Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Prosze o modlitwę w intencji małżeństw Marty i Przemka Patrycji i Marcina Ani i Krystyna Ewy i Wojtka oraz ich dzieci o pojednanie w małżeństwie i rodzinie
ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Proszę o modlitwę za siebie - o siłę psychiczną, asertywność i umiejętność stawiania granic, abym żyła zgodnie z wolą Bożą.
Zts16245
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2020, 10:28
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Zts16245 »

Prosze o modlitwe w intencji mojego malzenstwa i moich dwuch synow, Żebyśmy znów tworzyli rodzine
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego Małżeństwa, przemianę serc, oraz rezygnacje Małżonki z rozwodu, który niszczy Małżeństwo. Proszę o potrzebne łaski i wsparcie.
Małgorzata Małgosia
Posty: 306
Rejestracja: 05 wrz 2019, 14:31
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgorzata Małgosia »

Proszę o modlitwę o wypełnienie się woli Bożej w czasie pierwszej mojej rozprawy rozwodowej w dniu 10 marca. Panie, proszę o opamiętanie dla męża. Uzdrów nasze małżeństwo.
"Ty zaś powróć do Boga swojego - strzeż pilnie miłości i prawa i ufaj twojemu Bogu!" (Oz 12, 7).
Jezu ufam Tobie.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym
mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

Przepraszam osoby, które czekały na modlitwę z ich intencjach. Zebrałem je w nocy w soboty na niedzielę i byłem przekonany, że wysłałem, dziwiąc się jedynie, dlaczego wciąż się nie pojawiają. Dopiero korespondencja z moderatorami wyjaśniła mi, że musiałem popełnić jakiś błąd.
Nie chcę jednak zaburzać porządku tej modlitwy i będzie ona trwać jedynie do soboty, tj. od 3 do 7 marca; modlimy się w intencjach Burzy, Sisi, Grzegorza1985, Lukeana, Natalii, Pauset8696 i Anny34:
burza pisze: 22 lut 2020, 18:33 Dziękuję za modlitwę. Proszę Ducha Św. o dary o zdrowie dla całej mojej rodziny. Proszę również, by mąż się nawrócił.
SiSi pisze: 22 lut 2020, 19:56 Dziękuję za modlitwę i w dalszym ciągu proszę o modlitwę, o potrzebne łaski dla mnie i moich dzieci.
Grzegorz1985 pisze: 23 lut 2020, 7:14 Proszę o modlitwę w intencji pojednania naszego małżeństwa, o Bożą łaskę przebaczenia i szczerej rozmowy. O dar prawdziwego nawrócenia dla mnie i żony. Za syna, by tyle nie chorował. Proszę o modlitwę w intencji małżeństw Marty i Przemka, Patrycji i Marcina, Ani i Krystyna, Ewy i Wojtka oraz ich dzieci o pojednanie w małżeństwie i rodzinie.
lukean pisze: 23 lut 2020, 16:30 Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów moje małżeństwo. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona się nawróciła i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną.
Natalia pisze: 23 lut 2020, 19:34 Proszę o to by dobry Bóg objawił mi swą wolę co do mego małżeństwa i mego postępowania.
Pauset8696 pisze: 25 lut 2020, 17:07 Powierzam w modlitwie wszystkie małżeństwa przezywające kryzys, małżeństwa po rozwodach. A jeśli chodzi o mnie, to niech Pan Bóg sam zadecyduje, co dobre dla mnie i mojego małżeństwa.
Anna34 pisze: 25 lut 2020, 22:29 Bardzo dziękuję wszystkim za modlitwę, ponownie z całego serca proszę o wsparcie modlitewne o powrót mojego męża Piotra do domu, o wzajemne wybaczenie i przemianę dla nas obojga, o odnalezienie przez męża miłości do mnie i wycofanie pozwu rozwodowego. Żona Anna
Pan cię zawsze prowadzić będzie,
nasyci duszę twoją na pustkowiach.
(Iz 58, 11a)
Kolejka: Nirwanna, Ewulek, Zts16245, Małgorzata Małgosia i MKPINS.
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Bóg zapłać za modlitwę .
Proszę o kolejną modlitwę w intencji uwolnienia i nawrócenia mojego męża , a dla mnie i naszych dzieci o Boże wyciszenie , oraz zgodę w naszej rodzinie.
Zdradzona
Posty: 480
Rejestracja: 13 sie 2019, 11:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Zdradzona »

Proszę o modlitwę za moją mamę jest bardzo chora rak postępuje. Proszę o to aby mama nie cierpiała i nie męczyła się.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 8 do 13 marca, modlimy się w intencjach Nirwanny, Ewulka, Zts16245, Małgorzaty Małgosi, MKPINS, Blondynki55 i Zdradzonej:
Nirwanna pisze: 26 lut 2020, 6:10 Dziękując za modlitwę w ubiegłym tygodniu proszę wciąż o modlitwę w intencjach: o moją otwartość na dary Ducha Świętego i nawrócenia w mojej rodzinie.
ewulek pisze: 28 lut 2020, 11:43 Proszę o modlitwę za siebie - o siłę psychiczną, asertywność i umiejętność stawiania granic, abym żyła zgodnie z wolą Bożą.
Zts16245 pisze: 28 lut 2020, 14:58 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa i moich dwóch synów, Żebyśmy znów tworzyli rodzinę.
Małgorzata Małgosia pisze: 01 mar 2020, 20:57 Proszę o modlitwę o wypełnienie się woli Bożej w czasie pierwszej mojej rozprawy rozwodowej w dniu 10 marca. Panie, proszę o opamiętanie dla męża. Uzdrów nasze małżeństwo.
MKPINS pisze: 02 mar 2020, 7:55 Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
Blondynka55 pisze: 04 mar 2020, 15:49 Bóg zapłać za modlitwę .
Proszę o kolejną modlitwę w intencji uwolnienia i nawrócenia mojego męża, a dla mnie i naszych dzieci o Boże wyciszenie oraz zgodę w naszej rodzinie.
Zdradzona pisze: 05 mar 2020, 23:00 Proszę o modlitwę za moją mamę, jest bardzo chora, rak postępuje. Proszę o to, aby mama nie cierpiała i nie męczyła się.
Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i celnicy tego nie czynią?
(Mt 5, 46)
Nie ma kolejki.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Iwona
SiSi
Posty: 346
Rejestracja: 06 sie 2018, 9:31
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: SiSi »

Dziękuję za modlitwę.
Proszę o modlitwę w intencji zjednoczenia mojej rodziny.
Bóg zapłać
Anna34
Posty: 11
Rejestracja: 11 sty 2020, 20:41
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Anna34 »

Bardzo wszystkim dziękuję za modlitwę i proszę o dalsze wsparcie o powrót męża Piotra, wzajemne wybaczenie i o odnalezienie przez niego miłości do mnie oraz wycofanie sprawy rozwodowej. Żona Anna
Zdradzona
Posty: 480
Rejestracja: 13 sie 2019, 11:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Zdradzona »

Bóg zapłać za modlitwę tygodniowa. Proszę o dalszą modlitwę w intencji o szczęśliwe załatwienie spraw w sądzie, i o to aby Bóg dał mi dużo siły żebym wygrała ta walkę.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 15 do 20 marca, modlimy się w intencjach Iwonki, Sisi i Anny34:
iwonka pisze: 09 mar 2020, 20:04 Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Iwona
SiSi pisze: 09 mar 2020, 20:44 Dziękuję za modlitwę.
Proszę o modlitwę w intencji zjednoczenia mojej rodziny.
Bóg zapłać
Anna34 pisze: 10 mar 2020, 21:53 Bardzo wszystkim dziękuję za modlitwę i proszę o dalsze wsparcie o powrót męża Piotra, wzajemne wybaczenie i o odnalezienie przez niego miłości do mnie oraz wycofanie sprawy rozwodowej. Żona Anna
Moje dziecko, ty zawsze jesteś przy mnie i wszystko moje do ciebie należy.
(Łk 15, 31b)
Zdradzona - mogę wpisać tylko modlitwę zgłoszoną już po zakończeniu Twojej poprzedniej intencji. Zachęcam osoby odwiedzające tę stronę, aby wspomniały Ciebie i Twoją prośbę. I sam tak zrobię.
ODPOWIEDZ