Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

dawid77
Posty: 4
Rejestracja: 06 sty 2020, 23:09
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: dawid77 »

Proszę o modlitwę za moje sakramentalne małżeństwo, zwłaszcza za moja żonę aby zawróciła z drogi którą obecnie podąża i wróciła do nas. Proszą także o modlitwą o wiarę i wytrwałość dla mojego syna i mnie.
Zdradzona
Posty: 480
Rejestracja: 13 sie 2019, 11:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Zdradzona »

Proszę o modlitwę za uratowanie mojego małżeństwa i aby mąż zawrócił z złej drogi na której obecnie się znajduje. Dobry Boże spraw aby się nawrócil.
Sama_mama
Posty: 80
Rejestracja: 04 kwie 2019, 11:49
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Sama_mama »

Dziękuję za ostatnią modlitwę.

Bardzo proszę o kolejną modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa , o nawrócenie dla mojego męża o przemianę jego serca aby nie dążył do rozwodu aby wrocil do nas. Błagam aby Dobry Bóg miał nas w opiece i nie opuszczał nas. Proszę o modlitwę za mnie o siłę, wiarę i cerpilowsc.
Bóg zapłać.
ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Proszę o modlitwę za siebie - o siłę psychiczną, asertywność i umiejętność stawiania granic, abym żyła zgodnie z wolą Bożą.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 1 do 7 lutego, modlimy się w intencjach Agnies, Zuzy1968, Linki, MKPINS, Nirwanny, Dawida77 i Zdradzonej:
Agnies pisze: 21 sty 2020, 16:35 Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego małżeństwa Agnieszki i Michała. Abyśmy zaczęli żyć w miłości i wzajemnym szacunku. Oraz o łaskę przebaczenia dla mojego męża, aby przestał żywić nienawiść do mojej rodziny.
zuza1968 pisze: 21 sty 2020, 20:39 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa. Dziękuję Ci Panie za wszelkie łaski, których doświadczam każdego dnia.
Linka pisze: 24 sty 2020, 14:10 Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, przemienienia jego serca, powrót do Boga i do rodziny i uzdrowienie naszego małżeństwa.
MKPINS pisze: 25 sty 2020, 9:27 Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną.
Nirwanna pisze: 25 sty 2020, 11:59 Dziękuję Wam za modlitwę w ubiegłym tygodniu, proszę wciąż o modlitwę w intencjach: o moją otwartość na dary Ducha Świętego, o nawrócenia w rodzinie oraz o dobre owoce spotkania liderów i moderatorów Sycharu w Niepokalanowie, zgodne z wolą Bożą i Jego zamysłem na wspólnotę.
dawid77 pisze: 27 sty 2020, 11:19 Proszę o modlitwę za moje sakramentalne małżeństwo, zwłaszcza za moja żonę, aby zawróciła z drogi, którą obecnie podąża, i wróciła do nas. Proszą także o modlitwą o wiarę i wytrwałość dla mojego syna i mnie.
Zdradzona pisze: 29 sty 2020, 22:54 Proszę o modlitwę za uratowanie mojego małżeństwa i aby mąż zawrócił z złej drogi, na której obecnie się znajduje. Dobry Boże spraw, aby się nawrócił.
Stwórz, Boże, we mnie serce czyste
i odnów we mnie moc ducha.
(Ps 51, 12)
Kolejka: Sama_mama i Ewulek.
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o dalszą modlitwę w intencji , uwolnienia i nawrócenia mojego męża , oraz wszelkie potrzebne łaski dla mnie i naszych dzieci zgodnie z Wolą Bożą.
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o połączenie na nowo i uzdrowienie mojego Małżeństwa. Proszę o modlitwę za miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, aby odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja: "O światło Ducha Św. dla mnie". Iwona
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 8 do 14 lutego, modlimy się w intencjach Samej_mamy, Ewulka, Blondynki55, Lucky Lucka, Iwonki i Ukasza:
Sama_mama pisze: 30 sty 2020, 16:40 Dziękuję za ostatnią modlitwę.

Bardzo proszę o kolejną modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa, o nawrócenie dla mojego męża, o przemianę jego serca, aby nie dążył do rozwodu, aby wrócił do nas. Błagam, aby Dobry Bóg miał nas w opiece i nie opuszczał nas. Proszę o modlitwę za mnie o siłę, wiarę i cierpilowść.
Bóg zapłać.
ewulek pisze: 31 sty 2020, 13:12 Proszę o modlitwę za siebie - o siłę psychiczną, asertywność i umiejętność stawiania granic, abym żyła zgodnie z wolą Bożą.
Blondynka55 pisze: 02 lut 2020, 21:35 Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o dalszą modlitwę w intencji uwolnienia i nawrócenia mojego męża, oraz wszelkie potrzebne łaski dla mnie i naszych dzieci zgodnie z Wolą Bożą.
Lucky Luck pisze: 03 lut 2020, 7:42 Proszę o połączenie na nowo i uzdrowienie mojego Małżeństwa. Proszę o modlitwę za miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, aby odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia.
iwonka pisze: 03 lut 2020, 10:58 Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja: "O światło Ducha Św. dla mnie". Iwona
Proszę o modlitwę za Adama i jego małżeństwo - o wiarę, nadzieję i miłość. Ukasz
Ty jesteś moją ucieczką, *
wyrwiesz mnie z ucisku,
otoczysz mnie radością *
z mego ocalenia.
(Ps 32, 7)
Nie ma kolejki.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13317
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Ukasz pisze: 08 lut 2020, 9:56Nie ma kolejki.
Już jest ;-)

Dziękując Wam za modlitwę w ubiegłym tygodniu (niezbędna była, czuć było Wasze wstawiennictwo! :-) ) proszę wciąż o modlitwę w intencjach: o moją otwartość na dary Ducha Świętego i o dobre owoce spotkania liderów i moderatorów Sycharu w Niepokalanowie, zgodne z wolą Bożą i Jego zamysłem na wspólnotę.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Anna34
Posty: 11
Rejestracja: 11 sty 2020, 20:41
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Anna34 »

Bardzo wszystkim dziękuję za poprzednia modlitwę, kolejny raz bardzo Was proszę o modlitwę do Pana Boga o uzdrowienie mojego małżeństwa, o przemianę dla mnie i mojego męża o wycofanie przez niego pozwu rozwodowego i odnalezienie drogi i miłości do mnie. Kochająca żona Anna
Zdradzona
Posty: 480
Rejestracja: 13 sie 2019, 11:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Zdradzona »

Bóg zapłać za modlitwę, proszę o dalszą modlitwę aby dobry Bóg przerwał ten chory związek mojego męża i o ratunek naszego małżeństwa.
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Dziękuje za modlitwę. Proszę w dalszym ciągu o modlitewne wsparcie w intencji pojednania w moim Małżeństwie i zrezygnowania przez Małżonkę z rozwodowej drogi. Proszę o potrzebne łaski i wszelkie błogosławieństwo.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
milanista1
Posty: 9
Rejestracja: 18 lis 2019, 9:59
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: milanista1 »

"Panie, przymnóż nam wiary!!!" zgodnie z tym zawołaniem proszę o łaski dla naszego małżeństwa Izabeli i Dawida: dla mojej żony o dar rozeznania prawdziwej wiary zgodnie z którą wycofałaby się z drogi rozwodowej i zechciała ratować rodzinę i miłość która nas ze sobą sakramentalnie połączyła; oraz dla mnie-jej męża o dar wytrwałości w wierze prawdziwego nawrócenia ku Bogu i wierności małżeńskiej.
Niech wolą Twą Boże będzie ponowne nasze zjednoczenie, usilnie Cię o to proszę.
ODPOWIEDZ