Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Sama_mama
Posty: 80
Rejestracja: 04 kwie 2019, 11:49
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Sama_mama » 14 lis 2019, 17:46

Dziękuję za modlitwę. Proszę o kolejną modlitwe w intencji mojego małżeństwa i mojego męża aby się nawrócił aby jego romans się zakończył aby uwolnił się od tej kobiety. Proszę o modlitwę za nas , o dar szczerej rozmowy o przemianę serca o przebaczenie i wyjaśnienie danych urazów. Bóg zapłać.

s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona » 16 lis 2019, 5:27

Bog zaplac za wczesniejsza modlitwe.
Z wdziecznoscia za dotychczas przezyte lata, za wszystkich dobrych ludzi , ktorych dobry Bog stawial na mojej drodze.. Za te wszystkie trudne chwile, za radosci i lzy ..
Bog zaplac.
ps prosze o szczesliwa podroz i dobre spotkania ...

Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz » 16 lis 2019, 11:42

W tym tygodniu, od 16 do 22 listopada, modlimy się w intencjach OsowicczichEdi, HelM, Sisi, Blondynki55, Niny, Grzegorza1985 i Linki:
OsowicczichEdi pisze:
10 lis 2019, 12:19
Proszę w intencji odrodzenia się naszego małżeństwa na zgliszczach orzeczonego niestety rozwodu. Proszę też o modlitwę w intencji pozytywnego załatwienia sprawy spadkowej.
HelM pisze:
10 lis 2019, 13:01
Dziękując Panu za obfitość łask proszę, za wstawiennictwem Maryi Matki Pięknej Miłości, o dar nawrócenia dla mojego męża i dar szczerej rozmowy dla nas. HelM
SiSi pisze:
10 lis 2019, 21:43
Dziękuję za modlitwę.
Proszę o modlitwę w intencji dobrego rozeznania dla mnie.
Blondynka55 pisze:
11 lis 2019, 21:01
Bóg za modlitwę.
Proszę o kolejną w intencji mojego otwarcia na dary Ducha Świętego, oraz wypełnienie się Woli Bożej w moim małżeństwie, a także pojednanie i zgodę w Rodzinie.
Nina pisze:
11 lis 2019, 22:09
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża o łaskę nawrócenia, proszę również o prowadzenie Ducha Świętego w próbie odbudowy naszego małżeństwa.
Grzegorz1985 pisze:
12 lis 2019, 8:57
Dziękuję za modlitwę i nadal proszę o modlitwę w intencji przemiany serca mojej żony ale też i mojego. Aby łaskawy Bóg obdarzył nasze małżeństwo i nasza rodzinę swoją łaska i błogosławieństwem.
Proszę również o modlitwę w intencji kochanka jego żony i jego rodziny.
Linka pisze:
12 lis 2019, 13:31
Proszę o przemianę serca mojego męża, jego nawrócenie i odrodzenie się miłości do żony i rodziny oraz o siły i ufność w Bogu dla mnie i dzieci.
Ci, którzy Mu zaufali, zrozumieją prawdę, wierni w miłości będą przy Nim trwali.
(Mdr 3, 9a)
Kolejka: AnnO, Sama-mama, S_zona.
Lucky Luck: zgodnie z zasadami ustalonymi przez moderatorów forum nie są uwzględniane prośby zgłaszane w czasie modlitwy w intencji danej osoby. Inni też czekają na modlitwę.

Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck » 17 lis 2019, 9:29

Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego Małżeństwa. Proszę Cię o światło na drogę dla Małżonki i dla mnie. O Jej nawrócenie i zejście z rozwodowej drogi. O siłę i wytrwałość na ten trudny czas.

iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka » 17 lis 2019, 15:21

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą. Intencja "O potrzebne łaski i ochronę dla mnie" Iwona.

Koval_1979
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2019, 6:05
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Koval_1979 » 17 lis 2019, 22:24

Proszę o kolejną modlitwę w intencji mojego otwarcia na dary Ducha Świętego, oraz wypełnienie się Woli Bożej w moim małżeństwie, a także pojednanie, przebaczenie i odbudowanie miłości w Rodzinie.

Pauset8696

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Pauset8696 » 18 lis 2019, 12:45

Dziekuję za poprzednią modlitwę i dalej proszę o modlitwe za moje małżeństwo, nawrocenie meza i jego powrot, o przemienianie mojego serca, o nawrocenie kochanki męża i jej meza i jego kochanki, o zdrowie i opieke nad nasza coreczka, o zdrowie i opieke nad kochanki synkiem, o poprawe relacji w mojej rodzinie, abym nie byla pyszna i nie narzucala swoich racji, za mojego brata i szczesliwe rozwiazanie jego sprawy, za moich tesciow i bratowa. Prosze tez aby dobry Bog wyrwal z alkoholu pewne osoby. Jezu Ufam Tobie

Maksymilian
Posty: 14
Rejestracja: 29 paź 2018, 21:16
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Maksymilian » 19 lis 2019, 14:32

Proszę o przemianę mojego serca, gorliwość i pokorę w rozeznaniu i wypełnianiu woli bożej.

Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz » 23 lis 2019, 10:07

W tym tygodniu, od 23 do 2 listopada, modlimy się w intencjach AnnO, Samej-mamy, S_zony, Lucky Lucka, Iwonki, Kovala_1979 i Pauset8696:
annO pisze:
12 lis 2019, 23:12
Proszę o modlitwę o ocalenie i uzdrowienie małżeństwa Anny i Tomasza. Przemianę serca męża Tomasza, jego uwolnienie, nawrócenie i o dar łaski przebaczenia.
Szczególnie proszę o modlitwę 18.11 (poniedziałek ) o godzinie 10.15 - pierwsza rozprawa.
Dodam, że mąż jest strasznie zniewolony, ale już go oddałam i oddaję ciągle Matce Bożej.
Bóg zapłać każdemu, kto się w mojej intencji pomodli.
Sama_mama pisze:
14 lis 2019, 17:46
Dziękuję za modlitwę. Proszę o kolejną modlitwę w intencji mojego małżeństwa i mojego męża, aby się nawrócił, aby jego romans się zakończył, aby uwolnił się od tej kobiety. Proszę o modlitwę za nas, o dar szczerej rozmowy o przemianę serca, o przebaczenie i wyjaśnienie danych urazów. Bóg zapłać.
s zona pisze:
16 lis 2019, 5:27
Bog zaplac za wczesniejsza modlitwe.
Z wdziecznoscia za dotychczas przezyte lata, za wszystkich dobrych ludzi, ktorych dobry Bog stawial na mojej drodze. Za te wszystkie trudne chwile, za radosci i lzy ..
Bog zaplac.
ps prosze o szczesliwa podroz i dobre spotkania ...
Lucky Luck pisze:
17 lis 2019, 9:29
Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego Małżeństwa. Proszę Cię o światło na drogę dla Małżonki i dla mnie. O Jej nawrócenie i zejście z rozwodowej drogi. O siłę i wytrwałość na ten trudny czas.
iwonka pisze:
17 lis 2019, 15:21
Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą. Intencja "O potrzebne łaski i ochronę dla mnie" Iwona.
Koval_1979 pisze:
17 lis 2019, 22:24
Proszę o kolejną modlitwę w intencji mojego otwarcia na dary Ducha Świętego, oraz wypełnienie się Woli Bożej w moim małżeństwie, a także pojednanie, przebaczenie i odbudowanie miłości w Rodzinie.
Pauset8696 pisze:
18 lis 2019, 12:45
Dziękuję za poprzednią modlitwę i dalej proszę o modlitwę za moje małżeństwo, nawrócenie męża i jego powrót, o przemienianie mojego serca, o nawrócenie kochanki męża i jej męża i jego kochanki, o zdrowie i opiekę nad naszą córeczką, o zdrowie i opiekę nad kochanki synkiem, o poprawę relacji w mojej rodzinie, abym nie była pyszna i nie narzucała swoich racji, za mojego brata i szczęśliwe rozwiązanie jego sprawy, za moich teściów i bratową. Proszę też, aby dobry Bóg wyrwał z alkoholu pewne osoby. Jezu Ufam Tobie
Kładę się, zasypiam i znowu się budzę,
bo Pan mnie podtrzymuje.
(Ps 3, 6)
W kolejce jest tylko Maskymilian.
Ponownie proszę o dwie rzeczy.
Włóżmy więcej uwagi sformułowanie na piśmie naszej prośby - polskie czcionki, inne literówki, interpunkcja - to naprawdę nie wygląda dobrze, gdy prosimy innych o przysługę, a ewidentnie widać, że komuś nie chciało się starannie wpisać i sprawdzić jednego czy kilku zdań. Rozumiem, że czasem pisząc zza granicy lepiej w ogóle zrezygnować z polskich fontów, ale stosowanie ich w co drugim słowie jest już niechlujstwem.
Z wielkiej litery piszemy o Bogu, aby go w ten sposób uwielbić. Oddawanie tej samej czci, wbrew zasadom języka polskiego, żonie, mężowi, małżeństwu czy rodzinie jest robieniem z nich bożka. Nie poprawiam tego, nie czuję się uprawniony do takiego zabiegu, ale bardzo proszę o rozważenie tej sprawy.

Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck » 23 lis 2019, 23:57

Proszę o modlitwę w intencji mojego Małżeństwa. Proszę w modlitwie o wyjście ze zniewolenia Małżonki spod osób wspierających Ją w rozwodzie. Proszę o nawrócenie dla Niej i otwarcie oczu na wyjście z kryzysu ale nie rozwodową drogą. Proszę o siłę w tej sytuacji i o światło i mądrość w podejmowanych decyzjach. Proszę o wsparcie dla Naszej Rodziny i Dzieci.

wertor1
Posty: 102
Rejestracja: 24 lut 2017, 6:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wertor1 » 24 lis 2019, 7:18

Dziękuję za dotychczasowe łaski, za zdanie egzaminow przez naszego syna i Boże prowadzenie na dalszym etapie studiów.Proszę o modlitwę w intencji odrodzenia małżeństwa o dalsze potrzebne łaski na rozprawie apelacyjnej 13xII .żeby sąd utrzymal alimenty w tej samej kwocie ,proszę o zdrowie dla mnie i mojej mamy.

Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 » 25 lis 2019, 11:33

Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o kolejną modlitwę w intencji pozytywnego rozpatrzenia mojego wniosku , oraz wszelkie potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny.

Zdradzona
Posty: 480
Rejestracja: 13 sie 2019, 11:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Zdradzona » 28 lis 2019, 23:14

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa i męża żeby zrozumiał jaki popełnia błąd i się nawrócil

Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz » 30 lis 2019, 10:20

W tym tygodniu, od 30 listopada do 6 grudnia, modlimy się w intencjach Maksymiliana, Wertor1, Blondynki55, Zdradzonej i Ukasza:
Maksymilian pisze:
19 lis 2019, 14:32
Proszę o przemianę mojego serca, gorliwość i pokorę w rozeznaniu i wypełnianiu woli bożej.
wertor1 pisze:
24 lis 2019, 7:18
Dziękuję za dotychczasowe łaski, za zdanie egzaminów przez naszego syna i Boże prowadzenie na dalszym etapie studiów. Proszę o modlitwę w intencji odrodzenia małżeństwa, o dalsze potrzebne łaski na rozprawie apelacyjnej 13 XII, żeby sąd utrzymał alimenty w tej samej kwocie, proszę o zdrowie dla mnie i mojej mamy.
Blondynka55 pisze:
25 lis 2019, 11:33
Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o kolejną modlitwę w intencji pozytywnego rozpatrzenia mojego wniosku, oraz wszelkie potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny.
Zdradzona pisze:
28 lis 2019, 23:14
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa i męża, żeby zrozumiał, jaki popełnia błąd, i się nawrócił.
Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Agnieszki i Krzysztofa.
Ukasz
Bądź wierny aż do śmierci,
a dam ci wieniec życia.
(Ap 2,10c)
Nie ma kolejki, są wolne miejsca.

Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13300
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna » 30 lis 2019, 13:17

Drodzy, ustawiam się ponownie w kolejkę z intencją - o moją otwartość na dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo dla mojego męża.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości