Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Mavrik
Posty: 2
Rejestracja: 02 sty 2019, 22:03
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Mavrik »

Bardzo prosze o modlitwe za Marte I Marcina
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Proszę o modlitwę w intencji dobrych owoców rekolekcji dla prowadzących i absolwentów 12 Kroków.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
SiSi
Posty: 346
Rejestracja: 06 sie 2018, 9:31
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: SiSi »

Proszę o modlitwę za moje dzieci.
Aby odnalazły siłę w trudnej sytuacji.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 28 września do 4 października, modlimy się w intencjach S_zony, MKPINS, Pigal, Krixa, Lucky Lucka, Arty i Robintoma:
s zona pisze: 10 wrz 2019, 18:52 Dziekuje za wczesniejsza modlitwe .
Prosze o przemiane naszych serc i sily w dwiganiu naszych malych krzyzykow dnia codziennego .
Bog zaplac .
MKPINS pisze: 22 wrz 2019, 20:30 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Proszę o światło Ducha Świętego w wyborze drogi życiowej po utracie pracy i znalezieniu nowej pracy za godziwe wynagrodzenie.
pigal pisze: 22 wrz 2019, 23:19 Proszę o światło i owoce Ducha Świętego dla wszystkich uczestników jesiennych rekolekcji naszej wspólnoty.
krix pisze: 23 wrz 2019, 0:42 Proszę o modlitwę w intencji Żony Anny, która 20 września obchodziła urodziny. Oraz w intencji naszego małżeństwa (nieformalna separacja od 18 miesięcy) 25 Września będzie 15 rocznica sakramentu małżeństwa.
Lucky Luck pisze: 23 wrz 2019, 7:12 Proszę w intencji Naszego Małżeństwa i Rodziny. Proszę o zejście przez Małżonkę z drogi rozwodowej i naprawę Małżeństwa i Rodziny. Proszę o wsparcie na ten trudny czas.
arty pisze: 25 wrz 2019, 8:43 Proszę o modlitwę o uzdrowienie moich relacji małżeńskich. Aby mój mąż wyzbył się uczuć do innej kobiety i zafascynowania koleżankami z pracy. Proszę o modlitwę w intencji oczyszczenia mojego małżeństwa z kłamstwa, zdrady i nieczystości.
robintom pisze: 25 wrz 2019, 13:56 Proszę o modlitwę za mnie bym wytrwał w samotności, za żonę o nawrócenie. To się stało tak nagle, że nie potrafię się otrząsnąć. Tęsknota za żoną jest wielka. Za 2 tygodnie nasza 12 rocznica sakramentu małżeńskiego.
Czemu jesteś zgnębiona, moja duszo,
i czemu jęczysz we mnie?
Ufaj Bogu, bo jeszcze Go będę wysławiać:
Zbawienie mego oblicza i mojego Boga.
(Ps 43, 5)
Kolejka: Lunaaa, Mavrik, Nirwanna i Sisi.
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Bóg zapłać za modlitwę w ubiegłym tygodniu.
Proszę o kolejną w intencji Darów Ducha Świętego, oraz łaskę nawrócenia dla mojego męża Radosława.
Panie ulecz jego zranione i zatwardziałe serce poprowadź do Twojego źródła jakim jest Łaska Bożego Miłosierdzia.
Spraw, aby doznał Twojej miłości i pokoju .
Nie dopuść do jego śmierci wiecznej.
Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1355
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Balba »

Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa i uzdrowienia Ewy i Tomasza, o wyjście z depresji Justyny i jej zamieszkania z mężem, o wszelkie łaski dla Agnieszki. Bóg zapłać.
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o modlitwę w intencji Małżonki o Jej nawrócenie i zejście z rozwodowej drogi. Proszę w intencji pojednania i trwałości Naszego Małżeństwa.
ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Proszę o modlitwę w intencji szczerej spowiedzi i dobrego spowiednika dla mojego męża Grzegorza oraz jego nawrócenie i uwolnienie.
kwiatek2532
Posty: 44
Rejestracja: 26 maja 2019, 6:06
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: kwiatek2532 »

Proszę tym razem bardzo o szczególną modlitwę i za mnie w mojej słabości gdyż nie mam już sił trwać i "walczyć" o małżeństwo, a także o mądrość, potrzebne dary ducha świętego i opiekę Matki Bożej Różańcowej podczas pierwszej rozprawy rozwodowej w dniu jej święta. Aby udało się wszystko uratować i żyć.
W maleńkiej obrączce uczuć świat cały
Miłość obowiązek, wzniosłe ideały
Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele...
Na całe życie włożona w kościele.
BASIK
Posty: 37
Rejestracja: 25 wrz 2019, 11:45
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BASIK »

Proszę o modlitwę za mnie oraz mojego męża Tomasza, aby powrócił do domu i aby nie zamęczał mnie psychicznie już wspólnotą do której obecnie należy.
burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: burza »

Proszę o modlitwę i dary ducha świętego o opiekę Bożą w tym trudnym dla mnie czasie i mojej rodziny. Bądź wola Twoja...
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 5 do 11 października, modlimy się w intencjach Lunyyy, Mavrika, Sisi, Blondynki55, Balby, Lucky Lucka i Kwiatka2532:
Lunaaa pisze: 25 wrz 2019, 19:44 Proszę o modlitwę za mojego męża, który odszedł ode mnie i dzieci z dnia na dzień do innej kobiety. Proszę o modlitwę za tę kobietę oraz o modlitwę o nawrócenie mojego najwspanialszego męża, aby wrócił na drogę miłosiernego Boga. Boże napraw nas....
Mavrik pisze: 26 wrz 2019, 10:20 Proszę o modlitwę w intencji Marty I Marcina, by ich związek pełen miłości i wzajemnego zrozumienia, został w przyszłym roku pobłogosławiony i oboje stanęli przysięgając sobie miłość przed ołtarzem.
SiSi pisze: 26 wrz 2019, 21:10 Proszę o modlitwę za moje dzieci.
Aby odnalazły siłę w trudnej sytuacji.
Blondynka55 pisze: 29 wrz 2019, 22:15 Bóg zapłać za modlitwę w ubiegłym tygodniu.
Proszę o kolejną w intencji Darów Ducha Świętego, oraz łaskę nawrócenia dla mojego męża Radosława.
Panie ulecz jego zranione i zatwardziałe serce poprowadź do Twojego źródła jakim jest Łaska Bożego Miłosierdzia.
Spraw, aby doznał Twojej miłości i pokoju.
Nie dopuść do jego śmierci wiecznej.
Balba pisze: 30 wrz 2019, 14:20 Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa i uzdrowienia Ewy i Tomasza, o wyjście z depresji Justyny i jej zamieszkania z mężem, o wszelkie łaski dla Agnieszki. Bóg zapłać.
Lucky Luck pisze: 30 wrz 2019, 20:10 Proszę o modlitwę w intencji Małżonki o Jej nawrócenie i zejście z rozwodowej drogi. Proszę w intencji pojednania i trwałości Naszego Małżeństwa.
kwiatek2532 pisze: 01 paź 2019, 21:10 Proszę tym razem bardzo o szczególną modlitwę i za mnie w mojej słabości gdyż nie mam już sił trwać i "walczyć" o małżeństwo, a także o mądrość, potrzebne dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Różańcowej podczas pierwszej rozprawy rozwodowej w dniu jej święta. Aby udało się wszystko uratować i żyć.
Ogarnęła Mnie zazdrość wielka o Syjon i zapłonąłem wielką żarliwością o niego.
Powrócę znowu na Syjon i zamieszkam znowu w Jeruzalem. I znowu Jeruzalem nazwą Miastem Wiernym, a górę Pana Zastępów – górą świętą.
(Za 8, 2-3)
Z dwóch intencji Mavrika uwzględniłem, zgodnie z zasadami, tylko jedną, tę pierwszą - druga wydaje mi zresztą być skrótem tej pierwszej. Natomiast Nirwanna poprosiła o wstawienie w jej miejsce Kwiatka2532. Kolejka wygląda więc następująco:
Nirwanna, Ewulek, Basik i Burza.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

Prośba o kolejną zamianę przyszła już niestety po wysłaniu modlitwy za ten tydzień, więc mogę tylko zachęcić do pamięci o jeszcze jednej intencji:
viewtopic.php?f=10&t=1169&start=450
burza pisze: 03 paź 2019, 9:39 Bardzo proszę o modlitwę, ponieważ w poniedziałek 7 pazdziernika godz 9:00 mam 1 sprawę rozwodowa w sądzie .A 13 listopada o godz 15:00 moja mama ma sprawę, założona przez niestety mojego męża.Jest mi strasznie ciężko, Boże dopomóż. Bóg zapłać za modlitwę...
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o modlitwę w intencji mojego Małżeństwa. Proszę o łaskę pojednania. Proszę o nawrócenie dla Małżonki i opiekę dla Nas i dla Naszych Dzieci na ten trudny czas.
Pauset8696

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Pauset8696 »

Prosze o modlitwie za moje malzenstwo i za malzenstwo kochanki mojego meza i za wszystkie malzenstwa ktore przezywaja kryzys oraz te w ktorych po ludzku nie ma szansy na powrot. Bog zaplac
ODPOWIEDZ