Czy to już koniec małżeństwa?

Refleksje, dzielenie się swoimi przeżyciami...

Moderator: Moderatorzy

tata999
Posty: 1172
Rejestracja: 29 wrz 2018, 13:43
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Czy to już koniec małżeństwa?

Post autor: tata999 »

vicente14 pisze: 17 sie 2019, 10:26 Czy pojawienie się nowej kobiety w życiu to sygnał od Boga?
A może to sygnał, ale nie dla Ciebie tylko dla żony?

Przede wszystkim to, jaki jest sens się nad tym zastanawiać, skoro nikt nie jest w stanie stwierdzić, czy to sygnał, czy nie sygnał, od kogo itp.? Na pewno warto nad sobą pracować zawsze i z Bogiem.
vicente14
Posty: 23
Rejestracja: 24 cze 2019, 9:06
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Czy to już koniec małżeństwa?

Post autor: vicente14 »

tata999 pisze: 17 sie 2019, 11:35
vicente14 pisze: 17 sie 2019, 10:26 Czy pojawienie się nowej kobiety w życiu to sygnał od Boga?
A może to sygnał, ale nie dla Ciebie tylko dla żony?

Przede wszystkim to, jaki jest sens się nad tym zastanawiać, skoro nikt nie jest w stanie stwierdzić, czy to sygnał, czy nie sygnał, od kogo itp.? Na pewno warto nad sobą pracować zawsze i z Bogiem.
To było tylko hipotetyczne pytanie oczywiście.

Z żoną nie mam kontaktu w ogóle, pozew złożony, ona chce szybkiego rozwodu i tyle. Rozmawiamy tylko o rachunkach. Ciężko iść skoro ma się podstawiane kłody pod nogami. Zresztą i tak nie wiem czy się z kimś nie spotyka, mam takie podejrzenie. Ostatnio mówiła tylko, że układa sobie życie na nowo i to nie moja sprawa.
Mirakulum
Posty: 2648
Rejestracja: 16 sty 2017, 19:01
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Czy to już koniec małżeństwa?

Post autor: Mirakulum »

Vincent a może wyjazd 3 dniowy z nami do Sanktuarium w Oborach to będzie lepszy znak od Boga ?
Zapraszam

viewtopic.php?f=77&p=178992#p178992
vicente14
Posty: 23
Rejestracja: 24 cze 2019, 9:06
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Czy to już koniec małżeństwa?

Post autor: vicente14 »

Raczej nie bawię się w takie wyjazdy. Ja po prostu wolę to przeżywać w samotności.
Mirakulum
Posty: 2648
Rejestracja: 16 sty 2017, 19:01
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Czy to już koniec małżeństwa?

Post autor: Mirakulum »

To nie zabawa to nasze życie , moje życie, tak je przeżywam z Matka Bożą
nałóg
Posty: 3318
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:30
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Czy to już koniec małżeństwa?

Post autor: nałóg »

Vincente , samemu to można pójś do toalety( choć nie zawsze) i umrzeć.W kryzysie - i mie tylko- człowiekowi jestnpotrzebne lustro..... drugi człowiek.Czy nie wsparcia tu na forum
szukasz? A może samotności?
vicente14
Posty: 23
Rejestracja: 24 cze 2019, 9:06
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Czy to już koniec małżeństwa?

Post autor: vicente14 »

Dawno mnie nie było. U mnie bez zmian. Otrzymałem pozew, s ciągu tego miesiąca pisałem może 5x z żoną na temat rachunków..Złożyłem wniosek o mediacje, sle poinformowano mnie, że są nikłe szanse na to żeby cokolwiek się udało. Żona chyba zsczhna sobie układać życie ns nowo, i będę się musiał z tym pogodzić.
ODPOWIEDZ