Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Lenka
Posty: 89
Rejestracja: 27 lip 2017, 11:12
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lenka »

Kochani, bardzo proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla mojego męża Bogdana. Dzisiaj dostałam awizo z sądu cywilnego.
"Jezu, ufam Tobie - Ty się tym zajmij"
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja: "O światło Ducha Św. dla mnie". Iwona
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, przemianę jego serca, a także opiekę Matki Bożej nad moimi dziećmi.
A dla mnie o łaskę przymnożenia cnót wiary i miłości.
milanista1
Posty: 9
Rejestracja: 18 lis 2019, 9:59
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: milanista1 »

Dziękując za dar w postaci mojej małżonki proszę dla niej o łaski Bożego rozeznania prawdziwej miłości i powrotu do małżeństwa i rodziny. Usilnie uprasza stęskniony za żoną i malutką córeczką mąż, który jednocześnie prosi dla siebie o modlitwy w intencji spokoju myśli i wiernej wytrwałości w czekaniu na ponowne zjednoczenie.
Renatera
Posty: 8
Rejestracja: 01 wrz 2019, 17:37
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Renatera »

Bardzo proszę o modlitwę za moje małżeństwo o uratowanie przed rozwodem i uzdrowienie oraz za mojego Męża Marka o pokój serca zeby Bóg dotknął i uleczył wszystkie rany.
anetka1650
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2019, 2:18
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: anetka1650 »

Dziękuję bardzo za ostatnią modlitwę. Nadal o nią proszę. Za małżeństwo mojej siostry, które nadal jest w kryzysie. Dwa tygodnie temu zdecydowali sie podjąć terapię niestety mąż siostry znowu wrócił do romansowania. Proszę o potrzebne dla nich łaski i opiekę Bożą dla trójki ich dzieci.
Lawendowa
Posty: 7663
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:44
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lawendowa »

Proszę o modlitwę o Boże prowadzenie dla mnie i naszej Rodziny, i moją otwartość na dary Ducha św.
"Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę..."
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 18 do 24 stycznia, modlimy się w intencjach Nirwanny, MSM, Anny34, Oliwkki, Don, Balby i Lenki:
Nirwanna pisze: 05 sty 2020, 21:35 Ustawiam się ponownie w kolejkę z intencją - o moją otwartość na dary Ducha Świętego, nawrócenia w rodzinie, oraz w intencji zbawienia śp. Teresy F.
MSM pisze: 09 sty 2020, 23:05 Proszę o modlitwę za małżeństwo Marty i Grzegorza.
Anna34 pisze: 11 sty 2020, 22:32 Bardzo proszę o modlitwę o powrót mojego męża Piotra do domu, o to by się odezwał i znalazł drogę do mnie, proszę o naszą przemianę, wzajemne wybaczenie i odnalezienie naszej miłości. Kochająca żona Anna
oliwkka pisze: 12 sty 2020, 10:04 Dziękuję za otrzymane łaski i błogosławieństwo Boże. Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, o całkowite zerwanie więzi z kochanką, nawrócenie, przemianę serca i szczerą spowiedź świętą oraz wycofanie się męża z procesu rozwodowego. Aby w naszym sakramentalnym małżeństwie odrodziła się na nowo miłość, zgoda i szacunek. Proszę o modlitwę za nawrócenie moich dzieci.
Proszę o siły i wytrwałość w walce o moją rodzinę oraz prowadzenie nas przez Ducha. O mój spokój, mądrość i siłę psychiczną na rozprawie 21 stycznia, asertywność, mądre stawianie granic, przemianę serca zgodnie z wolą Bożą. Proszę o dar gorliwej modlitwy, całkowite zawierzenie i oddanie swojego życia w niewolę Jezusa przez ręce Maryi .
Don pisze: 13 sty 2020, 10:42 Proszę o modlitwę w intencji ratowania (mojego) małżeństwa Moniki i Macieja. Proszę o łaskę nawrócenia, opamiętania i dar przebaczenia dla mojej żony. O wyzbycie się nienawiści wobec Mnie i odrodzenia uczucia które nas połączyło. Proszę o uwolnienie jej od osób wspierających Ją w rozwodzie oraz od uczuć wobec innego mężczyzny.
Balba pisze: 13 sty 2020, 11:49 Ponownie proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Ewy i Tomka. O wiarę, nadzieję i miłość. i siły, aby przetrwali trudny czas. Proszę także o modlitwę w intencji Bożych owoców spotkania liderów i moderatorów naszej Wspólnoty w Niepokalanowie. Bóg zapłać.
Lenka pisze: 13 sty 2020, 13:07 Kochani, bardzo proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla mojego męża Bogdana. Dzisiaj dostałam awizo z sądu cywilnego.
Złożyłem w Panu całą nadzieję;
On schylił się nade mną
i wysłuchał mego wołania.
(Ps 40, 2)
Kolejka: Iwonka, Blondynka55, Milanista1, Renatera, Anetka1650 i Lawendowa.
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o modlitwę w intencji mojego Małżeństwa. Dziękuję również otrzymane łaski. Nieustannie proszę o łaskę nawrócenia dla mojej Małżonki, rezygnację z rozwodowej drogi i podjęcie prośbę wyjścia z kryzysu.
Agnies
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2020, 23:15
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Agnies »

Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego małżeństwa Agnieszki i Michała. Abyśmy zaczęli żyć w miłości i wzajemnym szacunku. Oraz o łaskę przebaczenia dla mojego męża, aby przestał żywić nienawiść do mojej rodziny.
zuza1968
Posty: 8
Rejestracja: 24 lut 2018, 13:05
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: zuza1968 »

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa. Dziękuję Ci Panie za wszelkie łaski których doświadczam każdego dnia.
Linka
Posty: 28
Rejestracja: 27 lut 2019, 14:16
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Linka »

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, przemienienia jego serca, powrót do Boga i do rodziny i uzdrowienie naszego małżeństwa.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 25 do 31 stycznia, modlimy się w intencjach Iwonki, Blondynki55, Milanisty1, Renatery, Anetki 1650, Lawendowej i Lucky Lucka:
iwonka pisze: 13 sty 2020, 19:38 Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja: "O światło Ducha Św. dla mnie". Iwona
Blondynka55 pisze: 13 sty 2020, 22:07 Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, przemianę jego serca, a także opiekę Matki Bożej nad moimi dziećmi.
A dla mnie o łaskę przymnożenia cnót wiary i miłości.
milanista1 pisze: 16 sty 2020, 15:12 Dziękując za dar w postaci mojej małżonki proszę dla niej o łaski Bożego rozeznania prawdziwej miłości i powrotu do małżeństwa i rodziny. Usilnie uprasza stęskniony za żoną i malutką córeczką mąż, który jednocześnie prosi dla siebie o modlitwy w intencji spokoju myśli i wiernej wytrwałości w czekaniu na ponowne zjednoczenie.
Renatera pisze: 17 sty 2020, 8:28 Bardzo proszę o modlitwę za moje małżeństwo o uratowanie przed rozwodem i uzdrowienie oraz za mojego Męża Marka o pokój serca żeby Bóg dotknął i uleczył wszystkie rany.
anetka1650 pisze: 17 sty 2020, 17:15 Dziękuję bardzo za ostatnią modlitwę. Nadal o nią proszę. Za małżeństwo mojej siostry, które nadal jest w kryzysie. Dwa tygodnie temu zdecydowali się podjąć terapię niestety mąż siostry znowu wrócił do romansowania. Proszę o potrzebne dla nich łaski i opiekę Bożą dla trójki ich dzieci.
Lawendowa pisze: 17 sty 2020, 17:59 Proszę o modlitwę o Boże prowadzenie dla mnie i naszej Rodziny, i moją otwartość na dary Ducha św.
Lucky Luck pisze: 19 sty 2020, 8:11 Proszę o modlitwę w intencji mojego Małżeństwa. Dziękuję również otrzymane łaski. Nieustannie proszę o łaskę nawrócenia dla mojej Małżonki, rezygnację z rozwodowej drogi i podjęcie próby wyjścia z kryzysu.
Ty zapisałeś moje życie tułacze +
i przechowałeś łzy moje w swej sakwie, *
czyż nie są spisane w Twej księdze?
W Bogu pokładam nadzieję, nie będę się lękał, *
cóż może uczynić mi człowiek?
Wiążą mnie, Boże, śluby, które Ci złożyłem, *
Tobie oddam ofiary pochwalne.
(Ps 56, 9. 12-13)
Kolejka: Agnies, Zuza1968, Linka i MKPINS.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję Wam za modlitwę w ubiegłym tygodniu, proszę wciąż o modlitwę w intencjach: o moją otwartość na dary Ducha Świętego, o nawrócenia w rodzinie, oraz o dobre owoce spotkania liderów i moderatorów Sycharu w Niepokalanowie, zgodne z wolą Bożą i Jego zamysłem na wspólnotę.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
ODPOWIEDZ