Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM »

Proszę o modlitwę za mojego męża Grzegorza i nasze dzieci. Bóg zapłać
Marta
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 12 do 18 października, modlimy się w intencjach Nirwanny, Ewulka, BASIKa, Burzy, Pauset8696 i MSM:
Nirwanna pisze: 26 wrz 2019, 20:47 Proszę o modlitwę w intencji dobrych owoców rekolekcji dla prowadzących i absolwentów 12 Kroków.
ewulek pisze: 01 paź 2019, 10:53 Proszę o modlitwę w intencji szczerej spowiedzi i dobrego spowiednika dla mojego męża Grzegorza oraz jego nawrócenie i uwolnienie.
BASIK pisze: 03 paź 2019, 14:15 Proszę o modlitwę za mnie oraz mojego męża Tomasza, aby powrócił do domu i aby nie zamęczał mnie psychicznie już wspólnotą do której obecnie należy.
burza pisze: 05 paź 2019, 7:08 Proszę o modlitwę i dary ducha świętego o opiekę Bożą w tym trudnym dla mnie czasie i mojej rodziny. Bądź wola Twoja...
Pauset8696 pisze: 06 paź 2019, 20:13 Prosze o modlitwie za moje malzenstwo i za malzenstwo kochanki mojego meza i za wszystkie malzenstwa ktore przezywaja kryzys oraz te w ktorych po ludzku nie ma szansy na powrot. Bog zaplac
MSM pisze: 09 paź 2019, 17:55 Proszę o modlitwę za mojego męża Grzegorza i nasze dzieci. Bóg zapłać
Marto, Marto, martwisz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona.
(Łk 10, 42)
Lucky Luck zgłosił się w trakcie trwania modlitwy w jego intencji - proszę o ponowne zgłoszenie już w tym tygodniu.
Nina
Posty: 41
Rejestracja: 20 maja 2018, 19:55
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nina »

Proszę o modlitwę za mojego męża. O uwolnienie z uczucia do kowalskiej, o chęć odbudowy małżeństwa. Proszę o silę i mądrość dla mnie poprzez prowadzenie Ducha Świętego, proszę o modlitwę za moje dzieci.
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o modlitwę w intencji mojego Małżeństwa. Proszę o nawrócenie Małżonki i zejście z rozwodowej drogi. Proszę w intencji mojej Rodziny i Dzieci o siłę i wiarę.
cinek79
Posty: 13
Rejestracja: 08 wrz 2018, 2:28
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: cinek79 »

Proszę o modlitwę w intencji odrodzenia mojego małżeństwa, nawrócenie żony oraz dary Ducha Świętego dla naszej rodziny.
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o kolejną w intencji nawrócenia mojego męża Radosława, oraz jego powrót do Sakramentów świętych.
Niech dobry Pan Bóg skieruje go na właściwą drogę prowadzącą do źródła jakim jest Łaska Bożego Miłosierdzia.
Renatera
Posty: 8
Rejestracja: 01 wrz 2019, 17:37
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Renatera »

Proszę o modlitwę w intencji mojego Męża Marka o uleczenie rany i złagodzenie bólu ktory Mu zadałam, żeby nie poddał się zwątpieniu.
Ireneusz
Posty: 10
Rejestracja: 15 sty 2019, 11:52
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ireneusz »

Proszę o Modlitwę w intencji odrodzenia małżeństwa Andrzeja i Ludmiły, 23 października mają sprawę rozwodową, Boże spraw aby się opamiętali i pogodzili. Jezu ufam Tobie. Ireneusz
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

Proszę o modlitwę w intencji mnie i mojej żony, aby nasz ból przyniósł dobre, a nie złe owoce.
SiSi
Posty: 346
Rejestracja: 06 sie 2018, 9:31
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: SiSi »

Dziękuję za modlitwę.
Proszę o modlitwę w intencji siły dla mnie oraz o zdrowie.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 19 do 25 października, modlimy się w intencjach Niny, Lucky Lucka, Cinka79, Blondynki55, Renatery, Ireneusza i Ukasza:
Nina pisze: 13 paź 2019, 1:42 Proszę o modlitwę za mojego męża. O uwolnienie z uczucia do kowalskiej, o chęć odbudowy małżeństwa. Proszę o silę i mądrość dla mnie poprzez prowadzenie Ducha Świętego, proszę o modlitwę za moje dzieci.
Lucky Luck pisze: 13 paź 2019, 23:18 Proszę o modlitwę w intencji mojego Małżeństwa. Proszę o nawrócenie Małżonki i zejście z rozwodowej drogi. Proszę w intencji mojej Rodziny i Dzieci o siłę i wiarę.
cinek79 pisze: 14 paź 2019, 0:36 Proszę o modlitwę w intencji odrodzenia mojego małżeństwa, nawrócenie żony oraz dary Ducha Świętego dla naszej rodziny.
Blondynka55 pisze: 14 paź 2019, 17:49 Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o kolejną w intencji nawrócenia mojego męża Radosława, oraz jego powrót do Sakramentów świętych.
Niech dobry Pan Bóg skieruje go na właściwą drogę prowadzącą do źródła jakim jest Łaska Bożego Miłosierdzia.
Renatera pisze: 15 paź 2019, 14:29 Proszę o modlitwę w intencji mojego Męża Marka o uleczenie rany i złagodzenie bólu ktory Mu zadałam, żeby nie poddał się zwątpieniu.
Ireneusz pisze: 17 paź 2019, 22:09 Proszę o Modlitwę w intencji odrodzenia małżeństwa Andrzeja i Ludmiły, 23 października mają sprawę rozwodową, Boże spraw aby się opamiętali i pogodzili. Jezu ufam Tobie. Ireneusz
Ukasz pisze: 17 paź 2019, 23:00 Proszę o modlitwę w intencji mnie i mojej żony, aby nasz ból przyniósł dobre, a nie złe owoce.
W pierwszej mojej obronie nikt przy mnie nie stanął, ale mię wszyscy opuścili: niech im to nie będzie policzone! Natomiast Pan stanął przy mnie i wzmocnił mię, żeby się przeze mnie dopełniło głoszenie [Ewangelii] i żeby wszystkie narody [je] posłyszały; wyrwany też zostałem z paszczy lwa. Wyrwie mię Pan od wszelkiego złego czynu i wybawi mię, przyjmując do swego królestwa niebieskiego; Jemu chwała na wieki wieków! Amen.
(2 Tm 4, 16-18)
W kolejce jest Sisi.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i
umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa. Proszę o światło Ducha Świętego w wyborze drogi życiowej po utracie pracy i znalezieniu nowej pracy za godziwe wynagrodzenie.
cinek79
Posty: 13
Rejestracja: 08 wrz 2018, 2:28
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: cinek79 »

Proszę o modlitwę w intencji mojej żony aby w jej sercu odrodziła się miłość która nas połączyła oraz dary Ducha Świętego dla nas i wszystkich małżeństw w kryzysie.
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o modlitwę w intencji mojego Małżeństwa oraz w intencji Małżonki, aby w Jej sercu odrodziła się wiara w uratowanie Małżeństwa i miłość, która Nas połączyła.
Keraj
Posty: 12
Rejestracja: 13 lip 2019, 17:45
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Keraj »

Proszę o modlitwę w intencji mojej żony i naszego małżeństwa tak żeby poprzez sakrament małżeństwa Bóg je uzdrowił.
ODPOWIEDZ