21 sie 2019, 19:19 Proszę o modlitwę w intencji Aliny o światło Ducha Św. w podejmowaniu trudnych decyzji.
kryzysowa pisze: 22 sie 2019, 14:35 Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa w rocznicę ślubu.
„Będziesz miłował Pana Boga swego całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem”. To jest największe i pierwsze przykazanie. Drugie podobne jest do niego: „Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego”.
(Mt 22, 37-39)
Nie ma kolejki. Proszę Kwiatka o ponowne zgłoszenie po zakończeniu poprzedniej modlitwy w jego intencji.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13317
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję Wam za modlitwę w poprzednim tygodniu. Proszę nieustająco o modlitwę w intencji Bożego prowadzenia dla mnie, o dary Ducha Świętego oraz w intencji Panu Bogu wiadomej.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o kolejną modlitwę w intencji otwarcia mojego męża na Dary Ducha Świętego,uzdrowienie oraz przemianę jego serca.
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona »

Dziekuje za wczesniejsza modlitwe .
Chwała Panu za wszelkie Dobro i doznane łaski oraz za te trudne sprawy podczas 37 lat malzenstwa .
Prosze o Boze Blogoslawienstwo i Prowadzenie dla nas , dzieci i wnuczat .
Bog zaplac za modlitwe .
MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM »

Proszę o modlitwę w intencji wyroku w sprawie rozdzielczości majątkowej, by sąd apelacyjny utrzymał wyrok sądu pierwszej instancji. Bóg zapłać za modlitwę.
Marta
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o modlitwę za moją Małżonkę i Nasze Małżeństwo i Rodzinę Proszę o powrót Małżonki i opuszczenie przez Nią drogi rozwodu.
BjD
Posty: 88
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:38
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BjD »

BjD pisze: 21 sie 2019, 12:51 Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji mojego dalszego nawrócenia oraz nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Prośba o łaskę pokoju w sercu i ciele dla mnie. Jezu ufam TOBIE.
Zostałam przegapiona ?? Czy będę w przyszłym tygodniu ??? :)
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 30 sierpnia do 6 września, modlimy się w intencjach BjD, Nirwanny, Blondynki55, S_zony, MSM i Lucky Lucka:
BjD pisze: 21 sie 2019, 12:51 Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji mojego dalszego nawrócenia oraz nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Prośba o łaskę pokoju w sercu i ciele dla mnie. Jezu ufam TOBIE.
Nirwanna pisze: 26 sie 2019, 6:46 Dziękuję Wam za modlitwę w poprzednim tygodniu. Proszę nieustająco o modlitwę w intencji Bożego prowadzenia dla mnie, o dary Ducha Świętego oraz w intencji Panu Bogu wiadomej.
Blondynka55 pisze: 27 sie 2019, 12:08 Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o kolejną modlitwę w intencji otwarcia mojego męża na Dary Ducha Świętego,uzdrowienie oraz przemianę jego serca.
s zona pisze: 27 sie 2019, 14:51 Dziekuje za wczesniejsza modlitwe .
Chwała Panu za wszelkie Dobro i doznane łaski oraz za te trudne sprawy podczas 37 lat malzenstwa .
Prosze o Boze Blogoslawienstwo i Prowadzenie dla nas , dzieci i wnuczat .
Bog zaplac za modlitwe .
MSM pisze: 27 sie 2019, 17:19 Proszę o modlitwę w intencji wyroku w sprawie rozdzielczości majątkowej, by sąd apelacyjny utrzymał wyrok sądu pierwszej instancji. Bóg zapłać za modlitwę.
Lucky Luck pisze: 28 sie 2019, 0:46 Proszę o modlitwę za moją Małżonkę i Nasze Małżeństwo i Rodzinę Proszę o powrót Małżonki i opuszczenie przez Nią drogi rozwodu.
Albowiem wolą Bożą jest wasze uświęcenie: powstrzymywanie się od rozpusty, aby każdy umiał utrzymywać własne ciało w świętości i we czci, a nie w pożądliwej namiętności
(1 Tes 4, 3-5)
Przepraszam BjD za ominięcie jej intencji w zeszłym tygodniu - to moje gapiostwo. Nie ma kolejki.
Linka
Posty: 28
Rejestracja: 27 lut 2019, 14:16
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Linka »

Proszę o modlitwę w intencji przemiany serca mojego męża, jego nawrócenie i odnalezienie w sobie miłości do żony i rodziny oraz o siły dla mnie, abym umiała bezgranicznie zaufać Bogu w swoim cierpieniu.
Zdradzona
Posty: 480
Rejestracja: 13 sie 2019, 11:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Zdradzona »

Bóg zapłać za modlitwę
Pan_Marcin
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2019, 11:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Pan_Marcin »

Szczęść Boże wszystkim :) Gorąco proszę o modlitwę za moją żonę, aby odnalazła w sobie miłość i łagodność i opuściła drogę rozwodu, za całą naszą rodzinę, a także za mnie, bym natchniony przez Ducha Świętego miłością i odwagą był w stanie przetrzymać dramatyczny dla nas czas. Serdeczne Bóg zapłać.
HelM
Posty: 3330
Rejestracja: 04 lut 2017, 22:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HelM »

Proszę o modlitwę w intencji powrotu do Boga mojego męża, o łaskę jego uwolnienia z nałogu i przebaczenia.
Renatera
Posty: 8
Rejestracja: 01 wrz 2019, 17:37
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Renatera »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o ratunek przed rozpadem i wolę odbudowania tego co zniszczone. O uleczenie poranionego serca mojego męża Marka.
kwiatek2532
Posty: 44
Rejestracja: 26 maja 2019, 6:06
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: kwiatek2532 »

Proszę o modlitwę za moje małżeństwo przeżywające kryzys w zaawansowanym stadium, aby pojednać się z żoną Renatą i na nowo tworzyć pełną rodzinę.
W maleńkiej obrączce uczuć świat cały
Miłość obowiązek, wzniosłe ideały
Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele...
Na całe życie włożona w kościele.
SiSi
Posty: 346
Rejestracja: 06 sie 2018, 9:31
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: SiSi »

Proszę o modlitwę za moje małżeństwo w kryzysie i moją rodzinę, aby Dobry Tata miał nas w swojej opiece i abym potrafiła z radością przyjąć Jego wolę.
ODPOWIEDZ