Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o modlitwę w intencji mojego Małżeństwa. Proszę o wycofanie pozwu rozwodowego przez Małżonkę oraz otwarcie serca na uczucie miłości.
Zdradzona
Posty: 480
Rejestracja: 13 sie 2019, 11:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Zdradzona »

Ukasz, Bóg zapłać za ofiarowana mi modlitwę.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 22 do 28 marca, modlimy się w intencjach Lucky Lucka, MKPINS i Ukasza:
Lucky Luck pisze: 15 mar 2020, 10:12 Proszę o modlitwę w intencji mojego Małżeństwa. Proszę o wycofanie pozwu rozwodowego przez Małżonkę oraz otwarcie serca na uczucie miłości.
MKPINS pisze: 16 mar 2020, 10:58 Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
Proszę o modlitwę w intencji mojej żony: o siłę, rozwagę i Bożą opiekę nad nią. Ukasz
Niech jednak dusza strapiona i duch uniżony znajdą u Ciebie upodobanie. Tak jak całopalenia z baranów i cielców i jak z tysięcy tłustych owiec, niech się stanie dziś nasza ofiara wobec Ciebie i podoba się Tobie. Bo ci, co pokładają ufność w Tobie, nie zaznają wstydu. Teraz zaś postępujemy za Tobą z całego serca, odczuwamy lęk przed Tobą i szukamy Twego oblicza. Nie zawstydzaj nas, lecz postępuj z nami według swej łagodności i według wielkiego swego miłosierdzia. Wybaw nas przez swe cuda i uczyń swe imię sławne, Panie
(Dn 3, 39-43)
Nie ma kolejki, już drugi tydzień jest dużo wolnych miejsc.
HelM
Posty: 3330
Rejestracja: 04 lut 2017, 22:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HelM »

Zapisuję się do modlitwy w intencji mojego małżeństwa tj Heleny i Zenona, Panie niech się wypełni Twoja wola... nie moja ...ja ufnie czekam z wiarą i nadzieją i miłością.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękując za dotychczasową modlitw proszę wciąż o modlitwę w intencjach: o moją otwartość na dary Ducha Świętego, o nawrócenia w rodzinie i wypełnienie woli Bożej w tym trudnym czasie pandemii.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Zdradzona
Posty: 480
Rejestracja: 13 sie 2019, 11:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Zdradzona »

Zapisuje się do modlitwy w intencji mojego męża niech się opamieta co robi i niech Bóg poprowadzi go dobrą drogą i dla mnie samej. Boże mniej mnie w swojej opiece i blogoslaw mi.
Anna34
Posty: 11
Rejestracja: 11 sty 2020, 20:41
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Anna34 »

Bardzo dziękuję wszystkim za modlitwę. Ponownie proszę o Wasze wsparcie w tym bardzo trudnym dla mnie czasie. Bardzo proszę o modlitwę o powrót do mnie mojego męża Piotra, o wzajemne wybaczenie o odnalezienie miłości do mnie i wycofanie pozwu rozwodowego. Żona Anna
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja "O ochronę dla mnie, mojej rodziny, bliskich i przyjaciół w czasie epidemii".
Bernadeta7
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2020, 23:06
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bernadeta7 »

Bardzo proszę o modlitwe o uwolnienie mnie od toksycznego związku niesakramentalnego małżeńskiego i powrót do mnie męża Zdzisława żeby się zemną skontaktował i do mnie zadzwonił o susuniecie tych wszystkich przeszkod i tych wszyskich ludzi kurzy są przeciwko naszego małżenstwu .Bóg Zapłać
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego Małżeństwa. Proszę o powrót Małżonki do mnie oraz połączenie na nowo i uzdrowienie Naszego Małżeństwa.
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Bóg zapłać za modlitwę .
Proszę o kolejną modlitwę w intencji uwolnienia i nawrócenia dla mojego męża , a także Bożego prowadzenia, oraz światło Ducha Świętego dla mnie i całej rodziny.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 29 marca do 4 kwietnia, modlimy się w intencjach HelM, Nirwanny, Zdradzonej, Anny34, Iwonki, Bernadety7 i Blondynki55:
HelM pisze: 22 mar 2020, 13:50 Zapisuję się do modlitwy w intencji mojego małżeństwa tj. Heleny i Zenona, Panie niech się wypełni Twoja wola... nie moja ...ja ufnie czekam z wiarą i nadzieją i miłością.
Nirwanna pisze: 22 mar 2020, 15:24 Dziękując za dotychczasową modlitw proszę wciąż o modlitwę w intencjach: o moją otwartość na dary Ducha Świętego, o nawrócenia w rodzinie i wypełnienie woli Bożej w tym trudnym czasie pandemii.
Zdradzona pisze: 22 mar 2020, 17:01 Zapisuje się do modlitwy w intencji mojego męża, niech się opamięta, co robi, i niech Bóg poprowadzi go dobrą drogą, i dla mnie samej. Boże mniej mnie w swojej opiece i błogosław mi.
Anna34 pisze: 22 mar 2020, 19:23 Bardzo dziękuję wszystkim za modlitwę. Ponownie proszę o Wasze wsparcie w tym bardzo trudnym dla mnie czasie. Bardzo proszę o modlitwę o powrót do mnie mojego męża Piotra, o wzajemne wybaczenie, o odnalezienie miłości do mnie i wycofanie pozwu rozwodowego. Żona Anna
iwonka pisze: 23 mar 2020, 15:38 Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja "O ochronę dla mnie, mojej rodziny, bliskich i przyjaciół w czasie epidemii".
Bernadeta7 pisze: 24 mar 2020, 14:54 Bardzo proszę o modlitwę o uwolnienie mnie od toksycznego związku niesakramentalnego małżeńskiego i powrót do mnie męża Zdzisława, żeby się ze mną skontaktował i do mnie zadzwonił, o usunięcie tych wszystkich przeszkód i tych wszystkich ludzi, którzy są przeciwko naszego małżeństwu. Bóg Zapłać
Blondynka55 pisze: 27 mar 2020, 16:00 Bóg zapłać za modlitwę .
Proszę o kolejną modlitwę w intencji uwolnienia i nawrócenia dla mojego męża, a także Bożego prowadzenia, oraz światło Ducha Świętego dla mnie i całej rodziny.
Sławię Cię, Panie, bo mnie wybawiłeś *
i nie pozwoliłeś mym wrogom naśmiewać się ze mnie.
Panie, mój Boże, z krainy umarłych wywołałeś moją duszę *
i ocaliłeś mi życie spośród schodzących do grobu.
(Ps 30, 2)
Nie ma kolejki. Lucky Luck - teraz możesz zgłosić swoją intencję.
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego Małżeństwa. Proszę o powrót Małżonki do mnie oraz połączenie na nowo i uzdrowienie Naszego Małżeństwa.
Sama_mama
Posty: 80
Rejestracja: 04 kwie 2019, 11:49
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Sama_mama »

Dziękuję za poprzednie modlitwy.

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa i mego męża. O łaskę pojednania i przebaczenia. Proszę o modlitwę o jego uzdrowienia o przemianę jego serca, aby nasza miłość która nas połączyła odrodziła się w nas.
Bóg zapłać.
ODPOWIEDZ